Announcement

Collapse
No announcement yet.

So Gay τραγουδια & video

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • So Gay τραγουδια & video

    Ενα επαναστατικο Τοπικ, ενα τοπικ γροθια στο στομαχι του συνηθισμένου!!!


    Δεν αναφερομαστε βεβαια σε τραγουδια η βιντεο με gay αλλα σε αυτα που ειναι πολυ sensitive που παρα ειναι μελο που ειναι "ιου" η "ντοιν" που τα ωλεπεις και λες ελεος!!! ειναι τοσο gay!!


    και θα δωσω μερικα παραδειγματα για να ξεκινησω...

    Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


    Ok I know... so many NaruSasu TRibutes. I just can't think of anything else to do. I'm going to think of soemthing. NO Flaming

  • #2
    Περιμενω αντιδρασεις για το τιτλο του topic αλλα anyway με διαθεση humour παντα βαζω κι εγω 2 ελληνικα κομματια, για τα οποια τα σχολια περιττευουν.
    This is a spherical video from a live concert at Peristeri. For more interactive spherical videos go to www.MATIvision.com

    Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


    κι επειδη το ζητησε ο Strawhat:

    ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ!!!

    Ακολουθει επικινδυνο βιντεο.

    Απομακρυνετε τα παιδια, τους γονεις, τους παππουδες, τις γιαγιαδες και γενικα καθε νοημον ατομο απο το PC.

    Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      δεν υπαρχει αυτο το βιντεοοο mprabo re rampa αυτο το βιντεο ηταν η εμπνευση αυτου του τοπικ λοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ

      Comment


      • #4
        Εγώ πάντως μόνο το βίντεο δεν πρόσεχα...if you know what I mean.;)
        Carpe diem

        Comment


        • #5
          Originally posted by altair View Post
          Εγώ πάντως μόνο το βίντεο δεν πρόσεχα...if you know what i mean.;)
          την υπογραφη του Ραμπ κατω αριστερα.

          Comment


          • #6
            Δλδ βιντεο με gay να μη βαλουμε? "Να βαλουμε"

            Θα αρχιζα με ΤΟΚΙΟ ΗΟΤΕL αλλα δε θα τελειωνα ποτε (εκανα k ομοιοκαταληξια). Παρεπιπτονως, ο Getta_Robo ειχε φαει τρελο Pown αφου μου ειχε πει τον βασικο τραγουδιστη ωραια γκομενα loool

            Boyband των 90s -> Bed & breakfast - If u were mine

            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

            Authenticity sir, authenticity. "

            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



            Comment

            Working...
            X