Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamecube4sale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gamecube4sale

    Οκ το ξερω πως ειναι λιγο ακυρο το να ενδιαφερθει ο οποιοσδηποτε τωρα πια, αλλα θα κανω μια αποπειρα πριν δοκιμασω σε αλλα fora και local shops.

    Purple Gamecube (boxed - πολυ καλη κατασταση) + ολα τα παρελκομενα (καλωδια κτλ) συν ενα official pad προφανως (purple με λιγο loose stick). Μαζι κι ενα rgb cable περαν του composite για το καλυτερο δυνατο οπτικο αποτελεσμα.
    45 ευρω.

    Extra pad - official - black - mint condition - 15 ευρω.
    Απο παιχνιδια δεν παιζει τιποτα ιδιαιτερο μιας και λεω να κρατησω σχεδον ο,τι εχω, παρολαυτα:
    Soul Calibur 2 - 10 ευρω
    Prince of Persia - The Sands of Time - 10 ευρω
    Μario Kart - Double Dash - 15 ευρω

    Kαλυτερες τιμες σε πιθανα bundles etc, spread the word now μπας και αδειασει λιγο η ντουλαπα μου .

  • #2
    Eίναι λίγο άκυρο να ενδιαφερθεί ο οποιοσδήποτε τώρα πια, γιατι δε δοκιμάζεις σε άλλα fora και local shops μπας και αδειάσει λίγο η ντουλάπα σου;

    υ.γ. Double dash? What were you thinking? Όχι ότι κι εγώ δεν το'χω, αλλά δε μιλάμε για μένα τώρα.

    Comment


    • #3
      Xeno θα το μιλησουμε μαζι γιατι το θελω. Αν μου βρεις και WindWaker + Ocarina τοτε θα ειμαι στανταρ.
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #4
        Εχουν περασει 3 απ τα χερια μου τουλαχιστον, που ησουν τοτε; Blame yourself or god που ελεγε και στο original FF Tactics.
        Δε νομιζω να το ψαξω και πολυ, εκτος αν το δω κατα τυχη σε καποιο τοπικο μαγαζι.
        Στη χειροτερη αν μου μεινει, θα το παρατησω στο εξοχικο μου (εκει εχω πιο πολλες ντουλαπες - το λεω για να μην ανησυχει και ο Ιμραχιλ).

        Comment

        Working...
        X