Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSOne Πωλειται

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PSOne Πωλειται

    Καλημερα, πωλειται PSOne(το σλιμ δλδ)καμποσων χρονων ασπρου χρωματος(υποτιθεται)μαζι με ενα dual shock.

    Η κονσολα ειναι τσιπαρισμενη(προσοχη δε παιζει αυθεντικα)και ψιλογκρι σε χρωμα, ενω παντα τη θυμομουν ασπρη(πειτε οτι ειναι limited tsigaro edition).Το pad εχει καποια προβληματα αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο.Τα triggers δεν πιανουν καλα, αλλα λυνεται το θεμα αν βαλεις γυρω στα πληκτρα μικρα κομματακια αλουμινοχαρτου(περιλαμβανεται στη συσκευασια).Το select δε πιανει καθολου, αλλα σοβαρα τωρα σε ποιο παιχνιδι πατας select?Η πλακετα του σταυρου εχει ξεφυγει λιγο και αν πατας πανω βελακι πχ μπορει να παει πανω δεξια, αλλα στο 2009 ειμαστε ολοι με τους μοχλους παιζουν.



    Τα καλωδια για συνδεση με την TV δε ξερω που τα εχω, αλλα αν εχετε PS3 μπορειτε να βαλετε αυτα, θα δουλευουν.Η SONY 15 χρονια τα ιδια καλωδια μας δινει, μη μασατε.


    Δωρο μια memory card μπλε που την ειχα παρει απο τα Makro.


    Τιμη 130ε(συζητησιμη) και εξοδα αποστολης τα χρεωνεται ο παραληπτης.Στελνω και με ΚΤΕΛ.


    Περιμενω πμ.
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

  • #2
    Den to exoume psiloparakanei me tis aggelies?
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • #3
      Εσυ τι ζορι τραβας δλδ ρε ground μαλακα;Ηρθα εγω να σου πω ποτε τι να κανεις;Αν θες μη μπαινεις, ελευθερη αγορα εχουμε και δημοκρατια.Εγω φταιω που εχω τοσο χαμηλη την τιμη μονο για το odyssey, κι αυτο ειναι το φχαριστω.
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • #4
        Είναι και πειρατική. Δεν θα την αγόραζα με τίποτα...(Έχω PSone επίσης κι εγώ τσιπαρισμένο). Εγώ άλλα θυμάμαι. Μπορεί και παίζει και γνήσια παιχνίδια...

        Θυμάμαι επίσης και χωρίς chip μπορεί να παίξει όλων των regions τα παιχνίδια.

        Επίσης ποίος θα την αγοράσει? Αφού στο PS3 υπάρχει επίσημο moddchip να μπορείς να παίξεις αυτής της κονσόλας τα παιχνίδια.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Τα αλουμινόχαρτα επηρρεάζουν τα είδη παιχνιδιών που μπορείς να παίξεις;

           
          Fail Tanno...
          Insert Coin

          Comment


          • #6
            Originally posted by Jedah View Post
             
            Fail Tanno...
             
            Fail Jedah
            sigpic

            Comment


            • #7
              God, how i LOVE this forum.




              Jedah κοιτα, σε καποια games δεν επηρεαζει αλλα σε αλλα οπως το MGS που κανεις γρηγορο equip τα αντικειμενα με τα triggers πρεπει να στηριξεις καλα τα αλουμινοχαρτα.Σε καποια φαση με το HIND D επεφταν τα αλουμινοχαρτα κατω πριν κανω equip το stinger και εχανα πολυτιμα δευτερολεπτα.Δες το θετικα ομως, ανεβαζει το challenge ετσι ;)
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • #8
                Ναι όντως, μπαίνει ένα πολύ ρεαλιστικό στοιχείο σε όλους τους τίτλους που χρησιμοποιούν αυτά τα κουμπιά. Είναι σαν να σου μπλοκάρει το όπλα, αν δεν το συντηρήσεις καλά. Τι αλουμινόχαρτο χρησιμοποιείς; SANITAS roast in it;
                Insert Coin

                Comment


                • #9
                  Είναι σαν να σου μπλοκάρει το όπλα, αν δεν το συντηρήσεις καλά.

                  Ακριβως!Ετσι το βλεπα και γω.;)


                  Κοιτα το Sanitas ειναι οντως το καλυτερο, παρεχει καλυτερη στηριξη στα triggers, μια φορα ειχα παρει κατι χυμα απο Lidl, δε δουλευαν καλα αστα.
                  Ground_Zero:

                  Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                  Comment


                  • #10
                    Ενδιαφέρομαι. Έχεις PM.
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • #11
                      Δωρο μια memory card μπλε που την ειχα παρει απο τα Makro.
                      Όταν λες μπλε τι εννοείς; Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος; Τι απόχρωση του μπλε;
                      HIND D
                      Τι είναι αυτό;
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • #12
                        130€ είναι πολύ καλή τιμή, σου δίνω 150€ εγώ. Φοιτητής είσαι άλλωστε, να πάρεις κανά φράγκο για να έχεις εισιτήρια για τον πούλμαν εκεί στην Καβάλα που σε παγιδεύσανε.

                        Τα έξοδα των Κ.Τ.Ε.Λ. τα χρεώνομαι εγώ. Πληρωμές με ταχυδρομικό περιστέρι δέχεσαι;

                        :xp: Άντε, φτάνει το γλέντι, no offense δηλαδή, αλλά να υπάρχει και λίγη σοβαρότητα.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • #13
                          Μπλε σκουρο

                          HIND D το ελικοφτερο του Liquid.
                          Ground_Zero:

                          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                          Comment

                          Working...
                          X