Announcement

Collapse
No announcement yet.

World of Warcraft

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • World of Warcraft

    Δεν χρειαζεται να πω κατι...οτιδηποτε αφορα το wow...το καταφυγιο αποψεων για το διασημοτερο mmorpg

  • #2
    Home....sweet home

    Δικό μου το θέμα..... :icon_twisted:
    "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

    Comment


    • #3
      Home....sweet home

      Δικό μου το θέμα..... :icon_twisted:
      [/b]
      Νομιζεις!!!! :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
      ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

      Comment


      • #4
        Μουαχαχαχαρρρρρρ καλώς τα παιδιά...καλώς τα....3-0 :icon_twisted:
        "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

        Comment


        • #5
          Hello κι από εμένα ;) .Sith Lord και Cloud Πιστεύω πως ο καλύτερος τρόπος για να λύσετε τη διαφορά σας είναι ένα...Duel!!! :icon_twisted: :icon_twisted: Και ας κερδίσει ο πιο...καλοντυμένος
          Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

          Comment


          • #6
            Έλα μωρέ...έλα μωρέ...με τον άμπαλο....τον έχουμε στα 20' με 5 γκολάκια.
            Εγώ έχω αξία μεγάλου παίχτου και αυτός δεν μπορεί αν πάρει τα πόδια του....μάπα μάπα....
            ---Έχω Cosmote ---


            Τον έχω αφήσει το Lock lol εντελώς. 63 γίνεται ο Shamman σε λίγο και ανεβαίνει, πολύ γρήγορα θα έλεγα ότι παέι.

            Σκέφτομαι τον Lock α τον κάνω PvP εντελώς μιας και Raid δεν πηγαίνω και γτ βαριέμαι αλλά και γτ πιάνω θέση από άλλον μιας και από Karaz δεν θέλω τπτ εκτός από το Soulfrost και τα Trial Fire από Opera μιας και δίνουν ένα socket περισσότερο από τα Battlecst

            Gruul ακόμα δεν μπορούμε...άρα...ξύνομαι...

            Κάνω BG όποτε μου έρθει για να πάρω τα Vindiacators Bracers, έχω τα Nefarious και μιας και έχω 8600 Honour και τα BGs δεν μ'αρέσουν κάνω τρία τέσσερα ίσα ίσα να πάρω 3000 Honour και να σταματήσω πλέον τα BG. α

            Αλλά με τρώει να τον κάνω PvP Με το Lich King θα τον κάνω σίγουρα Destruction πιστεύω. Θα περάσω από όλα τα Specc εννοείται πάλλι αλλά θα ήθελα να τον κρατήσω ως Destro, μία φορά έγινα για 3εις μέρες και έμεινα λίγο :blink: με τα Crits.

            7000 με Soul Fire και 20% Crit Chance lol

            Εντάξει λογικό βέβαια το νούμερο μιας και είμαι Affliction άρα έχω πολύ spell dmg και άρα κάνω λιγότερα crit αλλά όταν τα κάνω μαζί με το Ruin βλέπω τρελλά νούμερα. Shadowbolt 5500 lol και άλλα τέτοια.
            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

            Comment


            • #7
              Sith μπορεις να μου δωσεις το link με τον lock σου στο Armory να δω ολο το Gear? Εχω φιλο που εχει lock και θελω να του δειξω τι εστι imba Warlock


              O mage μου κοντευει 69... Το Σαββατοκυριακο ισως καταφερω και γινω 70.





              Comment


              • #8
                Άντε με το καλό 70

                Καλά Imba δεν είμαι μπροστά σε πολούς που έχω δει σε άλλους server αλλά για τον server μου είμαι μια χαρά....μια χαρά

                Daoloth Imba Lock
                1158 Shadow Spell Dmg B)

                Και το site της Guild, που έφτιάξε ο κολλητος μου.
                Πείτε μία γνώμη.

                Incarna

                "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                Comment


                • #9
                  Εγώ προσωπικά το WoW τώρα το έχω ψιλοπαρατήσει μέχρι να κυκλοφορήσει το expansion.Τότε θα έχω πάρει σίγουρα και το νέο PC και την 24άρα σύνδεση επομένως θα μπορώ να το χαρώ σε...άλλη διάσταση

                  Σχετικά με το raiding το έχω εγκαταλείψει τελείως.Θα ήθελα να δω,βέβαια,κάποια στιγμή πως θα είναι το Sunwell και από σεναριακή και από...gameplay άποψη,αλλά παθητικά,ως θεατής και όχι να συμμετάσχω με τον warrior μου.Τώρα μέχρι να βγει το Wrath με τον warrior κάνω λίγο PvP και κανά chat για να περάσει η ώρα,όταν είμαι on line,και ανεβάζω που και που και κανά alt

                  Btw ωραίο το site του Guild σου Bahamut ;)
                  Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                  Comment


                  • #10
                    Ωραιο το site για το guild χεχε ειναι οπως αυτα που μου αρεσουν με φωτογραφιες του guild μπροστα απο το νεκρο boss εμενα μονο τα loots και το dkp ειχαν τα sites απο τα 2 guilds μου.

