Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Enchanted Arms για PS3!
    sigpic

    Comment


    • The Last of Us, replay σε survivor. Δεν ξέρω αν θα το προχωρήσω μέχρι το τέλος, σε 8 μέρες φεύγω από τη χώρα έτσι κι αλλιώς. Αν προλάβω, καλώς, αλλιώς άλλη φορά .

      Naughty Dog overdose λέμε.

      Comment


      • New Super Mario Bros 2 (3DS).

        Δεν ξέρω τι λένε οι μεταφορές του τίτλου στις επιτραπέζιες κονσόλες,αλλά το συγκεκριμένο,αν και στην αρχή δε μου γέμιζε το μάτι πλέον το γουστάρω πολύ.
        Carpe diem

        Comment


        • Resident Evil 5 co-op με το σωστό τρόπο, όλα εις διπλούν (και ο λαγαριασμός της ΔΕΗ)!



          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • Άψογο setup ryu.Όλα προσεγμένα και φροντισμένα μέχρι την πιο μικρή λεπτομέρεια.Μέχρι και παντόφλες έχει η φωτογραφία,όπως πρέπει δηλαδή να είναι μια φωτογραφία ποσταρισμενη στο φορουμ του gamers odyssey.Εύγε.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • No listening mode, less supplies, καλή φαση το survivor το the last of us.

              Comment


              • Originally posted by Ryu_gr View Post
                Resident Evil 5 co-op με το σωστό τρόπο, όλα εις διπλούν (και ο λαγαριασμός της ΔΕΗ)!


                Resident Evil 5, MK vs DC...ποιότητα βλέπω.
                Μου αρέσει που πόσταρες τα Super Mario και Soul Calibur για ξεκάρφωμα.

                Comment


                • το μονα σημεια που σωνουν την παραπανω εικονα ειναι τα δυο rage και αυτο γιατι ειναι 60fps και στις κονσολες

                  Comment


                  • Τα games που στήθηκαν ήταν τυχαία! Το Soul Calibur είχε μείνει από τότε που είχαμε μαζευτεί με τα παιδιά και το άφησα για να το βλέπω Το ίδιο και το Μαριάκι και το Dead Or Alive 3 που έκανε επίδειξη γραφικών στην εποχή του!
                    Έτσι Rage 60άρι για να γουστάρουμε, αλλά να τιμήσουμε και το Halo 4 που έχει τρομερές γραφικάρες για κονσόλες.

                    Το σκηνικό με το RE5 ήταν πολύ καλό, μόνο που ο Thunderjohn τους ξεπέταγε με την κοντόκανη και δεν μου άφησε kill για kill! Δεν πειράζει θα του στείλω το χαράτσι!
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Mercenary Kings, ειναι early access ακομα αλλα φαινεται ηδη αρκετα καλο. 2D συνδιασμος Metal Slug, Contra και Borderlands θα ελεγα με πολυ καλο crafting system και αρκετα εθιστικο.

                      Comment


                      • ωραιος^^ δεν το ειχα υποψην το mercenary kings θα το τσεκαρω αργοτερα, ''το γενναιο'' update στο marvel heroes το ειδες?

                        Comment


                        • Witcher 2 Xbox 360 version,2nd play, Roche's side, ACT 3., Dark Difficulty. Γαμηστερότατος τίτλος.

                          Comment


                          • Originally posted by Vaynard View Post
                            ωραιος^^ δεν το ειχα υποψην το mercenary kings θα το τσεκαρω αργοτερα, ''το γενναιο'' update στο marvel heroes το ειδες?
                            Εχει προοπτικές το mercenary αλλά έχει ακόμα τα bugs του και είναι incomplete ακόμα, εγω έχω κολλήσει πάντως.. Το διάβασα το update αλλά δεν έχω net τώρα να ασχοληθώ, απο κιν είμαι..

                            Comment


                            • μερικα must play games που αυτο το καιρο παιζω/δοκιμαζω τσεκαρετε τα ολα στο steam

                              divekick (fighting με μια εμβληματικη κινηση σημα κατατεθεν των fightings ...το divekick πολυ αμεσο gameplay eash του pick up hard το master, ggpo netcode, βγαλμενο απο τα σπλαχνα του fgc ο δημιουργος του ειναι o adam heart η αλλιως ''keits'' ειναι σημαντικος αρθρογραφος και συνυδριτης του shoruyken.com) στειλτε μου να invite στο steam να πεσουνε....''κλωτσοβουτιες

                              spelunky περσινο hit του xbla το οποιο δεν του ειχα δωσει σημασια τοτε, καταπληκτικο roguelike platform gameplay, για γερη υπομονη...που ευτυχως μετα το rogue legacy διαθετουμε περισσια

                              might and magic X legacy δεν νομιζω οτι χρειαζεται ιδιαιτερες συστασεις για τους λατρεις του ειδους, το απαραιτητο ρετουσαρισμα στα γραφικα και με πολυ δυνατο animation , απο το λιγο που επαιξα το early access κολησα ασχημα , κατι που εχω να παθω με παιχνιδι του ειδους απο την εποχη του wizardry 8

                              guacamelee! gold edition , αλλo ενα διαμαντακι platofrm με χιουμορ αυτοσαρκασμο και κομψο μινιμαλιστικο art

                              Comment


                              • Originally posted by Vaynard View Post
                                might and magic X legacy δεν νομιζω οτι χρειαζεται ιδιαιτερες συστασεις για τους λατρεις του ειδους, το απαραιτητο ρετουσαρισμα στα γραφικα και με πολυ δυνατο animation , απο το λιγο που επαιξα το early access κολησα ασχημα , κατι που εχω να παθω με παιχνιδι του ειδους απο την εποχη του wizardry 8
                                Χαιρομαι πολυ γι αυτο. Αλλα για την ωρα δε σκαω 30€.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X