Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer's Odyssey Internet Games

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gamer's Odyssey Internet Games

    Λοιπόν ψήνεται κανένας από εδώ για να μαζευτούμε καμια μέρα να παίξουμε στο battle net καμια Ντότα η shinobi wars?Η οτιδήποτε τέλος πάντων θέλετε..

  • #2
    Αν το έχω το παιχνίδι ή μπορώ να το κατεβάσω και με βολέυει ώρα-μέρα είμαι μέσα ;)

    Α μη τι άλλο θα έχει πλάκα και ενδιαφέρον


    Comment


    • #3
      Εγω με τον TheCursed μπαίνουμε για Dotes αρκετά συχνα. Συνήθως κάθε Παρασκευή βράδυ και Σαβ/κο όποτε λάχει. Το nick μου είναι Mr_Uber. Του TheCursed θα σας το έλεγα αλλα είναι πρωσοπικά δεδομένα ;) .

      Υ.Γ. Θα μπουμε σήμερα.
      "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

      by Fyge 114 Amaliada edition

      "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

      by Chaoscrow

      Comment


      • #4
        Εγώ εννοώ να κλείσουμε μια μέρα p.x. σαββατοκύριακο να κάνουμε ένα private game και να μπούμε..εγώ θα πρότεινα παρασκευοσαββατοκύριακο

        Comment


        • #5
          Κυριακή με βολέυει τρελά,όποια ώρα να ναι!!!

          Σαββάτα με τίποτα και παρασκευές δύσκολα...


          Comment


          • #6
            Orea gia na doume pote mporoun kai oi alloi..ego kiriaki mexri tis 10 eimai ok..meta h vgeno gia cafe h pao na do kamia tainia kai na kseratho ston ipno..

            Comment


            • #7
              Κατεβαστε αυτο: http://rapidshare.com/files/72374799/texas...uxe.edition.rar να σας ξεσκισω στο poker.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #8
                Ραμπ το κατέβασα και γουστάρω απίστευτα Τέξας, σε έχω όποτε θες
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • #9
                  Οκ μέσα και εγώ!!!
                  Κάτι έμαθα απο την κατάλιψη

                  Comment


                  • #10
                    Request
                    Αντιπαλος/αντιπαλοι για το Mario Kart DS (NDS)

                    Οι ενδιαφερομενοι reply,pm, whatever ;)
                    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                    Authenticity sir, authenticity. "

                    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                    Comment


                    • #11
                      Ego elega gia kana Battlenet pou oloi exoun prosvasei gia arxi..

                      Comment


                      • #12
                        Halo 3,Gears Of War,DOA4,Warcraft III Frozen Throne (το βρωμοmod ορκιστηκα να μη το ξαμαπαιξω) και διαφορα αλλα.Αν κανονιστει καλο game απο εδω μεσα count me in.Και να μη ξεχασω,πολυ ευστοχο topic φιλε μου,θα εξυπηρετησει και στο μελλον
                        <div align="center">

                        "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                        Comment


                        • #13
                          Γενικά είμαι μέσα για Dotες και τα λοιπά.

                          Ειδικά, αυτό το καιρό έχω εξεταστική, άρα άντε να ξεκλέψω κανένα 3ωρο ΠΣΚ.

                          Comment


                          • #14
                            Για Defend of the Ancients(DotA),Poker,Call of Duty 2 ή 4 (στο PC ) και γενικά για ότι άλλο παιχτεί και μπορώ να συμμετάσχω είμαι μέσα με τα χίλια. Έχω μία ιδιαίτερη προτίμηση προς την DotA πάντως&#33;Θα προτιμούσα Παρασκευή(Σάββατο no way&#33;),αλλά και Κυριακή αν το βάλετε ίσως τα καταφέρω.
                            Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                            Comment


                            • #15
                              Ok gia kiriaki psineste kata tis 7?

                              Comment

                              Working...
                              X