Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sacred - Sacred 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sacred - Sacred 2

    Λογικα με το που τελειωσω το Torchlight, το Dragon Age εχει σειρα...

    ΤΙΤΕ ΠΑΙΞΕ TORCHLIGHT,ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΧΑΝΕΙΣ!!!!!!!!
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

  • #2
    Ας πέσει κάτω από 20 ευρώ και βλέπουμε για το Dragon Age. Στο κάτω κάτω έχω μπόλικο πράμα ακόμα.

    Το Torchlight είναι καλύτερο από το Sacred?
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #3
      Originally posted by Titus View Post
      Το Torchlight είναι καλύτερο από το Sacred?
      Βασικά όλα τα παιχνίδια τους είδους είναι καλύτερα απο το Sacred!

      Diablo2, divine divinity, Titan quest το ξεπερνάνε χαλαρά. Βέβαια για να λέμε και του στραβού το δίκιο αν το sacred (το 1 πάντα) δεν ήταν τιγκαρισμένο στα bugs θα μιλούσαμε σε αλλη βάση.


      Εdit: προσωπική άποψη πάντα ;)
      I attack sharks
      when i smell them bleed
      I dont go swimming
      water just wants to be around me.

      Comment


      • #4
        Ξεχνάς όμως το βασικό: Το SACRED όταν κυκλοφόρησε ήταν ένα νέο action-rpg σε φοβερή τιμή!! (30€) Beat that

        Comment


        • #5
          Αυτό οφείλω να τους το αναγνωρίσω ρε pac-manoob! Δεν είναι πολλές οι εταιρίες που δίνουν ένα μισοτελειωμένο παιχνίδι σε μισή τιμη! Αυτοί το έκαναν και μπράβο τους.
          I attack sharks
          when i smell them bleed
          I dont go swimming
          water just wants to be around me.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Pilgrim View Post
            Αυτό οφείλω να τους το αναγνωρίσω ρε pac-manoob! Δεν είναι πολλές οι εταιρίες που δίνουν ένα μισοτελειωμένο παιχνίδι σε μισή τιμη! Αυτοί το έκαναν και μπράβο τους.
            Σωστά, συνήθως παίρνουμε μισοτελειωμένα παιχνίδια σε κανονική τιμή. :bleh:
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • #7
              Ακριβώς!
              I attack sharks
              when i smell them bleed
              I dont go swimming
              water just wants to be around me.

              Comment


              • #8
                Xμ... Δεν ασχοληθηκα με το Sacred τοσο πολυ, αλλα οταν το επαιζα τοτε μου εδινε την αισθηση του μπερδεμενου, σε αντιθεση με το Torchlight το οποιο ειναι ισως το καλυτερο hack n slash μετα το Diablo II.

                Θα υπαρξει το σχετικο review συντομα, ενω εδω θα αναφερθω πιο σχολαστικα και με πολυ περισσοτερες λεπτομεριες (το κοινο ειναι απαιτητικο!!!!).

                Το Sacred κοστιζε 20 ευρω και οχι 30 (το ειχα παρει πρωτη μερα). Και το Torchloght δεν ειναι σε καμια περιπτωση μισοτελειωμενο...

                Το Torchlight επισης κοστιζει 20 ευρω.
                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                Comment


                • #9
                  Originally posted by DjSolid View Post
                  Το Sacred κοστιζε 20 ευρω και οχι 30 (το ειχα παρει πρωτη μερα).
                  WTF!!! 40 ευρουλίνια το πουλούσε ο κλεφτοκοτάς εδωπερα!!
                  Δεν τον χάλασε που έκλεισε.
                  I attack sharks
                  when i smell them bleed
                  I dont go swimming
                  water just wants to be around me.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Pilgrim View Post
                    WTF!!! 40 ευρουλίνια το πουλούσε ο κλεφτοκοτάς εδωπερα!!
                    Δεν τον χάλασε που έκλεισε.
                    Οπότε έπεσες θύμα απάτης...
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Έχει κανένας υπόψιν του το Sacred 2? Δεν είναι Diablo όσον αφορά την αφήγηση ή την ατμόσφαιρα αλλά στο gameplay τμήμα του στα hack/n' slash πρότυπα του είδους κάνει πολύ καλή δουλειά.Τεράστιος κόσμος,παρά μα πάρα πολύ ουφφφφφφφ respawn εχθρών,αμέτρητα quests από χαζά μέχρι ενδιαφέροντα, 5 επίπεδα δυσκολίας,πολύ loot και αρκετό χιούμορ όπου χρειάζεται.Πιστεύω ότι ο τίτλος αποτελεί μία καλή εναλλακτική λύση μέχρι να βγει το Diablo 3.
                      Προς το παρόν έχω παίξει 200 ώρες ακέραιες στο Xbox 360 ,είμαι 102 level με 200 max και είμαι ακόμα στην τρίτη δυσκολία.Για ένα τίτλο που ξέρει να κάνει καλά αυτό που προορίζεται να κάνει και με βάση την τεράστια διάρκειά του αξίζει τα ευρώ για την αγορά του.Προτιμάται καλύτερα σε PC που έχει την καλύτερη απόδοση και φυσικά και το αποκλειστικό expansion Ice and Blood.

                      Comment


                      • #12
                        To Sacred 2 ομως απο οτι θυμαμαι δεν κυκλοφορησε για pc ή κανω λαθος;;;;
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • #13
                          Sacred - Sacred 2

                          Κάνεις μεγάλο λάθος, όχι μόνο κυκλοφόρησε αλλά είχε και καλή τιμή και γενικά είχε πάρει καλές κριτικές.
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment

                          Working...
                          X