Announcement

Collapse
No announcement yet.

PS3 Bundles

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PS3 Bundles

    Επειδή με ενιδαφέρει προσωπικά, καθώς σκέφτομαι να το αγοράσω, αλλά και επειδή δεν βρήκα συγκεντρωμένες κάπου τις πληροφορίες αυτές, γνωρίζει κάποιος τι/πόσα/ποια bundles υπάρχουν αυτή την στιγμή και για ποιες εκδόσεις του PlayStation 3? Εγώ σκέφτομαι την MGS4 bundle, αλλά η 12η Ιουνίου μου πέφτει κομμάτι αργά.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

    Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

    Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

  • #2
    Koιτα το bundle με το MGS4 δεν ξερω αν θα κυκλοφορισει Ευρωπη αλλα θα εχει το πλεονεκτημα οτι περιλαμβανει αν θυμαμαι καλα το dualshock 3,θα ειναι 80gb και θα παζει ps2 games.

    Για Ελλαδα ειχα δει το 40αρι με 2 sixaxis,το Rachet and clank και το Uncharted στο πλαισιο στα 550-560e.Στο πλαισιο παλι ειδα bundle με heavenly sword και genji αλλα δεν θυμαμαι τιμη.

    Comment


    • #3
      Τουλάχιστον μέχρι τέλη Φλεβάρη η Sony δήλωνε ότι δεν υπήρχαν σχέδια για κυκλοφορία του bundle με το Metal Gear Solid 4 στην Ευρώπη. Όπως και του PSP με το God of War.

      Και γενικά μου ακούγεται λίγο απίθανο από τη στιγμή που το 80GB PS3 δεν είχε έρθει ούτως ή άλλως Ευρώπη να γινόταν τέτοια κίνηση.

      Comment


      • #4
        <div class='quotetop'>(Narcissus &#064; Mar 27 2008, 01&#58;19 PM) [snapback]16032[/snapback]</div>
        Και γενικά μου ακούγεται λίγο απίθανο από τη στιγμή που το 80GB PS3 δεν είχε έρθει ούτως ή άλλως Ευρώπη να γινόταν τέτοια κίνηση.
        [/b]
        Υπαρχει μια πιθανοτητα να κυκλοφορησει και Ευρωπη.
        Πιθανή η διάθεση μοντέλου PS3 με 80GB σκληρό δίσκο

        OniBocho για δες και εδω
        http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog...product=1100629
        http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog...product=1083562

        Comment


        • #5
          μακάρι ρε γαμώτο να επανέλθει το BC στην Ευρώπη.
          Carpe diem

          Comment


          • #6
            μακάρι ρε γαμώτο να επανέλθει το BC στην Ευρώπη.
            [/b]
            μακαρι να ερθει αλλα νιωθω μεγαλος μ%&#036;#^ς που μολις αγορασα την 40αρα... καλα να παθω θα μου πεις...

            Comment


            • #7
              <div class='quotetop'>(Skywalker333 &#064; Mar 28 2008, 01&#58;24 PM) [snapback]16139[/snapback]</div>
              μακαρι να ερθει αλλα νιωθω μεγαλος μ%&#036;#^ς που μολις αγορασα την 40αρα... καλα να παθω θα μου πεις...
              [/b]

              QFT&#33;
              έπρεπε να πάρεις 360
              Carpe diem

              Comment


              • #8
                Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σας, τις οποίες συνδύασα και με μια σχετική έρευνα αγοράς, η οποία όμως κάθε άλλο παρά με ικανοποίησε, καθώς μου θύμισε πόσο πίσω είμαστε σε ορισμένους τομείς. Κανένας πωλητής δεν καταλάβαινε για τι του μιλούσα και είχαμε σαν αποτέλεσμα τελικά, εγώ που δεν έχω την τεράστια και πληρέστερη ενημέρωση για κονσόλες, να τους λέω και για αυτά τα λίγα που γνωρίζω.&#092;

