Announcement

Collapse
No announcement yet.

Respect my authority!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Respect my authority!

    Όπως ίσως ήδη γνωρίζετε οι περισσότεροι, οι πρώην συντάκτες του ελληνικού GamePro (αλφαβητικά: Blackstorm, Jin, Lonas, Talk Show Host) ανέβασαν πρόσφατα ένα καινούργιο gaming site, το www.authority.gr το οποίο, πέρα από την κάλυψη νέων κυκλοφοριών με news/previews/reviews κλπ έχει ως κύριο στόχο και φιλοσοφία την κριτική ανάλυση της βιομηχανίας μέσα από ειδικά θέματα και άρθρα.

    Επειδή οι περισσότεροι από εδώ γνωριστήκαμε μέσω των forum των περιοδικών Computer Games και GamePro και επειδή υπήρξα μέλος της συντακτικής ομάδας του GamePro θεωρώ ότι οφείλω τουλάχιστον να ενημερώσω όσους δεν γνωρίζουν για την ύπαρξη το Authority. Από κει και πέρα έγκειται στην κρίση του καθένα από μας να επιλέξει κατά πόσο το site ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις του/της και το αν θα το παρακολουθεί, το παρόν post έχει ως στόχο την ενημέρωση και όχι την διαφήμιση.

    Επίσης είναι μια ευκαιρία να γράψετε και τις εντυπώσεις σας, όσοι το έχετε ήδη δει, τις οποίες πιθανόν να διαβάσουν και οι συντάκτες του site.

  • #2
    Einai kalo site alla poly kainourio akomh, perimenw na dw pws tha ekselixthoun ta pragmata prwta gia na ekferw kalyterh gnwmh, to sygouro einai pws tha to episkeptomai pantws.
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • #3
      Αρκετά καλό το site και με τόνους υλικό,αν σκεφτούμε πόσο αρχή είναι ακόμα.Έχω να μπω 2-3 μέρες αλλά από αύριο θα γίνω πιο τακτικός.
      Carpe diem

      Comment


      • #4
        Αντε να ερχεστε να γινουμε πολλες...
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • #5
          H ενεργος παρουσια των παραπανω κυριων, πιστευω πως θα εγγυαται την ποιοτητα τoυ site. Προσωπικα χαρηκα πολυ με την ειδηση, αφοτου σταματησε να κυκλοφορει το gamepro σταματησα να ασχολουμε και τοσο σοβαρα με τα vgs, και ισως να μην φτεει μονο το οτι "μεγαλωσα";)

          Comment


          • #6
            Φοβερό site!

            Comment


            • #7
              Ωπ, τωρα το ειδα. Booookmaaaaaaark!
              My blog:Doppel's Den

              Comment


              • #8
                Τρομερά πολύ καλό!
                Μπράβο σας!!!!
                Online-Games.gr
                http://www.online-games.gr

                Comment


                • #9
                  Πολύ καλό ξεκίνημα.Ελπίζω να γίνει πολύ πολύ καλύτερο καθώς ακόμη βρίσκεται σε beta.
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • #10
                    E,να πω οτι το Authority δεν ειναι σε beta μορφη αλλα ειναι πληρως λειτουργικο, το φορουμ του site Ειναι σε beta.
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • #11
                      Θα ηθελα να κανω μια ενημερωση - ανακοινωση:

                      Απο σημερα ανελαβα καθηκοντα moderator στο forum του www.authority.gr, κατι το οποιο μαλλον παει να πει ultimate chaos και destruction.

                      Περα απο την πλακα, ειναι μια ευθυνη η οποια με γεμιζει χαρα, γιατι ετσι μπορω να ειμαι μελλος ενος πολυ ελπιδοφορου project, εστω και απο αυτη την θεση.

                      Θελω να ξεκαθαρισω οτι σε καμια περιπτωση αυτη η εξελιξη δεν σημαινει οτι εγω δεν ειμαι παρον εδω μεσα, καθοτι οι περισσοτεροι με γνωριζετε (μερικοι και προσωπικα) και ξερετε το τι κουβαλαω μεσα μου για την κοινοτητα μας και την προσπαθεια που εχει γινει. Αυτο θα προσπαθησω να αναδειξω απο οποιαδηποτε θεση θα εχω στο οποιοδηποτε Site ή μεσο ενημερωσης or whatever.

                      Κοινως δεν γλυτωνετε απο μενα ευκολα noobs!!!!!!!!

                      Περιμενω την ιδια (σαρκαστικη toilet based) ανταποκριση απο ολον τον καλο τον κοσμο, καθοτι γνωριζουμε οι περισσοτεροι την προσπαθεια των παιδιων του authority, οπως αλλωστε και αυτοι την δικη μας.

                      Ευχαριστω. We have cookies.
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • #12
                        Level up! man Gratz Twra tha se exoume kai meson?
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • #13
                          Nαι, μεσον αποφυγης πιατων!!!!!λολ...
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • #14
                            Επιτέλους, κάτι με προοπτικές σοβαρού στον ελληνικό χώρο.

                            Comment


                            • #15
                              το site ειναι πραγματικα γαματο σαν εμφανιση και δομη και ισως το πιο ελκυστικο απτα Ελληνικα που εχω δει. Gamepro-ιζει (αναφερομαι στο gamepro.com {5/5} ).

                              Aλλα! τo forum του δε νομιζω οτι μπορει να μου προσφερει κατι περισσοτερο αποτι εδω
                              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                              Authenticity sir, authenticity. "

                              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                              Comment

                              Working...
                              X