Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τίμιος thunderjohn ποστάρει σταθερά αστεία σχετικά με vg.

    Comment


    • Ναι αλλα δε βλεπω like απο Raf και πεταγομαι στον υπνο μου τα βραδια

      Comment


      • Comment


        • Είχε κάνει ένα παλικάρι από το AnimeXclusive ένα .srt με χιουμοριστικούς υποτίτλους για το Advent Children, το είχα δει δέκα φορές και είχα λιώσει στα γέλια. Προσπάθησα να το κάνω hardcode σε DVD για να το δείξω στην παρέα και ποτέ δεν τα κατάφερα επειδή γκαντεμης. Τα παράτησα όταν είχε φτάσει 90τόσο% και ήρθε ο ηλεκτρικός και κατέβασε το ρεύμα. Ως εκ τούτου ποτέ δεν μπόρεσα να το δείξω στην παρέα.

          Comment


          • Originally posted by Raf View Post
            Είχε κάνει ένα παλικάρι από το AnimeXclusive ένα .srt με χιουμοριστικούς υποτίτλους για το Advent Children, το είχα δει δέκα φορές και είχα λιώσει στα γέλια. Προσπάθησα να το κάνω hardcode σε DVD για να το δείξω στην παρέα και ποτέ δεν τα κατάφερα επειδή γκαντεμης. Τα παράτησα όταν είχε φτάσει 90τόσο% και ήρθε ο ηλεκτρικός και κατέβασε το ρεύμα. Ως εκ τούτου ποτέ δεν μπόρεσα να το δείξω στην παρέα.
            Ρε συ, τους έχω ακόμα αυτούς τους υπότιτλους. Αν δεν κάνω λάθος, τους είχες μετατρέψει εσύ (ή κάποιος άλλος; ) σε ελληνικά, από greeklish που τους είχε φτιάξει ο αρχικός δημιουργός, ο Gherudos αν θυμάμαι καλά. Εγώ τελικά κατάφερα να το δείξω στην παρέα, επειδή κανόνισα προβολή σπίτι μου, όπου και τράβηξα καλώδιο από το PC στην (τελευταίας τεχνολογίας τότε) 26" HD Ready TV. Η πλάκα είναι πως τους είχα θαμμένους στον σκληρό μου δίσκο, όμως πριν καμία εβδομάδα τους έδειξα σε έναν άλλον φίλο, ζει ακόμα ο θρύλος τους Είναι η καλύτερη εκδοχή του Advent Children, και ακόμα και τώρα θυμάμαι σκηνικά απ' έξω (μίλα στα παπούτσια μου, Kadaj ρε μ@λ@κ@, είσαι ορφανός σαν την Candy Candy κλπ). Πρέπει να την ξαναδώ τώρα που την θυμήθηκα.

            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

            Comment


            • Εγώ τους είχα φτιάξει ναι. Στειλ' τους!!

              Comment


              • Originally posted by Raf View Post
                Είχε κάνει ένα παλικάρι από το AnimeXclusive ένα .srt με χιουμοριστικούς υποτίτλους για το Advent Children, το είχα δει δέκα φορές και είχα λιώσει στα γέλια. Προσπάθησα να το κάνω hardcode σε DVD για να το δείξω στην παρέα και ποτέ δεν τα κατάφερα επειδή γκαντεμης. Τα παράτησα όταν είχε φτάσει 90τόσο% και ήρθε ο ηλεκτρικός και κατέβασε το ρεύμα. Ως εκ τούτου ποτέ δεν μπόρεσα να το δείξω στην παρέα.

                Comment


                • 67393417_1328702680620265_5142101624646270976_n.jpg

                  κουραφελκυθρα

                  Comment


                  • BRINGS BABIES TO MOVIES

                    Comment


                    • Nooooooo! I'm on the highway to hell

                      Double post ftw!!

                      Comment


                      • mobile gamers.jpg

                        Repost του gatopliktos στο Viber forum μας (το αστείο είναι η photo όχι ότι είμαστε τεράστια κοινότητα και έχουμε και Viber forum).
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Die monster! You don't belong in this world!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X