Announcement

Collapse
No announcement yet.

DotA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DotA

    A) To ξέρω οτι γίνομαι ενοχλιτικός με όλα αυτά τα θέματά μου αλλα... τι να κάνουμε!!11!1!!1!!&#33 ; :blink:

    Β) Όπως και στα άλλα εδω θα οργανώνουμε games (dota, hero siege, wow arena κτλπ)

    Γ) Σκέφτομαι να κάνω μια clan αλλα προκειμένου να γίνει αυτο πρέπει να είναι 9 άτομα στο ίδιο κανάλι ταυτοχρόνως οπότε βλέπουμε και γι'αυτο.

    ------------------

    Σήμερα θα μπει κανένας αμα μπείτε το όνομα μου είναι Mr_Uber (θα έχετε κουραστεί να το ακούτε ofc ). Εγώ ως τις 11:30-12 σήμερα θα είμαι μέσα
    "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

    by Fyge 114 Amaliada edition

    "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

    by Chaoscrow

  • #2
    Μέσα για clan...

    Comment


    • #3
      Κι εγώ συμφωνώ στην δημιουργία Clan. Γνωρίζω πως θα είναι δύσκολο να υπάρχει συνεννόηση για tournaments, όμως τουλάχιστον για όμορφα και οργανωμένα παιχνίδια, κάτι μπορούμε να κάνουμε.

      Το nickname μου είναι SorrowChant. Tsoum θα σε κάνω add, ευθύς αμέσως μόλις μπω στο BattleNet για να υπάρξει επικοινωνία.

      Καλό θα ήταν, όλοι οι ενδιαφερόμενοι να ανακοινώνουν τα επίσημα nicknames τους.

      Επίσης, το συγκεκριμένο θέμα, θα ήταν καλό να χρησιμοποιείται και για ανάλυση τακτικής, ηρώων, συνδυασμών και συζητήσεις περί του ίδιου του παιχνιδιού.

      ΥΓ. Έχω ακόμα 3 τουλάχιστον που θα ενδιαφερόντουσαν για συμμετοχή σε Clan. Και είναι -σχετικά- παίκτες αξιώσεων. Καλοί παίκτες (χωρίς να είναι οι 3 που προανέφερα) είναι επίσης και οι Psycomaniac και TheCursed.
      OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

      Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

      Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

      Comment


      • #4
        Κι εγώ συμφωνώ με τη δημιουργία μίας clan από μέλη -και μη- του forum με την προϋπόθεση να είναι χαλαρά τα πράγματα,να έχουμε την clan κυρίως για χαβαλέ και για την πλάκα μας,γιατί αν αρχίσω να βλέπω τώρα και την DotA "σοβαρά" ζήτω που καήκαμε

        Όπως έχω γράψει και σε άλλο post το nick μου είναι Jumaruuuuu.Αν θέλεις κάνε με add ως friend σου tsoum να τα πούμε και Live κάποια στιγμή ;)
        Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

        Comment


        • #5
          Το nickname μου είναι Omega-Beta. Συμφωνώ με την πρόταση του OniBocho, καθώς ήρθε επιτέλους η ώρα να πάμε σε ένα game οργανωμένοι.

          Θα καθίσω σε κάποια φάση να κάνω μια ανάλυση. Προς το παρόν, ας παίξουμε κανένα παιχνίδι όλοι μαζί (κάτι δεν λέγαμε γι' αυτήν την Κυριακή; ) και μετά βλέπουμε που χωράει σχολιασμός.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • #6
            To mail μου είναι treetop_v3@yahoo.gr treetop_v3@hotmail.com
            Για οποιονδήποτε λόγο δεν μπορέσει κάποιος την κυριακή ας με ενημερώση plz..

            Comment


            • #7
              Oσοι μου λέτε τα nick σας, σας βάζω με την πρώτη ευκαιρία που θα μπω.

