Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamato.info

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gamato.info

    Είναι σχεδόν μία μέρα down.
    Ξέρετε μήπως τι μπορεί να έχει συμβεί ?

  • #2
    αν αναλογιστεις οτι ολοκληρη η ιντερνετ Ελλαδα μπαινει στο Gamato.info (πραγματικα το ξερουν και οι πιο ασχετοι), λογικα θα εχουν προβλημα με τους servers τους
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • #3
      Egw prwth fora to akouw to site.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #4
        εισαι παρακατω απτους ασχετους
        edit :

        Κι εσυ azrael αγορι μου
        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

        Authenticity sir, authenticity. "

        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



        Comment


        • #5
          και γω
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • #6
            Ε που να ξέρουν οι λεφτάδες από torents..

            Comment


            • #7
              Sorry alla gia torrent sites xrhsimopoiw alla, poly kalytera
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • #8
                Ούτε εγώ το ξέρω.
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • #9
                  Εγώ το έχω ακούσει το Gamato αλλά αυτό είναι για μεταγλώτιση οτιδήποτε και το αποφεύγω.

                  Όπως και ο G-Z, έτσι κι εγώ...
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    ΠΡΟΣΟΧΗ: ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΟΛΟΓΙΚΟ/ΣΥΝΟΜΟΣΙΩΛΟΓΙΚΟ POST

                    Βασικά το gamato είναι ( ή ίσως ήταν) ένα απίστευτο site για ελληνικού περιεχομένου (μ ουσική, ταινίες, σειρές και άλλα) torrents, και όπως λέει και ο Tannosuke, μεταγλωτισμένες ταινίες και σειρές. Είχε τα πάντα. Η', για να μη γινόμαστε υπερβολικοί, είχε ό,τι εγώ (και άλλι απ'ότι έχω ακούσει) ήθελα Αυτό που δυστυχώς άκουσα είναι ότι το κλείσανε (όπως και συμβαίνει/θα συμβεί ( ; ) με άλλα ελληνικά torrent sites). Συνδυασμένο με το κλείσιμο του mininova, πιστεύω ότι είναι η αρχή της "εξαφάνισης" των torrent sites τουλάχιστον εδώ στην Ελλάδα (άκουσα κάτι σχετικό) , πράγμα πολύ λυπηρό όπως και αν το δει κανείς. Από το γεγονός αυτό καθαυτό, ότι δηλαδή τέρμα το "free" υλικό μέχρι και ότι είναι μια (έστω κα μικρή) πτυχή του περιορισμού της ελευθερίας του internet. Φήμες μόνο ; Μακάρι. Χθες που είχα πιει και 2-3 ποτά, είχα φτάσει σε επίπεδα καταστροφολογίας με φράσεις του τύπου "τέρμα πια η ελευθερία", σήμερα είμαι λίγο πιο λογικός, αλλά και πάλι.
                    "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                    Comment


                    • #11
                      Δεν είναι θέμα ελευθερίας, είναι θέμα πιστεύω πειρατείας. Απλά δεν μας αφήνουν να διανείμουμε παράνομα.

                      Comment


                      • #12
                        Εκλεισε και ο warezakias ?
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #13
                          Αυτό που με ενόχλησε πολύ ήταν το κλείσιμο των σελιδών με ελληνικούς υπότιτλους ή τουλάχιστον η προσπάθεια κλεισίματος..
                          Είχαμε ένα πολύ καλό site με άψογους φροντισμένους ελληνικούς υπότιτλους για σειρές, το greektvsubs και το απαγορέψανε...
                          Ξέρετε που μετακινήθηκαν οι ομάδες του gts, εάν πράγματι έγινε κάτι τέτοιο βέβαια;

                          Comment


                          • #14
                            Στο tvsubtitles.net που είναι παγκόσμιο site, έχουν ανέβει του κόσμου οι ελληνικοί υπότιτλοι. Μιλάμε όμως για πολύ πράμα, ρίξ' του μια ματιά αν ποτέ χρειαστείς υπότιτλους. Τώρα για το αν μετακινήθηκαν εκεί οι ήδη υπάρχουσες ομάδες θα σε γελάσω.

                            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                            Comment


                            • #15


                              δε νομιζω οτι κλεινει

                              Παντως τετοια sites ειναι εξαιρετικα χρησιμα κυριως για noobs στα θεματα ταινιων ή downloading νεων cd κυκλοφοριων
                              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                              Authenticity sir, authenticity. "

                              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                              Comment

                              Working...
                              X