Announcement

Collapse
No announcement yet.

Γρατζουνισμένα cds αναζητούν το γιατρικό τους

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Γρατζουνισμένα cds αναζητούν το γιατρικό τους

    Παιδιά υπάρχει κάποια λύση?
    Είχα διαβάσει κάπου πως υπήρχε συσκευή που τα έφτιαχνε.. :blink:
    Ισχύει?
    Έφαγα χοντρή ήττα με ένα αγαπημένο cd που το είχα ξεχάσει στο αμάξι και δεν παίζει με τίποτα, ενώ ούτε τα τραγούδι μπορούν να μεταφερθούν μέσω windows media player ή Itunes..help!
    Nintendo must have created a virtual Eternal Darkness game that has engorged reality. The sanity meter right now is maxed out x 10000 so we're experiencing some weird stuff.

    Let's just all say the magic words and go back to reality.

    THIS CAN'T BE HAPPENING!!!!!

  • #2
    Μην ανησυχείς Bullet Bill, υπάρχει όντως μηχάνημα που τα διορθώνει.
    Είχα φάει κι εγώ ήττα με σπάνιο CD και διορθώθηκε τέλεια, το μηχάνημα υπάρχει σε πολλά video club, αλλά διαφέρει η ποιότητα του από μαγαζί σε μαγαζί, άλλη κάλυψη κάνουν τα απλά μηχανήματα κι άλλη τα super duper που δεν υπάρχουν παντού.

    Θα σου πρότεινα να μιλήσεις με τον Νικόλα που είχαμε πάει μαζί σ? ένα μαγαζί στη Καλλιθέα και μου διόρθωσε χοντρό βαθούλωμα σε CD. ;)
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • #3
      Α το έχω δει αυτό το μηχάνημα....το έχουν τα video club!
      Θα κάνω μια προσπάθεια, εδώ στην γειτονιά μου και θα μιλήσω και με τον Νικόλα..
      Τhanx Σωτήρη!
      Nintendo must have created a virtual Eternal Darkness game that has engorged reality. The sanity meter right now is maxed out x 10000 so we're experiencing some weird stuff.

      Let's just all say the magic words and go back to reality.

      THIS CAN'T BE HAPPENING!!!!!

      Comment


      • #4
        Ρίξε μια ματιά και από τον Τάκη, αλλιώς πέρνα από το Μιχάλη στη γωνία και πες του πως σε έστειλε ο Αλέξης ο ψηλός για να σε εξυπηρετήσει καλά.
        Αν δεν είναι εκεί ο Μιχάλης, θα είναι στάνταρ η γυναίκα του, αλλά μην της πεις αυτής τίποτα, είναι μεγάλη καριόλα.

        Comment


        • #5
          Ρίξε μια ματιά και από τον Τάκη, αλλιώς πέρνα από το Μιχάλη στη γωνία και πες του πως σε έστειλε ο Αλέξης ο ψηλός για να σε εξυπηρετήσει καλά.
          Αν δεν είναι εκεί ο Μιχάλης, θα είναι στάνταρ η γυναίκα του, αλλά μην της πεις αυτής τίποτα, είναι μεγάλη καριόλα.
          [/b]
          είμαι στο πάτωμα.
          gently hold our heads,
          gently hold our heads on high

          Comment


          • #6
            Ρίξε μια ματιά και από τον Τάκη, αλλιώς πέρνα από το Μιχάλη στη γωνία και πες του πως σε έστειλε ο Αλέξης ο ψηλός για να σε εξυπηρετήσει καλά.
            Αν δεν είναι εκεί ο Μιχάλης, θα είναι στάνταρ η γυναίκα του, αλλά μην της πεις αυτής τίποτα, είναι μεγάλη καριόλα.
            [/b]
            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

            Comment

            Working...
            X