Announcement

Collapse
No announcement yet.

Υποενότητα SEGA στο Retro Section

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Υποενότητα SEGA στο Retro Section

    Τι λέτε; Πιστεύω πως ένα απλό topic δεν αρκεί...
    https://www.emulator-zone.com
    I am an iteration closer to my desired solution!
    The World Ends With You

    I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
    Castlevania Lords of Shadow

    I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
    Hyperdimension Neptunia

  • #2
    Πολύ πιθανό. Βασικά η πρώτη σκέψη έλεγε για 2 αυτόνομα φόρουμ SEGA και ένα ARCADE τελικά όμως δεν προχώρησε. Μπορεί όμως να μπει σας sub forum έστω για την sega.

    Comment


    • #3
      Από την άλλη, μπορείτε να ανοίξετε όσα θέματα με σήμανση Sega (Sega : <τίτλος>) θέλετε και θα φροντίσουμε να γίνουν pinned. Αν δούμε ότι τα θέματα είναι πολλά και έχουν κίνηση, θα τα μεταφέρουμε σε δικό τους sub forum. Αν ανοίγαμε ξεχωριστά sub forum για κάθε εταιρία ή κατηγορία θα έσπαγε πολύ η κίνηση κατά τη γνώμη μου, ίσως αποδειχτεί και περιττό, ενώ είναι και μικρή διάκριση προς τους "υπόλοιπους". Μην ξεχνάς belmont ότι το παλιό retro δεν είχε και πάρα πολλή κίνηση.

      Και δεν πιστεύω να θεωρεί κάποιος πως δε γουστάρουμε τη Sega
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • #4
        Όταν ήταν προς συζήτηση τα θέματα του site είχα προτείνει ένα αυτόνομο SEGA section λόγο του διαθέσιμου όγκου προς συζήτηση, συνεχίζω να είμαι υπέρ, αλλά το θέμα είναι κατά πόσο θα υπάρχει ανταπόκριση και ενδιαφέρον.
        Ίσως το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε είναι αφήσουμε τον λαό να αποφασίσει μέσω ενός poll. ;)
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment

        Working...
        X