              BTW έχουμε πει με καποιους ακόμα να μπούμε για γκεϊμ αυριο απογευμα-βραδάκι οπότε όποιος θέλει ας πει για να τον βάλω στην λίστα.


              Όσο για την clan ας μαζευτούμε καμια δεκαπενταρία που θέλουμε και τότε φτιάχνουμε μια.

              "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

              by Fyge 114 Amaliada edition

              "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

              by Chaoscrow

              Comment


              • #8
                Είμαι ο Cuorion και είμαι για Clan!

                Για αυτή τη Παρασκευή όταν λέτε, εννοείτε για τη Παρασκευή που έρχεται, όχι γι' αυτή που πέρασε, ε; Μάλλον μπορώ. Για Κυριακή τελικά θα γίνει;

                (Cursed ή OniBocho στείλτε μου ένα SMS να μου πείτε αν είναι γιατί μάλλον δε θα ξαναμπώ εδώ μέχρι τότε)

                Επίσης, έχω κι εγώ 2 άτομα που μπορώ να πω. Ο ένας παίζει πολύ καλά, ο άλλος δεν έχει πολύ εμπειρία αλλά το έχει το θέμα.

                Comment


                • #9
                  Καλό θα είναι, εφόσον μιλάμε για gaming - ραντεβού, να μιλάμε όχι μόνο με ημέρες, αλλά και ημερομηνίες.

                  ΠΧ, Κυριακή 20/01. Αυτό το καταλαβαίνουν όλοι νομίζω.

                  Έχω ήδη προσθέσει τον tsoum, θα περάσω και τον Neltharion, θα στείλω και mail στον Treetop, όμως για απόψε (20/01 που λέγαμε) μάλλον θα μπορέσω να μπω αργά.

                  Σε πρώτη φάση, θα ήταν καλό να παίξουμε κανένα private μεταξύ μας, αφού βλέπω ότι υπάρχει συμμετοχή, για αναγνωριστικούς -αλλά και εντελώς χαβαλέ- λόγους.

                  ΥΓ. Αν αρχίσουν να πέφτουν εκατέροθεν μπινελίκια, μιλήσει κανείς για τον χριστό και την μαμάκα του, ή ειπωθεί τίποτα παραπάνω για την δεύτερη πλευρά του έρωτα, παρακαλώ, ας γίνει με τακτ, τρόπο, διακριτικότητα και πάνω από όλα, εχεμύθεια. Υπάρχουν και τα whispers
                  OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

                  Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

                  Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

                  Comment


                  • #10
                    Orea simera stis 7 ftiaxnei o tsoum game..osoi pistoi proselthete..
                    To game tha itan kalitero na einai private..

                    Comment


                    • #11
                      Orea simera stis 7 ftiaxnei o tsoum game..osoi pistoi proselthete..
                      To game tha itan kalitero na einai private..
                      [/b]
                      Δεν "θα ήταν καλύτερο να είναι private". Θα είναι private... ;)
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • #12
                        tsoum otan ftiakseis to game..mpes sto forum na mas paratheseis onoma asap!

                        Comment


                        • #13
                          Σήμερα στις 7,όπως είπα και στον Cursed on-line,δε θα μπορέσω,αλλά λογικά όποτε ξανακανονίσετε θα μπορέσω να είμαι παρόν. Σήμερα ίσως μπορέσω κι εγώ αρκετά αργά,αλλά επειδή πάλι δεν είναι σίγουρο και δε θέλω να σας "κρεμάσω" μη με υπολογίσετε καθόλου.
                          Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                          Comment


                          • #14
                            Τελικά, σύμφωνα με τον tsoum, είναι χλωμό για τις 19:00 σήμερα. Πιθανότερο να παίξουμε γύρω στις 20:00, οπότε μην μπείτε από τις 19:00 και περιμένετε.
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • #15
                              Epeidei o tsoum variete na kanei pista eftiaksa ego...
                              join GO private game

                              Comment

                              Working...
                              X