Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live Gamertags & Meetings

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laharl View Post
    Σήμερα βραδάκι είμαι και εγώ μέσα για κάνα ματσάκι Halo3

    Να ξέρετε όμως είμαι πιο νουμπάς και από τον pilgrim
    Ωραίος , άντε να γινόμαστε πολλοί ! Θα έρθει και στον ramp σε λίγες μέρες , τέλεια.

    Όταν έχω όρεξη θα τραβήξω καμία καλή φωτογραφία να γουστάρουμε , αν και αυτο θα έπρεπε να είναι αρμοδιότητα του evans

    Comment


    • Τι ώρα να μαζευόμαστε για Halo 3?


      Comment


      • Καλά το πόσο καλά περνάω δεν χρειάζεται να το πω,φαίνεται εξάλλου από το ότι rpgas άνθρωπος κάθομαι και παίζω με τις ώρες fps με αντίπαλο τον pilgrim.

        Το σκηνικό με το spartan laser από την θέση του συνοδηγού μετρούσε πολύ πάντως,φαντάζομαι την έκφραση αυτού που χειρειζόταν αυτόν που το έφαγε.:xp:

        Εγώ θα πω ένα πράγμα μόνο.Warthog + κόρνα>all. Eτσι δεν είναι ryu;;)

        Για σήμερα θα προσπαθήσω παιδιά να μπω αλλά μπορώ από τις 11 και μετά.Μπείτε εσείς και αν μπορέσω θα σκάσω μύτη και εγώ.


        Tidy!

        Do not blame me.Blame yourself or God.
        In Matsuno we trust.

        Comment


        • Συνήθως Laharl κατά τις 11 μαζευόμαστε . Τότε μπαίνουν οι περισσότεροι
          Εκτός από το Σάββατο που από τις 7-10 περίπου είμαστε επίσης πολλοί και τότε μας κάνει την τιμή ο el partalos . Οπότε μπες 11 και κανονίζουμε

          Comment


          • Deus, ναι μια χαρά είναι, αλλά η εμπειρία μου πάνω στις κόρνες λέει ότι η κόρνα της γουρούνας είναι πιο δυνατή από αυτή του warthog, δυστυχώς όμως η γουρούνα είναι κινητός στόχος! Οπότε ναι, warthog + κόρνα είναι η καλύτερη επιλογή, και για extra ποζεριά φυσικά, warthog στον εκτοξευτήρα και κόρνα στον αέρα.

            Τα λέμε LIVE!
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • δυστυχώς όμως η γουρούνα είναι κινητός στόχος!


              Είναι αρκετά γρήγορη ώστε εάν ξέρεις που πηγαίνεις να μπορείς να μεταφέρεις μια σημαία κ.τ.λ με ασφάλεια!

              Comment


              • Yea, μόλις το κάναμε σήμερα αυτό!
                Απλά δε λέει να πας να σκοτώσεις άλλους με γουρούνα.
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • Όταν όμως συμβεί είναι τόση η ικανοποίηση...
                  ΘΕΛΩ LIVE.

                  Comment


                  • Σημερα με τον Pilgrim θα μπουμε κατα τις 10 γαι Halo ή Gears ή και τα 2. Παρακαλουνται να δωσουν το παρον οι γνωστοι αγνωστοι!!!

                    Comment


                    • Μόλις μπαίνω περιμένε τε με

                      Comment


                      • Μπαίνω και εγώ.


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • Σημερα μετά τις 11 θα είμαι μέσα! Ψηθειτε για halo να παιχτεί τιτανοτεράστια μπαλίτσα.
                          I attack sharks
                          when i smell them bleed
                          I dont go swimming
                          water just wants to be around me.

                          Comment


                          • Γαμώτο σήμερα δεν μπορώ.Ίσως μπω κατά τη μία,αν είστε μέσα θα παίξουμε τέλεια μπαλίτσα


                            Comment


                            • Εδώ http://www.gamers-odyssey.com/forums...ead.php?t=1205 για κανονισμό multiplayer στο Ηalo.
                              Δυστυχώς σήμερα δεν μπορώ αλλά Σαββατοκύριακο με τα χίλια.

                              Comment


                              • Originally posted by Ramparter
                                "Πολυτιμο", σε λιγο θα μας πειτε οτι το αγαπατε κιολας.
                                Originally posted by Evans View Post
                                Όντως, δίκιο έχει ο Azrael. Κυρίως στο πολύτιμο παίζουμε και οι δύο, απλώς ο αδελφός τον τελευταίο καιρό χαλαρώνει με το μικρό, προετοιμάζεται για το επικό FF XIII που θα βγει στο διαμαντένιο.

                                n00bz Azrael, they do not know (yet).
                                Originally posted by Azrael
                                Mαλλον δε καταλαβες. Και οι δυο τους τη βγαζουν με το πολυτιμο απλα το 360 το εχουν για ματσακια με φιλαρακια. Πως παιζεις με το κινητο στο ΚΤΕΛ για να περναει η ωρα.


                                Δε πειραζει μικρος εισαι ακομα θα μαθεις. Αχου τον.
                                Originally posted by Ramparter
                                Κατα τ'αλλα τρωει σκονη το 360... παραδεξου οτι στο καβατζωνει συνεχεια ο Deus σαν μεγαλυτερος και εσυ βολευεσαι με το αλλο.
                                Lord of The Rings epicness :xp::xp:
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X