Announcement

Collapse
No announcement yet.

WarSow

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WarSow

    WarSow Official Page

    Μπείτε κατεβάστε το και διασκεδάστε με την ψυχή σας. Online FPS με Cel Shaded γραφικά, cross-platform (Windows x32&x64, Linux, Mac OS X), με ειδικές κινήσεις για movement. Είναι και ΤΖΑΜΠΑ. Δοκιμάστε το...
    Insert Coin

  • #2
    Αν το κατεβάσω παίζεις? B)
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #3
      Name the date and the time my Lad...
      Insert Coin

      Comment


      • #4
        Με ενημέρωσε ο Lloyd για το θέμα. Είμαι μέσα για κανά ματσάκι το βράδυ...

        Άντε! Μαζευτείτε να λιώσουμε!


        Comment


        • #5
          Παιδιά, το κατέβασα και όποτε πάω να το αρχίσω μου βγάζει το εξής error.

          "Error. opendgl32.dll could not be loaded"

          Κατέβασα τον συγκεκριμένο αρχείο από google και το τοποθέτησα στο φάκελο με όλα τα υπόλοιπα .dll, μα το πρόβλημα ξαναεμφανίζεται.

          Έχει κανείς σας ιδέα τι πρέπει να κάνω?

          EDIT:Παιδιά βρήκα το πρόβλημα στο φόρουμ του παιχνιδιού. Άκυρος ο συναγερμός.

          Πάντως, για κανά ματς είμαι και εγώ μεσα.
          In the darkest corner of my mind, I see a boy with a crooked smile...

          Comment


          • #6
            Θα ήμουν κι εγώ μέσα για κανά matchάκι, αλλά δυστυχώς δεν τρέχει και πολύ καλά στο PC μου το παιχνίδι...
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • #7
              Αναφέρετε εδώ μια μέρα και ώρα που σας βολεύει. Αν υπάρχει σύμπνοια στο πρόγραμμα μας τότε μιλάμε να κανονίσουμε σε ποιόν server θα συναντηθούμε.

              Αλήθεια πώς θα σας φαινόταν να ζητήσουμε από τους admins να το βάλουν στον server του Gamer's Odyssey και να υπάρχει password protection για να μην μας χαλάει το κέφι ο κάθε κομπλεξικός;
              Insert Coin

              Comment


              • #8
                Αυτό σκεφτόμουν. Εγώ τρώω και μπαίνω σε λιγό να μάθω το χείρισμο του (τα ακροβατικά ντε). Είναι λίγο δύσκολο στην αρχή και πολύ γρήγορο. Όποιος μπορεί σήμερα ας πει!...ΦΤΟΥ! Έκαψα το κοτόπουλο!!! Απογοήτευση είμαι...


                Comment


                • #9
                  Ωραίος jedah. Φάση έχει το παιχνίδι (στα συν ότι είναι cel-shaded και τσάμπα), αν και είμαι εντελώς noob στα FPS ("και σε τι δεν είσαι" θα πουν οι κακόβουλοι, αλλά το προσπερνώ).

                  P.S: Bring it on!

                  Εdit: Αυτή την περίοδο μπορώ βραδάκι-νύχτα-μαύρα μεσάνυχτα-ξημερώματα μόνο. Άντε, ψηθείτε κι άλλοι να μου δώσετε kill...εμ, να παιξουμε.
                  "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                  Comment


                  • #10
                    Το κατεβασα, το δοκιμασα , μου αρεσε. Ok δεν καυαφερα να κανω kill, αλλα ας κανονισουμε κανα deathmatch ετσι για την πλακα

                    lloyd αν εισαι τοσο ασχετος οσο κι εγω (αποκλειεται δλδ) ελα να μπουμε στην ιδια ομαδα
                    My blog:Doppel's Den

                    Comment


                    • #11
                      Ελα και εγω το κατεβασα...
                      Μεσα Μεσα

                      Comment


                      • #12
                        Κατέβασα, εγκατέστησα, και είμαι ΠΑΡΩΝ!!! Jedah pick up your weapons and FIGHT!! (And dance with the Devil...)
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • #13
                          Λοιπόν επειδή τα βράδια αυτές τις μέρες έχει μπάλλα και μετά πάει αργά το θέμα, προτείνω μέχρι σήμερα το βράδυ στις 12 να δηλώσουν συμμετοχή όσοι μπορούν να κανονιστούμε για αύριο το μεσημεράκι κατα τις 12.
                          Δηλώστε συμμετοχή και άυριο στις 12 παρά θα ποστάρω εδώ τον server που θα μπούμε. Το ξέρω ότι είναι δύσκολο να κανονιστούμε αλλά ας κάνουμε μια προσπάθεια. Επίσης φροντίστε να βάλετε nicknames που ξεχωρίζουν, προτείνω [GamersOdyssey]-<forum nick>. Δηλαδή εμένα θα με δείτε στο παιχνίδι με nickname [GamersOdyssey]-Jedah. Τηρείστε αυτά για να περάσουμε καλά.

                          Τέλος μην ανησυχείτε που σας τσακίζουν οι υπόλοιποι, έχουν λιώσει και το παιχνίδι έχει ιδιαίτερο χειρισμό.
                          Insert Coin

                          Comment


                          • #14
                            Εγώ έτσι κι αλλιώς είμαι μέσα σαν Titus Προτείνω να παίξουμε ένα δοκιμαστικό session για να εγκλιματιστούμε όλοι, και να επικοινωνήσουμε μέσω MSN. Ζητώ μόνο μια αλλαγή ώρας για μετά τις 2, γιατί τουλάχιστον μέχρι τις 1 θα είμαι απασχολημένος.
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • #15
                              Ωραία προτείνετε εδώ τι ώρες μπορείτε να δυμε τι μπορεί να γίνει....
                              Insert Coin

                              Comment

                              Working...
                              X