Announcement

Collapse
No announcement yet.

Donations (round 4)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Μόνο εγώ έχω μείνει γιατί υπολόγιζα να στα δώσω από κοντά. Θα κοιτάξω να φτιάξω το paypal γιατί έχω αλλάξει κάρτα και θα σου τα δώσω από εκεί.

    Comment


    • #47
      Η πληρωμή έχει γίνει κανονικά, οπότε για άλλον ένα χρόνο το Gamers Odyssey είναι εντάξει οικονομικα.

      Να ευχαριστήσω πολύ όλους όσους συμμετείχαν στη διαδικασία με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, καθώς και όλους εσάς που είστε ακόμα μαζί μας.

      Η μπάλα σε σας!
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • #48
        Κανένα πρόβλημα. Αρκεί το χρήμα να μην πέσει στην κοιλιά του Ramparter και του Corpo και μετά τρέχουμε για να αποζημιωθούμε.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Έχεις γαμηθεί να μιλάς για την κοιλιά του Ραμπίδη, για ήρεμα...
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #50
            Υπενθμιζω πως παροτι η πληρωμη εγινε γιατι θα εληγε η προθεσμια, εκκρεμουν ακομα 10ε τα οποια δεν εχουν καλυφθει. Αν καποιος προτιθεται να κανει την καλη να το πω απλα ας μου στειλει ενα ΡΜ.

            Comment


            • #51
              Mπορώ να βοηθήσω, αλλά περίμενε μέχρι αύριο μεθαύριο που πληρώνομαι
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #52
                Οκ οσοι δωσαν δε χρειαζεται να ξαναδωσουν, αν ειναι ετσι τα καλυπτουμε κι εμεις, thanks παντως.

                Comment


                • #53
                  Xeno μπορω να τα βαλω εγω, απλα λεω να το κανουμε οπως την προηγουμενη φορα γιατι δεν ξερω απο paypall κλπ. Οποτε μπορεις στειλε μου ενα pm με τον λογαριασμο σου να περασω απο την τραπεζα για καταθεση.

                  Comment


                  • #54
                    Εκλεισε και επισημα σημερα ο 2ος γυρος donations, ενα μεγαλο ευχαριστω απο εμενα τουλαχιστον σε οσους συνεισεφεραν σε αυτην την προσπαθεια για να καλυψουμε τις τρεχουσες υποχρεωσεις του site.

                    Τα λεμε σε κανα χρονο παλι για τον επομενο γυρο, ελπιζω να μη σας ξενερωνω ιδιαιτερα .

                    Comment


                    • #55
                      Εκτός από τα Χριστούγεννα και το Πάσχα, υπάρχει άλλη μια σημαντική ημερομηνία του χρόνου για το Gamers Odyssey.

                      Η περίοδος των δωρεών για το domain.

                      Όπως κάθε φορά λοιπόν, πρέπει να καλυφθεί το ποσό των 107,40 δολλαρίων, δηλαδή μαζί με προμήθειες κλπ 85 ευρώ. Η πληρωμή πρέπει να γίνει μέχρι τις 5 Μαρτίου. Τα χρήματα θα τα μαζέψει κάποιος από τους moderators (ακόμα το συζητάμε, επειδή εγώ λόγω απουσίας στο εξωτερικό δε μπορώ να βοηθήσω σε αυτό), η μέθοδος θα είναι είτε χέρι με χέρι είτε κατάθεση σε λογαριασμό, και το μόνο που μένει είναι να δούμε πόσοι είναι σε θέση να συμμετάσχουν και με ποιό ποσό. Οι mods ήδη έχουμε δώσει το παρών.

                      Καταλαβαίνουμε όλοι ότι οι καιροί είναι δύσκολοι και χρήματα δεν περισσεύουν, ξέρουμε επίσης ότι κάποιοι βρίσκεστε εκτός Ελλάδος, αλλά οσο περισσότεροι μαζευτούμε τόσο λιγότερο θα επιβαρυνθούμε όλοι. Αν δε θέλετε να ποστάρετε εδώ, μπορείτε να στείλετε ΠΜ σε κάποιο moderator.

                      Όπως πάντα, σας ευχαριστώ όλους για τη συμμετοχή
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • #56
                        Και για να μη σας πιανει πανικος, 5€ ειναι υπεραρκετα.

                        edit
                        Να βαλουμε και ειδικη κατηγορια Contributors ή Funders ή Supporters για οποιον δωσει.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Titus View Post
                          οσο περισσότεροι μαζευτούμε τόσο λιγότερο θα επιβαρυνθούμε όλοι.
                          Αυτό.
                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • #58
                            Καλά μεταξύ μας είμαστε δεν χρειάζονται tags.
                            Άμα γίνει η φάση με το paypal όπως τα προηγούμενα χρόνια θα με βολέψετε.

                            Comment


                            • #59
                              Μέσα και εγώ, για όσα θέλετε.

                              πέρισυ τι έγινε; δε θυμάμαι να δώσαμε / ζητήθηκε
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • #60
                                Περισυ το είχε πάρει πάνω του ο θεουλης τιτος. Δώστε ενα PayPal ρε παίδες έστω με πμ.:-)
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X