Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τα βιντεο σας

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Πολύ ωραίος Γιώργαρε, αναλυτικός και κατανοητός.
    Boss Rabbit. Ο πιο ισχυρός κακός στο Dragon Ball.
    Τόσα χρόνια ΒΑΡΕΛΑΣ τέτοιος γρίφος... first time!!!
    'Next time we meet i'm gonna break your arms.' -Zangief
    Πατήστε εδώ για να μάθετε τη διαφορά μεταξύ δικαιοσύνης και τιμωρίας.

Comment

• Μπράβο για τη δουλειά, θα το παρακολουθήσω όταν ξαποστάσω. Στο r/greece έσκισες πάντως!
      Τη Ρωμιοσύνη μη την κλαις
      εκεί που πάει να σκύψει να' τη!
      -
      Πούν'τη;
      - Να'τη, να'τη, πετιέται!

Comment

• Το είδα ολόκληρο. Με έπιασε μια νοσταλγία όταν έβλεπα τεύχη που είχα και γω.
        Μια παρατήρηση. Μου φάνηκε πως από τη στιγμή που τελικά εκδόθηκε το πήγες λίγο γρήγορα.
        Προτείνω να φτιάξεις και άλλα βίντεο και γιατί όχι να βάλεις και αγγλικούς υπότιτλους. ;)
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

Comment

• Ευχαριστώ άπαντες για τα καλά λόγια και για τις παρατηρήσεις . Ναι, είχα σκοπό να φτιάξω κάνα-δυο ακόμα αντίστοιχα βίντεα, όμως ίσως να κάνω ολίγα περισσότερα αφού φαίνεται πως αρέσει στον κόσμο γενικώς.

PK World - Τα πάντα για Disney comics!

Comment

• Phantom συγχαρητήρια για τη δουλειά σου, βλέπω πως μόλις ανέβασες και δεύτερο βίντεο (θα το δω αμέσως μετά). Υπάρχει ένα κενό στο ελληνικό Youtube σχετικά με αυτά τα ζητήματα κι εσύ νομίζω έχεις όλα τα φόντα να το γεμίσεις.
            -
            Πούν'τη;

Comment

• Ευχαριστώ, ευχαριστώ . Ήθελα χρόνια να το κάνω, όμως δεν είχα τον εξοπλισμό, και τώρα που με βοήθησε ένας φίλος, είπα να το βάλω μπρος σιγά σιγά. Ανεβάζω εδώ και το 2ο, που αναφέρω το κλείσιμο του Τερζόπουλου το 2013, και γιατί υπάρχει ακόμα κόσμος πέντε χρόνια μετά, που δεν γνωρίζει πως συνέχισε η Καθημερινή το 2014. Λέω δυο λόγια για τους τίτλους και γενικά αναφέρω πράμα.

Στην άμεση to-do-list έχω τα γνωστά περιοδικά, όμως αν έχετε κάποια ιδέα που θέλετε να δείτε, πείτε την. Μου φαίνεται πρέπει να φτιάξω νέο thread, για να κάνουμε ξεδιάντροπη διαφήμιση με την ησυχία μας, να μην μπλέκουμε τα μπούτια μας στο συγκεκριμένο.

Comment

• Προσωπικά θα με ενδιέφερε το ιταλικό κόμικ ντίσνει, στην Ελλάδα ή και στην ίδια την Ιταλία. Τη φυσιογνωμία του, τις ειδοποιούς διαφορές.
                -
                Πούν'τη;

Comment

• Ωραιος phantom, θα τα δω και τα δυο (μου ξεφυγε το thread και το ειδα τωρα!)!

Comment

• πειραματιζομαι σε παρουσιασεις βιντεοπαιχνιδιων και ταινιων κινουμενων σχεδιων, ετσι για πλακα.
                    Επιτελους καλο αποτελεσμα εικονας και ηχου. Στις ταινιες βεβαια πρεπει να μικρυνω το πλαισιο αρκετα και να καλυψω τον ηχο με την περιγραφη μου αλλιως το κοβουν κατευθειαν. Ευτυχως σε αλλα βαλαν copyright απλα και το αφησανε.

House of the Dead 4 σε υπολογιστη (Teknoparrot)

παρουσιαση ταινιας.

Comment

• 10+ χρόνια που μιλάμε, είναι η πρώτη φορά που βλέπω τη φάτσα σου. Η τεχνολογία μας φέρνει κοντά τελικά

Comment

• ασε, αυτο επρεπε να γινει οταν ημουν 25-30αρης.

Comment

• Originally posted by petran79 View Post
                          πειραματιζομαι σε παρουσιασεις βιντεοπαιχνιδιων και ταινιων κινουμενων σχεδιων, ετσι για πλακα.
                          Επιτελους καλο αποτελεσμα εικονας και ηχου. Στις ταινιες βεβαια πρεπει να μικρυνω το πλαισιο αρκετα και να καλυψω τον ηχο με την περιγραφη μου αλλιως το κοβουν κατευθειαν. Ευτυχως σε αλλα βαλαν copyright απλα και το αφησανε.

House of the Dead 4 σε υπολογιστη (Teknoparrot)

παρουσιαση ταινιας.
                          House of the dead 4 στο PC; Πολύ μερακλής, μπράβο! Θα το κοιτάξω.

"Το τελευταίο καλό arcade"

Σίγουρα θα υπάρχουν κι άλλα καλά μετά από αυτό (κάπου στον κόσμο!), αλλά όντως η χρυσή εποχή τελείωνε!

After Burner Climax με καμπίνα θυμάσαι;

Edit: Wow δες και αυτό, Virtua Cop 3 στο PC!
                          https://www.youtube.com/watch?v=fC7eggF6qkA
                          Last edited by Ryu_gr; 07-12-2019, 03:57 AM.
                          Boss Rabbit. Ο πιο ισχυρός κακός στο Dragon Ball.
                          Τόσα χρόνια ΒΑΡΕΛΑΣ τέτοιος γρίφος... first time!!!
                          'Next time we meet i'm gonna break your arms.' -Zangief
                          Πατήστε εδώ για να μάθετε τη διαφορά μεταξύ δικαιοσύνης και τιμωρίας.

Comment

Working...
                          X