Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Η αλήθεια είναι πως δεν έχει και πολύ σημασία. Στο pc με emulator τρέχει άψογα και με ενα pad θα το απολαύσεις. Απλα να ξερεις πως μιλάμε για έναν κορυφαίο και διαχρονικό τίτλο που δε γερνάει με τίποτα. Επιμένω πως καλύτερα να το ξεκινήσεις πρώτο. Επίσης κανε την χάρη στον εαυτό σου και παίξε τελευταίο το ff13...
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • Επίσης κανε την χάρη στον εαυτό σου και παίξε τελευταίο το ff13...
      Σαν εσένα ένα πράγμα, που είναι το μόνο που έχεις παίξει .

      Comment


      • Vaynard Ναι άκουσα και εγώ ότι η έκδοση του DS είναι η καλύτερη. Το βρίσκω από 22-33 Ευρώ.

        Dj_Solid Μα όπως είπα αυτό θέλω να παίξω πρώτο, από αύριο κιόλας αν γίνετε να το αρχίσω, ελπίζω. Να ψάξω για κανένα καλο Emulator του DS?

        Παρεπιπτόντως , Titus, τα Parasite Eve τα έχω τελειώσει και τα δυο από πολύ παλιά (το είχα ξεχάσει), όμως δεν τα χάρηκα και τόσο, ούτε τα εκτίμησα σωστά, ούτε τα πολυθυμάμαι. Μάλλον φταίει το ότι δεν τα θεωρούσα και τόσο RPGs.

        Comment


        • Σιγά την ολοκλήρωση στο DS.
          Αν το παίξεις σε έμου τότε χαλαρά τη SNES έκδοση να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
          Επίσης κανε την χάρη στον εαυτό σου και παίξε τελευταίο το ff13...
          Haters... Το FF13 μια χαρά προσβάσιμο JRPG είναι. Από ποζεριά βέβαια άλλο τίποτα.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • γαμαει το ff13 aion μην ακους τις random παρεμβολες απλα σαν καθε FF που σεβεται τον εαυτο του εχει ορκισμενους h8ters

            Comment


            • Εννοείται ότι είναι προσβάσιμο και πολύ καλό παιχνίδι, πόσο μάλιστα αν θέλεις κάτι γρήγορο, διασκεδαστικό και, σε σημεία, απαιτητικό. Πιάσε το και μην ακούς τίποτα.

              Comment


              • Final Fantasy 13 rules ρε.Άσε τους haters να λένε.
                Carpe diem

                Comment


                • Originally posted by Altair View Post
                  Final Fantasy 13 rules ρε.Άσε τους haters να λένε.
                  That


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Mono se afto to forum tha evlepa kati tetoio
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Originally posted by Aion View Post
                      Μα όπως είπα αυτό θέλω να παίξω πρώτο, από αύριο κιόλας αν γίνετε να το αρχίσω, ελπίζω. Να ψάξω για κανένα καλο Emulator του DS?
                      Δε χρειάζεσαι emulator για DS. Χρειάζεσαι είτε τον ZSNES, είτε τον Snes9x. Προσωπικά προτιμώ τον δεύτερο.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • Mazi me ton Loggo, katevase emulator (protimw kai egw to SNES9X) kai paikse me thn hsyxia sou.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • για καποιο λογο ενω εχω και τους δυο κατεβασμενους χρησιμοποιω χρονια τωρα λογω συνηθειας τον zsnes και δεν εχω κανενα προβλημα (ουτε ασυμβατοτητα με καποιο παιχνιδι) τι παραπανω κανει ο snes9x?

                          Comment


                          • Kalitero interface.
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Οι περισσότεροι χρησιμοποιούσαμε τον ZSNES γιατί, μέχρι και πριν λίγα χρόνια, ήταν καλύτερος. Τα τελευταία δυο χρόνια ο Snes9x έχει γίνει το ίδιο καλός και έχει και καλύτερο interface όπως είπε ο Ground.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Το FFVIII το έχω ήδη όπως είπα και σκοπεύω να το αρχίσω σύντομα.

                                Thanks Loggo, το κατέβασα.

                                Active Mode or Wait Mode? Ποίες οι διαφορες?

                                Comment

                                Working...
                                X