Announcement

Collapse
No announcement yet.

True Gamer's Mantra! Καμμενες ατακες

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • True Gamer's Mantra! Καμμενες ατακες

    Λοιπον παιδες οπως καταλαβαινετε με αυτο το topic δεν αποσκοπω στο να αναλυθει η θεωρια της σχετικοτητας.Ειναι γενικη αληθεια πως η gaming community χρησημοποιει καποιες ατακες για να περιγραψει συνηθειες και καταστασεις.Ποιες ειναι λοιπον οι ατακες που χαρακτηριζουν τον "πραγματικο gamer"?Δεκτες ολες οι ηλιθιοτητες και αμπελοφιλοσοφιες.Get stupid ppl! Κανω την αρχη.
    1.Το "λιωνουμε" δεν εχει ενικο.Oταν εισαι μονος απλα "παιζεις".
    2.Μολις καταντησεις να παιζεις φανατικα εναν τιτλο Multiplayer και μονο αυτον δεν εισαι πια gamer.Εισαι player...
    3.Το να εξεφτελιζεις n00bs δεν ειναι αντιδεοντολογικο - you just get the job done.
    4.Eιναι πιο σημαντικο να εχεις κονσολα σπιτι σου παρα τουαλετα.
    5."The all-mighty Spartan-117 said:Let there be light!Then God spoke and saidlease John,let me do it!"
    Περιμενω να ακουσω ατακες που εχει παρει το αυτι σας ή ακομα και δικες σας παιδες.
    <div align="center">

    "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

  • #2
    Pou tha ginw diktatoras tha riksw kosmo sth macronhso. Tha mpwroun na vlepoun osa trailers theloun kai na krinoun apo ekei
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • #3
      Pou tha ginw diktatoras tha riksw kosmo sth macronhso. Tha mpwroun na vlepoun osa trailers theloun kai na krinoun apo ekei
      [/b]
      Teh Ownage&#33;
      <div align="center">

      "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

      Comment


      • #4
        Υπάρχουν gamers,υπάρχουν λιωσιματίες,και υπάρχει και ο Ραμπίδης.
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #5
          Evans: (αφου τον εχω σκοτωσει στο HALO3 καμια 10αρια φορες) Ρε παιδια μην του δινεται του DJ kills
          Dj Solid: (του σκαει μια με το gravity hammer) Σουτ εσυ&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • #6
            "Ποιό αμάξι να πάρουμε???"
            "Πάρε εκείνη τη Λαμποργκίνι που μοιάζει με Μαζεράτι&#33;&#33;&#33;"

            Grand Theft Auto 1, φίλος μου αναφέρεται στην Countach...Έχει μείνει στην ιστορία&#33;
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • #7
              Μικρός παίζω με έναν φίλο Harry Potter and the philosofers stone στο pc...

              Βρισκόμαστε στο επίπεδο όπου πρέπει να πάμε τον δράκο στον βόρειο πύργο και πρέπει να περάσουμε από τον Filtch...Άθελά μας μιλάμε πολύ σιγανά για να μην μας ακούσει ο filtch ,teh cultness XD

              <<Καλά ρε γιατί μιλάμε ψιθυριστά?>>
              <<Μιλάμε ψιθυριστά???>>
              <<Ναι ρε..>>
              <<Τι μ@λ@κες είμαστε...>>


              Comment


              • #8
                Evans: (αφου τον εχω σκοτωσει στο HALO3 καμια 10αρια φορες) Ρε παιδια μην του δινεται του DJ kills
                Dj Solid: (του σκαει μια με το gravity hammer) Σουτ εσυ&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
                [/b]
                Lol εκείνο το σκηνικό ήταν όλα τα λεφτά. Ακόμα το θυμάμαι και γελάω XD . Πρέπει να κανονιστεί ξανά ASAP&#33;&#33;&#33; (δεν είναι απαραίτητο να χάσω ξανά)

                Εγώ χρησιμοποιώ συχνά την κατάληξη -ed όταν θέλω να δηλώσω (στο ΜΣΝ) ότι έχω καεί με κάτι. Χαρακτηριστικότερο παράδειγμα: bioshocked.

                Πιστεύω κοινή για όλους είναι το lamer όταν κάποιος είναι άσχετος και (σήμα κατατεθέν πλέον του forum) t3h ownage όταν κάνεις κάτι imba σε οτιδήποτε.

