Announcement

Collapse
No announcement yet.

WipEout HD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WipEout HD

    Επειδή χτες είχαμε ένα θέμα με τον Αλέξανδρο, αποφάσισα να ανοίξω ένα topic για να μιλάμε για το παιχνίδι και να κανονίζουμε να παίζουμε online.

    Ξέρω 4 άτομα μέσα στο φορουμ που το έχουν (Εγώ, Αλέξανδρος, Hideo, Ieon), επομένως για αρχή μπορούμε να κανονίσουμε ένα ωραίο τετραπλό.

    Ρίχνω λοιπόν πρόταση για αυτό το Σάββατο, που μπορεί και ο Αλέξανδρος. Όποιος μπορεί ας το πει, εγώ σας έχω και τους τέσσερις στη friend list μου. Από εκεί και πέρα ώρα κτλ τα κανονίζουμε.

  • #2
    Μεσα!Καλη ιδεα Evans ,σκεφτομουν να το προτεινω και εγω

    Αρκει να μην παιζει η εθνικη την ωρα που θα κανονιστει.

    Comment


    • #3
      Mesa kai egw paides gia sabbato !! kai na paizei i e8niki siga pali tsoukou tsoukou ball 8a einai


      Aντρέας Παγουλάτος

      Comment


      • #4
        Γαμώτο, το έχασα; Το gamertag μου είναι Steiner_Zidane, κάντε με add να παίξουμε κανένα multiplayer! Είμαι καινούριος βέβαια, τώρα άρχισα να ξεκλειδώνω στις πίστες το rapier.

        Comment


        • #5
          Γαμώτο, το έχασα; Το gamertag μου είναι Steiner_Zidane, κάντε με add να παίξουμε κανένα multiplayer! Είμαι καινούριος βέβαια, τώρα άρχισα να ξεκλειδώνω στις πίστες το rapier.
          [/b]

          Rapier?What's that?
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #6
            Νομίζω ήδη το αναλύσαμε σε άλλο forum αυτό.

            Comment


            • #7
              Steiner δεν παίξαμε οπότε δεν έχασες κάτι. Είχα κάτι καλεσμένους εδώ χτες (εχεμ, DJ Solid, FiOth), οπότε δεν μπήκα στον κόπο. Το κανονίζουμε όμως για άλλη φορά ή και τυχαία (όποιος είναι μέσα καλεί). Τώρα που τερμάτισα το The World Ends With You θα αφιερώσω περισσότερο καιρό σε αυτόν τον τίτλο.

              Comment


              • #8
                New WipEout HD Update Is Gonna Need Its Own Update

                PlayStation Network racer WipEout HD got a slew of new features today, thanks to an update that brought about new features like badges, friend invites, and a ranking overhaul. But it's also a little buggy. WipEout HD report that they're experiencing some issues following the 1.30 update, with the PlayStation 3 game bugging out when trying to load autosave data. While that's an annoyance, there is, thankfully, a workaround.
                According to posters on the official PlayStation forums, it seems to be related to your PlayStation Network log in. To get around that, simply....
                1. Sign out of PSN.
                2. Launch the game.
                3. Choose "Online" from the main menu, letting it sign you in to the PSN.
                4. Acknowledge the release notes for the 1.30 patch.
                5. Wait for the game to auto-save.
                Hopefully, Sony and the WipEout HD team will have version 1.31 out the door in no time.
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • #9
                  Τον τελευταίο καιρό άρχισα να το παίζω και εγώ και έχω κολλήσει άσχημα.Ήμουν απο παλιά φανατικός των wipeout αλλά με αυτό έχω πάθει πραγματικά την πλάκα μου...Η αίσθηση της ταχύτητας είναι πραγματικά μοναδική και σε συνδυασμό με τα υπέροχα γραφικά και το μόνιμα σταθερό 60 hertz frame rate το κάνει ένα από τα καλύτερα dlc παιχνίδια που έχουν κυκλοφορήσει ως τώρα.

                  Ενώ αρχικά έτρωγα τρελή ήττα όταν έπαιζα με άλλους παίκτες στο ιντερνετ τώρα έχω αρχίσει να νικάω σε online matches.Βέβαια υπάρχουν κάποιοι παίχτες που πραγματικά ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ.Με το που αρχίζει ο αγώνας αυτοί τρέχουν μπροστά περνώντας όλους τους άλλους και καταλήγουν να παίζουν μόνοι τους σε όλον τον υπόλοιπο αγώνα.Αλλά το τραγικό είναι που ορισμένοι δεν ξέρουν απλά να χάνουν.Με το που τους περάσεις κατευθείαν αποσυνδέονται.Μείνετε ρε παιδιά να παίξουμε να γουστάρουμε...

                  Λοιπόν.Ψήνεστε ρε μάγκες να κανονίσουμε κανα ματσάκι;Άντε να γίνει κανα καλό παιχνίδι να γουστάρουμε.Όσοι είστε μέσα πείτε το να κανονίσουμε μια μέρα να μπούμε όλοι μαζί να παίξουμε.

                  Το gamertag μου για το πλει3 είναι Phoenixgr.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • #10
                    Τι έγινε ρε παιδιά το παρατήσατε όλοι το παιχνίδι;Ieon,hideo;

                    Τέλος πάντων,άντε ψηθείτε να οργανώσουμε κανα τουρνουα.


                    Tidy!

                    Do not blame me.Blame yourself or God.
                    In Matsuno we trust.

                    Comment


                    • #11
                      Παρουσιαζομαι την Τριτη,οποτε λιγο δυσκολο

                      Comment


                      • #12
                        Wipeout HD Fury Expansion Pack Announced
                        The WipEout HD Fury expansion pack will increase the content of your current game with 8 new tracks, 13 new ship models and 3 new game modes, 2 of which will be available for online play! In addition there will be new trophies to attain, a re-styled front-end and a selection of new & improved multiplayer functionality!
                        The Eliminator game mode will allow you to release all that pent-up aggression as you use the full arsenal of Wipeout weaponry to destroy your opponents. Forget those racing lines; this is all about destruction, with the victor being the first to reach the target score!
                        Αυτα κι αλλα πολλα αν κανετε κλικ στο ανωθεν λινκ.

                        Comment


                        • #13
                          Ασχολούμαι και εγώ με τον τίτλο τον τελευταίο καιρό. Είμαι στις 16 ώρες και το χαίρομαι απίστευτα. Σήμερα κατάφερα να πάρω και το Own the Zone trophy (20 συνεχόμενα perfect zones ) και έφτασα και τα 43 zones στην Moa Therma.

                          Αν παίζει κανένας άλλος, ας κανονίσουμε κανένα session.

                          Comment


                          • #14
                            Wipeout HD officially announced for Blu-ray release on PS3

                            SCEE has announced PSN hit Wipeout HD will see a Blu-ray release for PlayStation 3.
                            The release will include the original game, as well as the recently released Fury expansion, all for £19.99 and released on October 16.
                            It comes as it was rumoured this morning a Dutch PS3 site had the game listed for retail for €24.99 on the same date.
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • #15
                              Αντε καιρος ηταν
                              να μπορεσουμε να το παιξουμε εκαι εμεις η μη προνομιουχοι.

                              Και καιρος ειναι να ερθουν και αυτες οι psn cards στην ευρωπη επιτελους

                              Comment

                              Working...
                              X