Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Λεγε ρε που τα φαγες; Σε σουβλακια ή κωλομπαρα;

    Μαλλον ο sub απλα ειδε οτι ειχαν μεταφερθει...
    Do a barrel roll!

    Comment


    • Yep afto tha egine, ta lefta ta exoume paidia kai einai gia to forum dont worry.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Στειλε καταρχην 5€ στον ryu να φαει 2 σουβλακια για τη προσπαθεια που εκανε. Με τα υπολοιπα θα χρηματοδοτησουμε την επεκταση στην αγορα της ασιας.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • As mou steilei ton logariasmo tou kai ta souvlakia kerasmena apo mena!
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Αν ξεμπερδεψω με του στρατο θα αναλαβω εγω ο ταμειο, εχω ψηφισει πασοκ στο παρελθον οποτε μπορειτε να με εμπιστευτειτε.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • ικανο σε εχω να βαλεις βυζ(ζζ)μα για καψιμιτζης γιωτομπαλο ^ :p βεβαια με τον ιπποποταμο υπουργο αμυνας και τον παβλοα ΠτΔ και εμενα η στρατογκαυλωσυνη μου θα επιανε limit down

              στειλτε τα 5 ευρω στον ryu με FAP ρε λακαμαδες

              ( FAP PAF πεστο κι ετσι, τα παντα ολα )

              Comment


              • Δεν εχω βυσμα... αν ειμαι τυχερος θα μου γραψει ενα Ι5 ο γιατρος και θα φυγω νυχτα.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Όλα τα λεφτά τα θέλω. Και τα 70.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • O λόγος που έγινε το παραπάνω ποστ μου είναι ότι σε παλαιότερη αναφορά μου σε σχόλιο στο fb και τώρα που έγραψε ο Ryu για το youtube, δεν είχε δοθεί καμία απάντηση. Επίσης από όσο ξέρω δεν είχε ενημερωθεί και κάποιος άλλος για το ότι τα λεφτά αυτά ήταν πλέον διαθέσιμα.
                    Επίσης έχοντας δει ότι είχε γίνει και μεταφορά των χρημάτων σε λογαριασμό, το όλο γεγονός μου φάνηκε τουλάχιστον παρεξηγήσιμο. Επειδή όμως υπήρχαν και άλλοι παράγοντες που μπορεί να παίζαν ρόλο, από το η μεταφορά να γίνεται αυτόματα με το που ξεπεραστεί το όριο των 70 ευρώ ή και να μην είχες δει απλά τα προηγούμενα ποστς, ήμουν πολύ προσεκτικός στο πως το έθεσα το ζήτημα και για αυτό δεν έκανα και καμία αναφορά σε συγκεκριμένο άτομο.
                    Τέσπα, από τη στιγμή που απάντησες, δεν υπάρχει καν θέμα πλέον.

                    Comment


                    • Και εγώ να μην παρεξηγηθώ έκανα πλάκα για τα 70 ευρώ. Όπως είπα η φιλοξενία του forum είναι σε λογαριασμό που είχα από πριν και το domain κοστίζει μόλις 8 ευρώ το χρόνο. Οπότε δεν είχα σκοπό να ζητήσω ενίσχυση για τέτοιο ποσό.
                      Ευχαριστώ επίσης παίδες για την πρόθεση του κεράσματος

                      Τώρα τα χρήματα του Youtube μπορούμε να τα χρησιμοποιήσουμε ίσως σε κάποιο διαγωνισμό στο μέλλον ή σε κάτι άλλο που θα προτείνετε.
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • Originally posted by Ryu_gr View Post
                        Και εγώ να μην παρεξηγηθώ έκανα πλάκα για τα 70 ευρώ [...]

                        Εγώ λέω να απαιτήσεις τα διπλά, αλλιώς να ξαναρίξεις το φόρουμ.
                        Last edited by Phantom Duck; 30-06-2016, 11:17 PM.

                        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                        Comment


                        • Like button πιλοτική εφαρμογή

                          Edit: Το έβγαλα μέχρι να βρω τρόπο να δείχνει ποιος χρήστης έκανε like.
                          Last edited by Ryu_gr; 01-07-2016, 11:27 PM.
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Paidia apla peite mou opote ginetai kapoia fash me ta xrhmata gia na kserw ti na metaferw kai se poion logariasmo.
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Δεύτερη δοκιμή Like button. Δείτε αν σας αρέσει.

                              Όσον αφορά τα χρήματα στο YouTube προτείνω να αποφασίσουν οι εμπλεκόμενοι: Uploaders, Channel administrators και λοιποί.
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Άλλαξα άβαταρ,αλλά πάλι το παλιό μου δείχνει.Επίσης που στο καλό είναι το like button;
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X