Announcement

Collapse
No announcement yet.

speedruns

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • speedruns

    Bλεποντας κατι speedruns των mgs στο youtube ειπα να ανοιξω ενα θεμα καθως εμεινα λακης μεγαλος.

    τα καλυτερα που εχω δει ειναι των morrowind(σε 15 λεπτα :blink: :blink: :blink: ),του mario 64(ολα τα stars σε 1 ωρα),του mgs3 click(ολα τα parts και ολα τελεια σε europ extreme),ενα κουφο του RE με μαχαιρι μονο,του half life 2(πηδαγε οπου να ναι και περπατουσε σε "χαλασμενα" textures)και καποια αλλα που δε μου ρχονται τωρα.

    Eχω δοκιμασει και μπορω να κανω στο πρωτο dmc και στο πρωτο splinter cell.Ελεγα να κανω για κανα mgs αλλα μετα απο αυτο λεω να μη προσπαθησω(δες bigBOSS)

    Ενας φιλος ειχε βγαλει το RE2 σε 45 λεπτα νεφτι ολα και ενας αλλος το MGS twin snakes,σε 1:30 περιπου στο extreme εννοειται και ολα τελεια.Μονο τοτε μετραει το speedrun για μενα.


    Θα ηθελα να δω και κανενα του dmc3 σε dante must die mode να γελασουμε.


    ενα καλο site ειναι το αυτο και φυσικα το youtube.

    Eιναι πολυ αγχωτικα τα ρημαδια.
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

  • #2
    Bλεποντας κατι speedruns των mgs στο youtube ειπα να ανοιξω ενα θεμα καθως εμεινα λακης μεγαλος.

    τα καλυτερα που εχω δει ειναι των morrowind(σε 15 λεπτα :blink: :blink: :blink: ),του mario 64(ολα τα stars σε 1 ωρα),του mgs3 click(ολα τα parts και ολα τελεια σε europ extreme),ενα κουφο του RE με μαχαιρι μονο,του half life 2(πηδαγε οπου να ναι και περπατουσε σε "χαλασμενα" textures)και καποια αλλα που δε μου ρχονται τωρα.

    Eχω δοκιμασει και μπορω να κανω στο πρωτο dmc και στο πρωτο splinter cell.Ελεγα να κανω για κανα mgs αλλα μετα απο αυτο λεω να μη προσπαθησω(δες bigBOSS)

    Ενας φιλος ειχε βγαλει το RE2 σε 45 λεπτα νεφτι ολα και ενας αλλος το MGS twin snakes,σε 1:30 περιπου στο extreme εννοειται και ολα τελεια.Μονο τοτε μετραει το speedrun για μενα.
    Θα ηθελα να δω και κανενα του dmc3 σε dante must die mode να γελασουμε.
    ενα καλο site ειναι το αυτο και φυσικα το youtube.

    Eιναι πολυ αγχωτικα τα ρημαδια.
    [/b]
    Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα,πάντως του Μαριο είναι σίγουρα toolassisted/scripted.Με άλλα λόγια δεν παίζει άνθρωπος,αλλά script υπολογιστή.
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #3
      με τα speedruns χάνεται όλη η μαγεία του παιχνιδιού.τι στο διάολο,αγγαρεία κάνεις;όταν παίζεις παίζεις σιγά σιγά να το ευχαριστηθείς.αλλιώς χάνεται όλη η ουσία
      Carpe diem

      Comment


      • #4
        Μπα. Απλα εχεις λιωσει το παιχνιδι, το εχεις απολαυσει με το παραπανω και εχεις βρει τροπους να το βγαλεις στο ASAP. Οπως θες παιζεις, δε το βρισκω κακο. Παω να δω το MGS
        https://en.wikipedia.org/wiki/Outcast_(game)

        H μονη αποδειξη οτι το Βελγιο υπαρχει...

        Comment


        • #5
          με τα speedruns χάνεται όλη η μαγεία του παιχνιδιού.τι στο διάολο,αγγαρεία κάνεις;όταν παίζεις παίζεις σιγά σιγά να το ευχαριστηθείς.αλλιώς χάνεται όλη η ουσία [/b]
          Speedruns den ginonte me thn prwth, gia na ginei kati tetio shmenei oti plewn exeis dialisei to game alla eksakolouthei na sou aresei toso wste thes na prokaleseis ki allo kai esena kai to idio to game.
          Ekei einai h ousia.

          Oso gia speedrun to mono pou exw kanei einai sto resident evil 2 se 46 lepta kai kati defterolepta alla me to Rocket launcher.

          Apo tote protimw na liwnw ta games se leptomeria kai dyskolia (handicaped) para taxythta.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • #6
            μονο στο Goldeneye 007 δοκιμασα να κανω κι οχι για ολο το παιχνιδι αλλα μονο για καθε μια πιστα ξεχωριστα.

            Comment


            • #7
              Εχω κανει το RE 2 (DC Normal) σε 42 περιπου λεπτα χωρις να σκοτωσω σχεδον τπτ (μονο evading και τα απαραιτητα bosses) καθως και το Onimusha Genma (XBOX Normal) σε 47 λεπτα (καμια αναβαθμιση,ελαχιστες μαχες).
              <div align="center">

              "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

              Comment


              • #8
                θα πω και γω πως τα παιχνιδια ειναι οπως το σεξ, ειναι μαλακια να τελιωνεις γρηγορα.

                Comment


                • #9
                  έγραψες ρε πούτη μου,χαχα.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    θα πω και γω πως τα παιχνιδια ειναι οπως το σεξ, ειναι μαλακια να τελιωνεις γρηγορα.
                    [/b]
                    Κι αν το παιχνιδι δεν ειναι καλο μπορει να μη τελειωσεις....
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #11
                      Έχει αποκτήσει πολύ βάθος αυτή η συζήτηση Απίθανο το MGS Speedrun.


                      Comment

                      Working...
                      X