                    O Zalger ειναι soul link /siphon life το "γνωστο" pvp built .12200 health και 230 resilience και κανω κανενα bg αλλα σπανια.
                    O mage μου ειναι 67 και βαριεμαι να τον παω 70 αν και το frost specc πολυ μου αρεσει .

                    Και εγω Sith θελω καποια στιγμη να γινω destruction και να παραμεινω γιατι πανω απο 2-3 μερες δεν το εχω αντεξει προς το παρον... Δεν με βολευει για farming δεν βολευει για pvp και δεν βολευε και για raids γιατι ειχα λιγο spell hit rating... Απο την αλλη τα crits οταν αυτα γινονται ειναι οτι καλυτερο αλλα με τοσο resilience που κυκλοφορει το crit chance απο 20% γινεται μολις 6%... οποτε ...

                    Τον shaman τι specc τον εχεις;

                    Link κανε πολλα alterac valleys αυτην την εβδομαδα(alterac valley weekend με διπλο honor -καπου 1000 για καθε νικη) , ουσιαστικα λιωσε παρασκευη ως δευτερα και μετα πηγαινε 70 ωστε να παρεις και 2-3 epics απο honor ταυτοχρονα.

                    Θα ειχε πλακα στο expansion να μαζευομασταν ολοι σε ενα server
                    ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

                    Comment


                    • #11
                      Ο Shaman μέχρι τα 38 ήταν Resto :blink: για να έχω έναν Healer, και μετά έγινε Elementalist μέχρι τα 40 και από εκεί και πέρα είναι Enchan μέχρι και τώρα και στα 70 και πέρα.
                      Τον έχω κάνει και Skinn LW Dragonscale για να του φτιάξω και τα epic.

                      Ελάτε στον Scarshield!!! Κάντε την σωστή επιλογή!!! Για σας που ξέρετε τι θέλετε και πως μπορείτε να το βρείτε!!!
                      Ψηφίστε Scarshield Legion!!!

                      Πάντως αν δεν κάνετε τπτ στον server σας και απλά κάθεστε εκεί ελάτε από εμάς να σασ βάλω και στην Guild.
                      "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                      Comment


                      • #12
                        Θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά να φύγω από Genjuros(...sigh...) αν δεν ήταν η παρέα μου και ο αδερφός μου στον server αυτό.Τώρα όμως το να φύγω το βρίσκω αδύνατο.Κατά τα άλλα μία νέα αρχή σε κάποιον server και με καινούρια άτομα δε θα με χαλούσε.
                        Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                        Comment


                        • #13
                          Μόλις αγόρασα το επίσημο comic του World of Warcraft!Είναι το 1ο τεύχος,μεταφρασμένο(δυστυχώς)στα ελληνικά από τις εκδόσεις Anubis Comics.Μια ματιά που του έριξα δείχνει αρκετά ενδιαφέρον και περιλαμβάνει και κάποια γνωστά,από το παιχνίδι,μέρη όπως η arena του Dire Maul.Όταν το διαβάσω κάποια στιγμή μέσα στη βδομάδα θα σας πω εντυπώσεις.Α ρε Blizzard,με έχεις καταστρέψει με το Warcraft,θέλω να αγιάσω και δεν μπορώ. :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
                          Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                          Comment


                          • #14
                            "Η πουτ.... και να θέλει η χαρά δεν την αφήνει"

                            64 ο Shaman και ανεβαίνει, μαρέσει όλο και περισσότερο ο Enchancement
                            Ο Warlock καλά είναι....κάθεται :Ρ
                            Πήρα το Vindicator Neck και μπορεί αν πάρω κανά Gladi γενικά.

                            Τι άλλο?

                            Α!!! Νια γράψε καμία εντύπωση αν δω περίπου πως είναι...βέβαια μπορώ να το δω σε ενα βιβλιοπωλείο ή με φιγούρες...αλλά για πες κι εσυ
                            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                            Comment


                            • #15
                              Neltharion Genjuros paizeis eixa polla filarakia ekei kapote..Gia pes guild name..

                              Comment

                              Working...
                              X