Announcement

Collapse
No announcement yet.

Street Fighter V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Για τα ανεξήγητα challenges που δίνουν και τα περισσότερα fight money μπορείτε να δείτε αυτό τον οδηγό αν δεν θέλετε να ψάχνετε πώς βγαίνουν:
    About every week, new daily challenges will pop-up in the Challenge menu with tasks to perform. While most of them are self-explanatory, others are not. This guide serves to explain the challenges tha
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • #47
      Ryu φυλάξου, έρχεται!!



      Edit: Είναι το σήμα του Shin από SvC2.
      Last edited by thunderjohn; 07-11-2016, 11:26 AM.

      Comment


      • #48
        Akuma-Λιοντάρι.
        Θα σέβεστε.

        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • #49
          Χάλια τον κάνανε.
          Carpe diem

          Comment


          • #50
            Super Saiyan 4;;;

            Comment


            • #51
              Καλά ο toriyama τον σχεδίασε;

              Πάντως βλέπω πως κινήσεις και combos επιστρέφουν από το street fighter 4.

              Το ζήτημα δεν ήταν το αν θα έβγαινε ο ακουμα αλλά το πότε.

              Θα ψηνόμουν να τον δοκιμάσω πάντως.


              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • #52
                Πολύ καλή ιδέα να δείξουν για πρώτη φορά πώς βαράει στο Raging Demon
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • #53
                  Akuma matata λοιπόν!! Ο Master of the Fist επέστρεψε!!! Φαίνεται πολύ rushdown όπως και στο 4, Ryu περιμένουμε εντυπώσεις!! Στο Raging Demon έρχεται ο λιονταρής στον ύπνο σου και σου ρίχνει σφαλιάρες

                  Comment


                  • #54
                    Κοντά σας από τις 28 Φεβρουαρίου

                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • #55
                      Let it go, let it gooou...

                      Comment


                      • #56
                        Το πήρα κι εγώ,έκανα εγκατάσταση κατέβασα 10GB update,κατέβασα κάτι ακόμα κι έβαλα να παίξω το καινούριο story.Αλλά όχι,έπρεπε να μπω στο shop και να κατεβάσω άλλα 8gb για να το παίξω.
                        Τραγικά πράγματα.
                        Anyway,πείτε εύκολους και γρήγορους τρόπους να βγάλω λεφτά.Επίσης όποιος χρειάζεται punching bag ας μου πει να παίξουμε.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #57
                          Standard τρόποι για λεφτά:

                          1) Character story 2) general story 3) survival στο easy και μετά normal 4) weekly challenges: υπάρχει ένα challenge που δίνει αρκετά λεφτά κάθε βδομάδα αλλά δεν σου λέει ξεκάθαρα τί πρέπει να κάνεις. Υπάρχει βέβαια ένας οδηγός που το εξηγεί (mode player 1 vs CPU): https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=778261390
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • #58
                            Ωραίος, καλορίζικο το παιχνίδι και δώστου ευκαιρία και θα δεις ότι θα σε κερδίσει!

                            Μπορείς να κερδίσεις πολύ εύκολα χρήματα ολοκληρώνοντας το story mode για κάθε χαρακτήρα, μιλάμε για 2-4 μάχες πολύ χαμηλής πρόκλησης που σε αντανείβουν με 10000 για κάθε character story. Επίσης, το easy survival για κάθε χαρακτήρα σε ανταμείβει με 6000 περίπου και είναι πολύ εύκολα. Ακόμη, τελειώνοντας το βασικό story mode κερδίζεις 30000 και άλλα 50000 αν το ξαναπαίξεις στο hard. Τέλος, υπάρχουν και τα timed challenges που είναι σχετικά εύκολα και μπορείς να κερδίσεις αρκετά χρήματα και από εκεί.

                            Θέλεις να κανονίσουμε να παίξουμε μια από αυτές τις μέρες; Πότε σε βολεύει; Θα πάρω χαρακτήρα που δεν ξέρω καλά για να είναι πιο δίκαιο για εσένα!


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • #59
                              Πόντους ξόδευε ΜΟΝΟ για χαρακτήρες. Όταν πάρεις όσους θέλεις, μετά αγόρασε στάδια, και μετά όλα τα υπόλοιπα. Αν πας να τα ξοδέψεις σε χρώματα στολών κλπ, μπορεί να τα ξοδέψεις όλα, χωρίς ουσιαστικά να κερδίσεις κάτι. Δεν βοηθάει και η Capcom που σου δίνει πόντους αβέρτα με το που παίζεις το παιχνίδι για πρώτη φορά, και μετά στα δίνει με το σταγονόμετρο. Ευτυχώς τελευταία έβαλε αυτά που λέει ο Ryu που μαζεύει πόντους και την παλεύεις κάπως. Μία φορά την εβδομάδα μπαίνε να παίρνεις τουλάχιστον τα 5.000 FM.

                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment


                              • #60
                                Τα storia τα έχω κάνει όλα κι έχω 196.500fm,για λίγο δεν παίρνω δεύτερο δηλαδή.Ακόμα δεν έχω πάρει κάποιον γιατί δεν ξέρω ποιον θέλω.Όσο σκέφτομαι ότι τους 2 πρώτους τους δώσανε τσάμπα στην αρχή...
                                Anyway,Deus δεν ξέρω αν θα μπορέσω σήμερα να μπω,γιατί μάλλον θα λείπω όλη μέρα,αλλά από αύριο μάλλον θα μπορώ.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X