Announcement

Collapse
No announcement yet.

Παντόφλα: Χειμώνας edition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Παντόφλα: Χειμώνας edition

    Οι καιροί άλλαξαν, η καλοκαιρινή μόδα έφυγε, οι κοπελιές έβγαλαν τα πέδιλα και τα τιραντάκια και φόρεσαν μπότα και μπλουζάκια. Ήρθε η ώρα νομίζω να πετάξουμε την καλοκαιρινή παντόφλα και να βγάλουμε από το ράφι/ ντουλάπι/ αποθήκη/ πατάρι το παλιό καλό ζευγάρι που μας κρατάει συντροφιά τις περισσότερες μέρες του χρόνου.

    Παντόφλα: Χειμώνας edition λοιπόν!

    Το concept είναι το ίδιο, ποζάρετε την παντόφλα σας πλάι στο αγαπημένο σας παιχνίδι. Προτείνω οι επιλογές να περιορίζονται σε σύγχρονες - χειμωνιάτικες - κυκλοφορίες, ή παιχνίδια που παίζετε αυτόν τον καιρό, ώστε να γνωρίζει ο εκάστοτε θεατής με ποιο παιχνίδι μοιράζεστε τη ζεστασιά της χειμωνιάτικης παντόφλας.

    Ξεκινώ εγώ λοιπόν, με την αγαπημένη μου παντόφλα:




    Περιμένω τις δικές σας .

  • #2
    Η μαμα σου δεν εχει προβλημα που της παιρνεις τις παντοφλες;
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

    Comment


    • #3
      Έλα που στη Φινλανδία περπατάμε χωρίς παντόφλες μεσ'τα σπίτια... Δεν έχω παντόφλα να δείξω. Έχω, αλλά δεν είναι σε χρήση.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Ιδού και οι δικές μου winter pantofles edition συνοδευόμενες με το Xenosaga ep I.

         
        sigpic

        Comment


        • #5
          Βλέπω μπουμπουνιέρες. Άντε ρε παντρεύτηκες; Βίον ανθόσπαρτον λοιπόν!
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • #6
            Εγω φοραω ακομα τις καλοκαιρινες, μεχρι να χειμωνιασει εχουμε λιγο καιρο ακομα.
            Θα απαντησω μαλλον τον επομενο μηνα, ως τοτε θα παρακολουθω την cult συνεισφορα του καθενος στο θρεντ.

            Comment


            • #7
              Originally posted by straier View Post
              Βλέπω μπουμπουνιέρες. Άντε ρε παντρεύτηκες; Βίον ανθόσπαρτον λοιπόν!
              Αχαχαχαχαχα... Αν είχα παντρευτεί, θα σας το έλεγα πιο πριν. Είμαι ακόμη ανύπαντρος. Ο μπαμπάς μου το έφερε αυτό. Μία μπομπονιέρα καραβάκι από ενα βαφτίσιο.

              To marry isn't my time yet...
              sigpic

              Comment


              • #8
                Θα βγαλω οταν παρω το boxed NES collectors pack που θα μ πουλησει ενας παντοφλες πηρα

                Comment


                • #9
                  tanno elpizw na mas kaleseis sto gamo sou. egw tha rthw me spathi kai alogo.
                  Ground_Zero:

                  Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                  Comment


                  • #10
                    Τάννο παντρεύεσαι ε; Άντε καλή δύναμη! Ελπίζω να σε αφήσει να παίζεις η κυρά.

                    ΥΓ: Ξέρει κανείς τι εστί τιρλίκια;

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Tanno View Post
                      Αχαχαχαχαχα... Αν είχα παντρευτεί, θα σας το έλεγα πιο πριν. Είμαι ακόμη ανύπαντρος. Ο μπαμπάς μου το έφερε αυτό. Μία μπομπονιέρα καραβάκι από ενα βαφτίσιο.

                      To marry isn't my time yet...
                      Originally posted by ChrisTop View Post
                      Τάννο παντρεύεσαι ε; Άντε καλή δύναμη! Ελπίζω να σε αφήσει να παίζεις η κυρά.
                      Ρε Χρήστο. Ακόμα κοπέλα δεν έχω. Μόλις βρω κάποια και αρραβωνιαστώ, τότε θα γίνει αυτό ! Λέμε, αυτό το έφερε ο μπαμπάς μου από ένα βαφτίσιο πριν λίγους μήνες. :xp:

                      Originally posted by Azrael View Post
                      tanno elpizw na mas kaleseis sto gamo sou. egw tha rthw me spathi kai alogo.
                      Εννοείται!

                      Όταν βρείτε κοπέλες και τις παντρευτείτε, θα μας καλέσετε κι εσείς παιδιά ?
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        vaftisio


                        Ennoeitai re, esas de tha kalesw, prwtous prwtous ;)
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by ChrisTop View Post
                          Τάννο παντρεύεσαι ε; Άντε καλή δύναμη! Ελπίζω να σε αφήσει να παίζεις η κυρά.

                          ΥΓ: Ξέρει κανείς τι εστί τιρλίκια;
                          Χαχα,καλή φάση τα τιρλίκια(είναι και αρκετά ζεστά) αλλά οτιδήποτε μάλλινο μου προκαλεί φαγούρα

                          Αργότερα θα συνεισφέρω και εγώ στο θέμα αν και δεν έχω ένα συγκεκριμένο ζευγάρι παντόφλες που φοράω τον χειμώνα.Υπάρχουν 2-3 ζευγάρια που περιφέρονται μέσα στο σπίτι και συνήθως όποιες βρω μπροστά μου φοράω


                          Comment


                          • #14
                            Ντάξει, τα λόγια για την παντόφλα του Έβανς περιττεύουν.

                            Απλή, ανατομική, μεγαλειώδης, μοναδική και all weather
                            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                            Authenticity sir, authenticity. "

                            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                            Comment


                            • #15
                              Tο ''γυναικεια'' ξεχασες, αλλα δε πειραζει, διορθωνω εγω
                              Ground_Zero:

                              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                              Comment

                              Working...
                              X