Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Για δες αυτό http://www.axelmusic.com/

    Comment


    • Ψάχνω ένα απλό πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο. Απλά έχω όρεξη να φτιάξω ένα trailer για μία σειρά, και το μόνο που θέλω είναι ένα πρόγραμμα που να είναι συμβατό με Divx/Xvid, να επιτρέπει κάποια βασικά εφφέ (όπως fade in/fade out) και να μην είναι πολύ βαρύ.

      Comment


      • Originally posted by Ferryman View Post
        Ποιος ξέρει να μου συστήσει μερικά καλά import sites? Θέλω το Persona του PSP και το PlayAsia λέει ότι δεν στέλνει Ευρώπη...
        Βασικά μόνο το Shin Megami Tensei Persona έχει κυκλοφορήσει USA. Tο Persona 3 Portable είναι JAP, 6 Ιουλίου θά κυκλοφορήσει το USA.

        Comment


        • Originally posted by Raphael View Post
          Ψάχνω ένα απλό πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο. Απλά έχω όρεξη να φτιάξω ένα trailer για μία σειρά, και το μόνο που θέλω είναι ένα πρόγραμμα που να είναι συμβατό με Divx/Xvid, να επιτρέπει κάποια βασικά εφφέ (όπως fade in/fade out) και να μην είναι πολύ βαρύ.

          Έχεις ήδη το windows movie maker.
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Originally posted by Ferryman View Post
            Ποιος ξέρει να μου συστήσει μερικά καλά import sites? Θέλω το Persona του PSP και το PlayAsia λέει ότι δεν στέλνει Ευρώπη...

            Απλά.
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • Originally posted by Burai_Fighter View Post
              Originally posted by Ferryman View Post
              Έχει μόνο την jpn version εκεί :/ Έχω τσεκάρει και τη λίστα του scatman - http://www.gamers-odyssey.com/forums...ghlight=import - αλλά τα περισσότερα έχουν used ή μόνο jpn ή μόνο retro.... Ψάχνω κάτι σε φάση playasia ή videogamesplus, που να έχουν us imports


              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Originally posted by Som@r@s View Post
                Έχεις ήδη το windows movie maker.
                Το οποιο παντως ειναι βαρυ, ή μαλλον πολυ προβληματικο, μολις βαλεις αρκετα κομματια κολαει για πλακα. Θυμαμαι καθε 2 λεπτα εκανα save να μη χασω τη δουλεια.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Ε?εμενα ειναι παναλαφρο,σε σχεση με κατιadobe premiere klp.
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Ναι, η αλήθεια είναι πως δε σκεφτόμουν το movie maker. Ξέρεις τι, είχα στο μυαλό του το premier 6.0 το οποίο είναι πανάρχαιο αλλά κάποτε είχα μάθει να το χειρίζομαι. Δε ξέρω όμως αν θα είναι συμβατό με xvid κ.τ.λ.

                    Comment


                    • Εγώ έχω βολευτεί άπειρα με το Sony Vegas, αν και είναι ψιλοβαρύ. Για .avi divx / xvid δεν τίθεται θέμα, εδώ τις προάλλες έφτιαξα ένα βίντεο από VOB και .mp4 αρχεία. Αν και φαντάζομαι πως θα υπάρχουν και πιο απλά προγράμματα για τη δουλειά που θέλεις.


                      Ιδού κι ένα tutorial για αρχή αν αποφασίσεις να ασχοληθείς με αυτό. Παλιό μεν, αλλά κατατοπιστικό.

                      Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • To premiere se emena kremaei an kano import divx arxeia kai anagkazomai na ta kano wmv prota me to movie maker
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • Λοιπόν παίδες ψάχνω το εξής.Ένα καλό mp3 player με υποστήριξη βίντεο,σε προσιτή τιμή και όσο το δυνατόν μεγαλύτερη χωρητηκότητα,περισσότερα υποστηριζόμενα φορματ καθώς και καλή ποιότητα.Κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη.Ευχαριστώ.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Πόσα λεφτά και πόση χωρητικότητα σου φτάνει(προς τα κάτω);
                            I'm back bitches... Version 2.0

                            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                            Comment


                            • Για όποιον ενδιαφέρεται, πέτυχα κάπου κόμικ Darkstalkers. Επίσης υπάρχει και κόμικ Mass Effect 4 τευχών, για τη χρονική περίοδο μεταξύ της εξαφάνισης και επανεμφάνισης του Shepard. Στείλτε ΠΜ.
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Γεια οποιον ενδιαφερεται , εχω βρει το YS the oath in felghana (iso και englisk patch) της εκπληκτικης falcom και οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει π.μ.
                                Deus Misereatur...
                                Gloria filiorum patres i.e.m.e
                                Viva los Vatos Locos

                                ---------------------
                                UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                                Comment

                                Working...
                                X