Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τα βιντεο σας

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

Comment

• Στην τάπα:
      Like my wife always says: Not tonight!
      Boss Rabbit. Ο πιο ισχυρός κακός στο Dragon Ball.
      Τόσα χρόνια ΒΑΡΕΛΑΣ τέτοιος γρίφος... first time!!!
      'Next time we meet i'm gonna break your arms.' -Zangief
      Πατήστε εδώ για να μάθετε τη διαφορά μεταξύ δικαιοσύνης και τιμωρίας.

Comment

• https://www.facebook.com/nikos.match...0587897302097/
        Originally posted by Raf

Comment

• Κοιτάχτε τι ντοκουμέντο βρήκα (και ανέβασα στο YouTube)

PK World - Τα πάντα για Disney comics!

Comment

• Και εγώ έτσι είχα τα μαλλιά μου το 2003
            Originally posted by Raf

Comment

• Βρήκα και ψηφιοποίησα αυτό εδώ. Η θεατρική παράσταση ΕΛΙΖΑ της Ξένιας Καλογεροπούλου, με πρωταγωνίστρια την Μάνια Παπαδημητρίου (και μέσα στους σημαντικούς ρόλους και τον Μάνθο Φουστάνο που ποτέ μου δεν έμαθα το κανονικό του όνομα ).

Είναι από τα λείψανα των παιδικών μου χρόνων που θυμάμαι υπερβολικά έντονα. Το είχα ξεχωρίσει ως κορυφαίο τότε, και πιστεύω πως βλέπεται άνετα ακόμα και τώρα, αν εξαιρέσουμε φυσικά την χάλια ποιότητα της ~25ετούς βιντεοκασέτας. Ανέβασα κι ένα βιντεάκι μόνο με τα τραγούδια του έργου επειδή είναι φοβερά κι αυτά

Comment

• Γενικά η Καλογεροπούλου είχε κάνει πολύ ποιοτικές παραστάσεις στα 80ς / 90ς
                Originally posted by Raf

Comment

• Cult LV over 9000. Κοίτα ρε να δεις τι ξεχασμένα διαμάντια βρίσκω στις κασέτες μου.

Comment

• Έφτιαξα ένα βίδεον για την ιστορία του περιοδικού «Μίκυ Μάους» στην Ελλάδα. Όσοι καμμέν... εεε... πιστοί προσέλθετε

Comment

• Πολλά συγχαρητήρια! Έριξα μια ματιά και φαίνεται ότι πρόκειται για εξαιρετική δουλειά. Όταν βρω χρόνο θα το δω και ολόκληρο.

Comment

• Ωραιος, κανε και άλλα.

Edit: Αν εχω μια μικρη κριτικη ειναι να αυξησεις λιγο το volume στο μικρόφωνο αν ειναι δυνατόν. Καλα ακουγεται αλλα σε σύγκριση με αλλα video ειναι λιγο low η ενταση.
                        Last edited by i Have no Equal; 17-11-2019, 08:12 PM.

Comment

• Χαχαχα, το ήξερα πως θα το εκτιμήσετε. Ευχαριστώ και για την παρατήρηση με τον ήχο ΙΗΝΕ, ήταν το πρώτο βιντεάκι αυτού του στυλ που φτιάχνω και όντως τώρα που ξελάσκαρα και το βλέπω κι εγώ, παρατηρώ πως όντως μπορούσε να είναι ένα τσακ παραπάνω. Καλά να είμαστε, και στα μελλοντικά που θα φτιάξω (μιας και απ' ό,τι φαίνεται άρεσε στον κόσμο), θα το διορθώσουμε.

Και ένα trivia: Η μουσική που παίζει σαν χαλί είναι το extended theme Hometown Domina από Legend of Mana βεβαίως βεβαίως

Comment

• Δεν ξέρω αν είναι όντως χαμηλά, πάντως είναι αρκετά "καθαρός" νομίζω. Το λέω γιατί είναι από τα βασικά σημεία που μπορείς να την πατήσεις όταν φτιάχνεις τέτοιο video.

Comment

• Μπορεί να μην είναι τόσο χαμηλά η ένταση του ήχου απλά μιλάει ήρεμα όταν έχουμε συνηθίσει το 99% των youtubers να ουρλιάζουν.
                              Μια άλλη παρατήρηση που έχω είναι να βάλεις πιο ψηλά την κάμερα γιατί φαίνεται σα να κοιτάς κάτω, που δεν είναι πολύ ελκυστικό για το θεατή.
                              Επίσης πρόσεχε με τις μουσικές που βάζεις μη φας κάνα copyright claim και σε κάνουν mute.
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

Comment

• Originally posted by sub_zero View Post
                                Δεν ξέρω αν είναι όντως χαμηλά, πάντως είναι αρκετά "καθαρός" νομίζω. Το λέω γιατί είναι από τα βασικά σημεία που μπορείς να την πατήσεις όταν φτιάχνεις τέτοιο video.
                                Καθαρος ειναι και μια χαρα γενικα απλα αν το βαλω σε συγκριση με οποιοδηποτε αλλο yt video στο δικο του πρεπει να αυξήσω την ενταση για να ακουω καλα, προφανως και οι "επαγγελματιες" εχουν καλυτερο εξοπλισμό, noise cancelling κλπ.

Comment

Working...
                                X