                Comment


                • #9
                  Δεν ξέρω μπορεί να το έχετε πάθει και σεις. Σε Simulators (αεροπλάνα, αμάξια κτλπ) όταν στρίβω γέρνω απο εδώ και απο κεί. Έτσι μια φορά που έπαιζα Combat Flight Simulator ήθελα να κάνω ένα Barrel Roll (κάτι θα θυμίσει αυτο απο το προηγούμενο φόρουμ σε αρκετούς) αρχίζω και γέρνω προς τα δεξια μέχι που συνειδητοποιώ οτι η καρέκλα στηρίζεται σε δύο πόδια. Και τότε σαβουρδίζομαι είχα ρίξει το γέλιο τότε.
                  "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                  by Fyge 114 Amaliada edition

                  "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω&#33; "

                  by Chaoscrow

                  Comment


                  • #10
                    Δεν ξέρω μπορεί να το έχετε πάθει και σεις. Σε Simulators (αεροπλάνα, αμάξια κτλπ) όταν στρίβω γέρνω απο εδώ και απο κεί. Έτσι μια φορά που έπαιζα Combat Flight Simulator ήθελα να κάνω ένα Barrel Roll (κάτι θα θυμίσει αυτο απο το προηγούμενο φόρουμ σε αρκετούς) αρχίζω και γέρνω προς τα δεξια μέχι που συνειδητοποιώ οτι η καρέκλα στηρίζεται σε δύο πόδια. Και τότε σαβουρδίζομαι είχα ρίξει το γέλιο τότε.
                    [/b]
                    OMG T3h virtu4l r34lity&#33;&#33;&#33;
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #11
                      Υπάρχουν gamers,υπάρχουν λιωσιματίες,και υπάρχει και ο Ραμπίδης.
                      [/b]
                      Εννοει οτι εγω ειμαι και τα 2 μαζι.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #12
                        Άλλη καμένη και πραγματική ατάκα...



                        Mπλουάφ...
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • #13
                          #Καθηγητρια - Η μια αλυσιδα DNA εχει πανω 5 κατω 3 και η αλλη εχει πανω 5 κατω 3
                          Doppel αφου καταλαβε την κοτσανα της καθηγητριας(δυνατα)- Τι λεει το noob?

                          #Μια φραση που λεω αρκετες φορες "What the fuck?&#33;"

                          #Καμια φορα οταν γραφω ενα διαγωνισμα ή κανω κατι που πηρε αρκετο χρονο, κοπο και κουραστηκα κιολας να το επιτυχω, αφου το τελειωσω σιγοτραγουδαω την μουσικη οταν νικας μαχες στα FF

                          #Καναδυο φιλοι μου το εχουν παραξηλωσει και οταν καμια θελουν να ψιλογελασουν ή να σχολιασουν μια κατασταση ως αστεια λενε lol. Βεβαια η απαντηση που τους ερχεται ειναι "Αν ξαναπεις lol θα σε γ&#036;%&#&#036;&#&#036;"

                          #Κλασσικη φραση που την εχει μαθει η μαμα στο σπιτι
                          Ειναι στρωμενο το τραπεζι πχ και με καλουν να φαω
                          - Μισο λεπτο να βρω save&#33; (λογω rpg ξερετε )

                          #Μια φορα με χτυπησε ενας φιλος μου καταλαθως στα... ξερετε και καθως σκυβω απο τον πονο μην θελωντας να δειξω οτι ποναω μου ερχεται στο μυαλο μια φραση απο το DK64
                          - Oh Banana....

                          #Για ενα διαστημα οταν επαιζα GTA3 οταν χαιρετουσε τους φιλους φευγοντας ελεγα "Sayonara Salvator" απο μια αποστολη που ονομαζοταν ετσι

                          #Ερχεται η αδερφη μου στο δωματιο και εκεινη την ωρα χανω.
                          - Φυγε απο εδω. Εσυ φταις&#33;

                          #Οταν ανταποδιδω καποια φιλικο ελαφριο χτυπημα μπορει να πω "Counter"

                          Βεβαια ολα αυτα ειναι μεμονομενα περιστατικα ολα αυτα τα χρονια που παιζω. Τα πιο συνηθησμενα ειναι το "Μισο λεπτο να βρω save", "Φυγε απο εδω.Εσυ φταις&#33;", και η μουσικη FF





                          My blog:Doppel&#39;s Den

                          Comment


                          • #14
                            FFS&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33; For F..k shake που λέν καισ το χωριό μου στο WoW.

                            Όντως εκνευριστικό όταν μου απαντάν με lol για να γελάσουν ή όταν μου λένε brb ή afk ότι θα λείψουν λίγο.

                            Καλά το n00b έχει γίνει 2η λέξη μετά το μλκας

                            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                            Comment


                            • #15
                              Σημερα εν ωρα διαλειμματος :
                              The cake is a lie&#33;
                              http://cakeisalie.ytmnd.com/
                              http://en.wikipedia.org/wiki/Portal_(video_game)
                              Επισης οταν κλειναμε το δεκεμβρη, ειχαν μπροστα στη γραμματεια ενα κεικ και φωναζα επισης το παραπανω.
                              Ned Stark

                              A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
                              It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
                              A man wields his sword in order to depart life with a smile.
                              In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
                              Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
                              Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
                              Ειναι ο Getta Robo.

                              Comment

                              Working...
                              X