Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μελομακάρονο VS Κουραμπιές: Η νέα εποχή

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μελομακάρονο VS Κουραμπιές: Η νέα εποχή

    ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΟΡΤΣΑΚΙ!!!






    Ποιός θα κερδίσει φέτος???
    0
    Μελομακάρονο
    0%
    0
    Κουραμπιές
    0%
    0
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

  • #2
    Ρητορικο το ερωτημα για αλλη μια φορα.
    Ο κουραμπιες απ τον φοβο του δε μπαινει καν στο ring.
    Ξερει πως δεν υπαρχει ελπιδα.

    Το μελομακαρονο νικαει αυτοματα και κατακτα τον θρονο των χριστουγεννιατικων γλυκων για αλλη μια φορα.

    Κατα προτιμηση με μπολικο καρυδι τριμμενο, μελωμενα εσωτερικα και οχι σιροπιασμενα εξωτερικα και ευπροσδεκτη και η προσθηκη καρυδιου εσωτερικα.

    Melomakarono prevails!

    Comment


    • #3
      Εγώ τίθεμαι υπέρ του κουραμπιέ, γιατί απλώς τα σπάει. Βασικά τα τρώω όλα, δεν έχω πρόβλημα .

      Comment


      • #4
        Χμ..δύσκολη απόφαση

        Θα ψηφίσω για άλλη μία χρονιά κουραμπιέ διότι τα σπάει κανονικά.Βέβαια και το μελομακάρονο είναι ωραιό αλλά ο κουραμπιές είναι το κάτι άλλο .


        Comment


        • #5
          O Duke Nukem τρώει για πρωίνο μελομακάρονο...Συνεπώς Μελομακάρονο.Ο κουραμπιές παραμένει ένας φτωχός συγγενής.
          Κουραμπιέδες...Μόνο για ξεσκόνισμα...
          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

          Comment


          • #6
            Προχτες φτιαξαμε μελομακαρονα και εχω φαει 12 μεχρι τωρα και 1 κουραμπιε

            Μελομακαρονα wins... Μελομακαροnality
            My blog:Doppel's Den

            Comment


            • #7
              Mελομακαρονο φυσικα τι να λεμε.Να φαω θελω, οχι να βαλω ρουχα για πλυσιμο ;)

              Comment


              • #8
                Κουραμπιές FTW

                Δεν μ'αρέσουν τα μελομακάρονα.

                Comment


                • #9
                  Μελομακάρονα φυσικά
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • #10
                    Μελομακάρονο και φέτος.
                    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                    Comment


                    • #11
                      KOΥΡΑΜΠΙΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΡΕ
                      "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                      by Fyge 114 Amaliada edition

                      "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

                      by Chaoscrow

                      Comment


                      • #12
                        Επιτέλους κάποιος πρέπει να δώσει ένα τέλος σε αυτό το βελγοκαναδέζικο ερώτημα.

                        Μελομακάρονο 0wns κουραμπιέ



                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • #13
                          Nα και ένα topic βγαλμένο από τα παλιά! Μελομακάρονο φυσικα! :icon_twisted: :icon_twisted:

                          Comment


                          • #14
                            Ρε Link στο μυαλό μου είσαι...Και έλεγα τις επόμενες μέρες να κάνω κανά photoshop με μελομακάρονα και Duke.
                            Hasselhoff=Εγγύηση τέλος...Έλα μελομακάρονο αρρώστια δείξε τι αξίζεις!!!
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • #15
                              Για μια ακομα χρονια δαγκωτο στο μελομακαρονο!!!
                              ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

                              Comment

                              Working...
                              X