                Σήμερα, ενώ χθες μου είχε βιδωθεί στο μυαλό η ιδέα να αγοράσω έστω και το 40άρι, πρυτάνευσαι η σκέψη είτε να περιμένω τον Ιούνιο και να δω τι θα γίνει με το 80άρι και το MGS4, είτε να δώσω τα χρήματα σε έναν φίλο ο οποίος θα φύγει για ταξίδι στις ΗΠΑ τον Απρίλιο και να μου το φέρει αναγραφόμενο ως δώρο για να γλιτώσουμε τον εκτελωνισμό.

                Βρήκα επίσης μια πολύ καλή πηγή για φτηνά και πολλά παιχνίδια, το www.videogamesplus.ca του οποίου οι τιμές μου έκαναν θετική εντύπωση. Όπως και να&#39;χει πάντως, θα περιμένω λίγο ακόμα πριν ενταχτώ στην οικογένεια των κατόχων PlayStation 3.

                Πάντως, αν και βλέπω ότι για πολλούς μετράει, εμένα προσωπικά η backwards compatibility δεν με στεναχωρεί ιδιαίτερα, καθώς δεν έχω ούτε έναν τίτλο από παλιότερο PS. Περισσότερο με ενοχλεί πως το 60άρι είχε περισσότερες θύρες USB και hardware emulation παρά η έλλειψη των 20 gb και της BC.
                OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

                Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

                Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

                Comment


                • #9
                  QFT&#33;
                  έπρεπε να πάρεις 360
                  [/b]
                  τρελος εισαι? φυσικα και εχω ΚΑΙ 360? τι θα επαιζα 2 χρονια τωρα?

                  Comment


                  • #10
                    <div class='quotetop'>(Skywalker333 &#064; Mar 29 2008, 01&#58;48 PM) [snapback]16273[/snapback]</div>
                    τρελος εισαι? φυσικα και εχω ΚΑΙ 360? τι θα επαιζα 2 χρονια τωρα?
                    [/b]
                    Ρε θεέ...
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #11
                      εγω παω ασαπ για τη 40αρα.δε μπορω να περιμενω να βγει πακετο με το mgs4.gta και dmc περιμενουν&#33;
                      Ground_Zero:

                      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                      Comment


                      • #12
                        <div class='quotetop'>(Azrael &#064; Apr 1 2008, 07&#58;32 PM) [snapback]16654[/snapback]</div>
                        εγω παω ασαπ για τη 40αρα.δε μπορω να περιμενω να βγει πακετο με το mgs4.gta και dmc περιμενουν&#33;
                        [/b]
                        Όπα επανέμφάνιση&#33; B)

                        Το dmc4 το έχω, πάρτο κατεμέ είναι το κορυφαίο του franchise.
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • #13
                          Πάντως, αν και βλέπω ότι για πολλούς μετράει, εμένα προσωπικά η backwards compatibility δεν με στεναχωρεί ιδιαίτερα, καθώς δεν έχω ούτε έναν τίτλο από παλιότερο PS. Περισσότερο με ενοχλεί πως το 60άρι είχε περισσότερες θύρες USB και hardware emulation παρά η έλλειψη των 20 gb και της BC.
                          [/b]
                          Το ευρωπαικό μοντέλο των 60 GB υποστηρίζει BC μέσω software emulation και όχι με hardware. Η Ευρώπη έχει τις χειρότερες και πιο ακριβές εκδόσεις του συστήματος. Πρίν οδηγηθείς στην λύση του import έχε υπόψη σου ότι τα NTSC μηχανήματα παίζουν τίτλους του PSOne & PS2 μόνο από το region στο οποίο ανήκουν. Με λίγα λόγια region free είναι μόνο τα παιχνίδια του PS3 και σε αυτά παίζουν νομίζω και εξαιρέσεις.
                          Insert Coin

                          Comment

                          Working...
                          X