Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gears of War 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gears of War 2

    Aνακοινωθηκε στην GDC το sequel του Gears of War και συμφωνα με τους ιθυνοντες της Epic θα κυκλοφορησει αποκλειστικα στο 360 αρχες Νοεμβριου 2008.

    Πρωτα σχολια:
    http://xbox360.ign.com/articles/853/853510p1.html

    Official Trailer (thanks to boy):
    720p
    Mirror 1: http://www.gamersyde.com/news_5999_en.html
    Mirror 2: http://www.gametrailers.com/player/30802.html?type=

    Περισσοτερα videos:
    http://www.gametrailers.com/game/6236.html

  • #2
    Aνακοινωθηκε στην GDC το sequel του Gears of War και συμφωνα με τους ιθυνοντες της Epic θα κυκλοφορησει αποκλειστικα στο 360 αρχες Νοεμβριου 2008.[/b]
    Τότε θα βγει το Κillzone 2 Kαλύτερα να αλλάξουν ημερομηνία
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • #3
      Τότε θα βγει το Κillzone 2 Kαλύτερα να αλλάξουν ημερομηνία
      [/b]

      flame spam
      Carpe diem

      Comment


      • #4
        Epic Talks Unreal Engine and Gears of War 2 Interview
        http://blip.tv/file/683680?filename=Heywoo...nterview246.mov
        I attack sharks
        when i smell them bleed
        I dont go swimming
        water just wants to be around me.

        Comment


        • #5
          Τότε θα βγει το Κillzone 2 Kαλύτερα να αλλάξουν ημερομηνία [/b]


          ;)


          Gears 2: Six Things We Might've Seen
          http://www.computerandvideogames.com....php?id=182996
          Duel melee combat
          Huge Crowds
          Dynamic Fluid Surfaces
          Moody Marcus
          Destructible environment
          Soft Body Physics
          NDS themes

          Comment


          • #6
            Τότε θα βγει το Κillzone 2 Kαλύτερα να αλλάξουν ημερομηνία
            [/b]
            Κοιτα ειμαι ισως ο μεγαλυτερος φαν του killzone εδω μεσα αλλα δεν εχει ελπιδα μπροστα στο GOW2.. ;) ;)

            Comment


            • #7
              Τι να πω ακούω αρκετούς να μιλάνε για Killzone 2 και Haze αλλά δεν βλέπουν το Resistance 2 που από τα ελάχιστα που έχουμε δει φαίνεται πιο ενδιαφέρον από τα 2 παραπάνω παιχνίδια.Τέσπα, τι Gears,τι Killzone,Ας βγουν όλα ολοκληρωμένα και ποιοτικά και παίζουμε ότι μας έρθει.Απλά η μόνη μικρή αμφιβολία με το Killzone 2 είναι ότι απλά η εταιρεία ανάπτυξης δεν έχει και το καλύτερο παρελθόν στην δημιουργία τίτλων.

              Comment


              • #8
                <div class='quotetop'>(Ren of Heavens &#064; Feb 22 2008, 02&#58;43 PM) [snapback]11330[/snapback]</div>
                Τι να πω ακούω αρκετούς να μιλάνε για Killzone 2 και Haze αλλά δεν βλέπουν το Resistance 2 που από τα ελάχιστα που έχουμε δει φαίνεται πιο ενδιαφέρον από τα 2 παραπάνω παιχνίδια.[/b]
                Σωστος ο Ren
                Η insomniac προσπαθει να βελτιωσει κατα πολυ ενα ηδη καλο παιχνιδι,eνω τo killzone 2 ειναι ο διαδοχος μιας μετριοτητας.Βεβαια κανεις δεν ξερει αν θα ειναι καλο το killzone 2 ή οχι,αλλα να πω την αληθεια εγω περιμενω πως και πως το resi 2 και οχι το killzone2.

                Comment


                • #9
                  (Flame Alert)ΠΑΙΞΤΕ ΡΕ CRYSIS ΝΑ ΝΙΩΣΕΤΕ&#33;&#33;&#33;&#33;
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    Σωστος ο Ren
                    Η insomniac προσπαθει να βελτιωσει κατα πολυ ενα ηδη καλο παιχνιδι,eνω τo killzone 2 ειναι ο διαδοχος μιας μετριοτητας.Βεβαια κανεις δεν ξερει αν θα ειναι καλο το killzone 2 ή οχι,αλλα να πω την αληθεια εγω περιμενω πως και πως το resi 2 και οχι το killzone2.
                    [/b]
                    Το killzone ηταν παιχνιδαρα απλα...

                    Δε μπορω να καταλαβω γιατι το λενε ολοι μετριοτητα εκεινη την εποχη επαιζαν καλυτερα FPS στο PS2..?

                    Αλλα ειμαι offtopic οπως και εσεις οποτε GEARS OF WAR 2 ΡΕΕΕΕΕ&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

                    Comment


                    • #11
                      (Flame Alert)ΠΑΙΞΤΕ ΡΕ CRYSIS ΝΑ ΝΙΩΣΕΤΕ&#33;&#33;&#33;&#33;
                      [/b]
                      Και το παίξαμε και το βιώσαμε αλλά Halo δεν είναι.Ούτε καν Half Life και δεν εννοώ στον τεχνικό τομέα.

                      Comment


                      • #12
                        αν εξαιρεσουμε τον I have no equal οι υπολοιποι ειστε ασχετοι με το gears, ειδαλως δεν θα λεγατε αλλα νταλων σε ενα τοπικ για αυτο τη παιχνιδαρα.

                        Comment


                        • #13
                          Και το παίξαμε και το βιώσαμε αλλά Halo δεν είναι.Ούτε καν Half Life και δεν εννοώ στον τεχνικό τομέα.
                          [/b]

                          φίλε δεν το έχω παίξει αλλά λίγο να φτάνει σε ποιότητα το far cry μου φτάνει και μου περισσεύει.

                          όσο για τους προαναφερθέντες τίτλους...άστο.αυτά τα παιχνίδια είναι ΣΧΟΛΗ από μόνα τους.δεν συγκρίνονται με τίποτα.
                          είναι σα να μου συγκρίνεις το metroid prime με το doom...
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #14
                            Δε μπορω να καταλαβω γιατι το λενε ολοι μετριοτητα εκεινη την εποχη επαιζαν καλυτερα FPS στο PS2..? [/size][/b]
                            Κλασσικό παράδειγμα θαψίματος ενός καλού παιχνιδιού.

                            είναι σα να μου συγκρίνεις το metroid prime με το doom...
                            [/b]

                            Aυτό ήταν μεγάλη προσβολή για τον John Carmack, αν δεν υπήρχε doom δεν θα υπήρχε τίποτα, το doom ήταν το Crysis, το halo κτλ της εποχής.
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • #15
                              <div class='quotetop'>(BigBOSS &#064; Feb 23 2008, 09&#58;57 AM) [snapback]11439[/snapback]</div>
                              Κλασσικό παράδειγμα θαψίματος ενός καλού παιχνιδιού.[/b]
                              Σε καποιους θα αρεσει,λογικο ειναι.Αλλα σε γενικες γραμμες ηταν μετριο(οχι κακο) κατ&#39;εμε.
                              Παντως μου αρεσε που ειχε και ελληνικους υποτιτλους.

                              Comment

                              Working...
                              X