Announcement

Collapse
No announcement yet.

Resident Evil 0 / 1 / 4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Resident Evil 0 / 1 / 4

    Απο την προσωπικη μου συλλογη, πωλουντε τα παρακατω λογω αναγκης:

    Resident Evil 1
    Η Αυστραλεζικη PAL εκδοση σε αριστη κατασταση. Το παιχνιδι παιζει 101% σε Ευρωπαικο μηχανημα χωρις καποια μετατροπη η κολπο. Ουσιαστικα ειναιι το ιδιο παιχνιδι με τις υπολοιπες εκδοσεις, με την μονη διαφορα πως στο εξωφυλλο του, εχει το σημα της Office of Film and Literature Classification

    σε αντιθεση με την Ευρωπαικη εκδοση οπου εχει το συμβολο της PEGI

    Θεωρηται πιο δυσευρετο απο την κανονικη Ευρωπαικη εκδοση, μιας και στην Αυστραλια κυκλοφορησε σε περιορισμενους αριθμους.
    Ειναι η κανονικη, μη greatest hits εκδοση.

    Resident Evil 0
    Ευρωπαικη / αγγλικη εκδοση του παιχνιδιου, στην πρωτη, δυσευρετη κυκλοφορια του.

    Resident Evil 4
    Ευρωπαικη / αγγλικη εκδοση.

    Ολα τα παιχνιδια εχουν το βιβλιαρακι οδηγιων, και τα dvd τους ειναι σε αψογη κατασταση. Δεν υπαρχει καποια φθορα η καποιο γενικοτερο προβλημα οπως τσαλακωμα η σκισιμο / γραψιμο στη συσκευασια η στα dvds των παιχνιδιων.
    Και τα 3 παιχνιδια ειναι μερος της συλλογης μου, και οχι καποια κομματια τα οποια τα προμηθευτικα προς μεταπωληση.

    Πουλαω το καθε παιχνιδι προς 20€. Σε περιπτωση που καποιος θελει να παρει και τα 3, τα αφηνω ολα μαζι για 50€.
    Μπορω να τα δωσω εντος Αθηνων σε συναλλαγη χερι με χερι, η να τα στειλω με αντικαταβολη και εξοδα αποστολης στον παραληπτη.
    Για περισοτερες πληροφοριες η και εικονες (αν και πραγματικα τα παιχνιδια ειναι αθικτα), στειλτε μου πμ.
    Ned Stark

    A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
    It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
    A man wields his sword in order to depart life with a smile.
    In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
    Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
    Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
    Ειναι ο Getta Robo.
Working...
X