Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spore

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spore

    Spore λοιπόν, όλοι μάλλον θα το έχετε ακούσει. Σκέφτηκα να φτιάξω ένα topic για να βάζουμε βιντεάκια και εικόνες από τις δημιουργίες μας στο Spore. Όταν με το καλό βγει θα το γυρίσουμε και σε εντυπώσεις/ανταλλαγή πλασμάτων κλπ.

    Να και η πρώτη μου δημιουργία, η Chopperοπάρδαλη






  • #2
    super μαματο!!! για πες μου κυκλοφορει μονο για PC η και για 360?

    Comment


    • #3
      Θα κυκλοφορήσει αρχικά μόνο στο PC και νομίζω πως αργότερα θα βγει και έκδοση για 360. Δεν έχει ανακοινωθεί ημερομηνία για το 360 πάντως.


      Comment


      • #4
        θα κυκλοφορησει η κυκλοφορησε? γιατι εσυ εφτιαξες αυτο τερας εκει πανω...

        Comment


        • #5
          Έχει βγει μόνο το Creature Editor προς το παρόν, δωρεάν download σε trial μορφή ή αγορά (7 ευρώ περίπου) από το site του παιχνιδιού.


          Comment


          • #6
            Eγω παντος τρελενομαι για ολα αυτα τα παιχνιδια που φτιαχνεις παρκα κλπ και μετα βαζεις ζωα και αυτα αλληλεπιδρουν με το περιβαλλον, κορυφαιο παιχνιδι ηταν το Jurassic Park που εφτιαχνες παρκο αλλα και το Viva Pinata το οποιο ομως μου τα σπασε με τα ζευγαρωματα (κανονικα θα πρεπε να γινοντουσαν αυτοματα)

            Το spore παντως απο οσα εχω ακουσει μαλλον θα υπερεχει κατα πολυ οποτε και ανυπομονω να το παιξω.

            Comment


            • #7
              Το Spore μαζί με τα fallout 3 και starcraft 2 είναι από τα πιο πολυαναμενόμενα παιχνίδια για PC για εμένα.Έως τώρα τα όσα έχω δει για το παιχνίδι φαίνονται τόσο πρωτότυπα και πρωτοποριακά που δεν μπορούν να μη σου κινήσουν το ενδιαφέρον.Σίγουρα είναι νωρίς ακόμη να κρίνουμε,αλλά αποτελεί έναν τίτλο με υψηλές προσδοκίες.
              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

              Comment


              • #8
                Δεν μου ειχε τραβηξει το ενδιαφερον μεχρι που ειδα τον editor, ισως κατσω να φτιαξω τιποτα.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #9
                  First Spore review is out. IGN (8.8) http://pc.ign.com/articles/907/907454p1.html



                  Comment

                  Working...
                  X