Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τεχνικά προβλήματα του forum

    Μήπως γίνεται να αυξηθούν οι χαρακτήρες στην περιγραφή κάθε ενότητας. Για να καταλάβετε τι εννοώ δείτε την επισυναπτόμενη εικόνα.[attachmentid=1]
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

  • #2
    Να πσοσθέσω ένα θέμα με το Topic Description. Υπάρχει κάποιος περιορισμός στους χαρακτήρες που εμφανίζονται κάτω από την ονομασία του θέματος (όχι που γράφονται). Προσωπικά το κοιτάζω αλλά λόγω απειρίας δεν έχω βρει άκρη, οπότε παρακαλώ το Μπόι ή το Σαμπ Ζίρο να το κοιτάξουν αν μπορούν.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #3
      Ταπεινή μου άποψη,δεν αποτελεί τόσο σημαντικό πρόβλημα μιας και αν αφήσεις το χεράκι(σικ)για λίγα sec στην περιγραφή εμφανίζεται ολόκληρο το όνομα.
      Οοps...Κι έτσι μερικές ενότητες είναι κομένες...πχ Το χειρότερο παιχνίδι όλων... <_<
      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

      Comment


      • #4
        Υπάρχει και το προβληματάκι με τα πμ, δλδ, δεν μπορείς να δεις όσα έχεις στείλει, αλλά θα διορθωθεί κι αυτό εν καιρώ.
        NDS themes

        Comment


        • #5
          Προσπαθω να βαλω το custom member title μου και καθε φορα μου το κοβει. πχ ηθελα να βαλω "Ρομπεν των Χαζων" και μου το εκανε "Ρομπεν των Χ&_" ι κατι τετοιο και οταν προσπαθησα να βαλω κατι μικροτερο οπως το "ο ακρωγωνιαιος" μου εγραψε "ο ακρωγωνιαι_" η κατι τετοιο...
          You are a hero...and you must leave

          Comment


          • #6
            Προσπαθω να βαλω το custom member title μου και καθε φορα μου το κοβει. πχ ηθελα να βαλω "Ρομπεν των Χαζων" και μου το εκανε "Ρομπεν των Χ&_" ι κατι τετοιο και οταν προσπαθησα να βαλω κατι μικροτερο οπως το "ο ακρωγωνιαιος" μου εγραψε "ο ακρωγωνιαι_" η κατι τετοιο...
            [/b]
            Βάλε κάτι στα αγγλικά προς το παρόν. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τα ελληνικά θα φτιαχτεί ομως μέσα στις επόμενες μέρες λογικά.

            Comment


            • #7
              Κατω ακριβως απ&#39;το banner του forum γραφει "Gamers-Odyssey" και πατωντας πανω προσπαθει να ανοιξει την ιστοσελιδα http://www.gamers-odyssey.com/forum/...rs-Odyssey.com
              Διορθωστε το url.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #8
                Κατω ακριβως απ&#39;το banner του forum γραφει "Gamers-Odyssey" και πατωντας πανω προσπαθει να ανοιξει την ιστοσελιδα http://www.gamers-odyssey.com/forum/...rs-Odyssey.com
                Διορθωστε το url.
                [/b]
                Tελικά βρήκα τι παίζει με το συγκεκριμένο, οκ λύθηκε

                Comment


                • #9
                  Nice.

                  Τωρα ομως προσεξα κατι αλλο:

                  http://www.gamers-odyssey.com/forum/...hp?showforum=3

                  Μπορουμε να δημιουργουμε topics μεσα στο Gaming Forum και υποθετω σε ολα τα αλλα forums.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #10
                    Nice.

                    Τωρα ομως προσεξα κατι αλλο:

                    http://www.gamers-odyssey.com/forum/...hp?showforum=3

                    Μπορουμε να δημιουργουμε topics μεσα στο Gaming Forum και υποθετω σε ολα τα αλλα forums.
                    [/b]
                    fixed

                    Comment


                    • #11
                      Δεν μου αρέσει που βγαίνει σε quote το τελευταίο ποστ αυτόματα.

                      Comment


                      • #12
                        Δεν μου αρέσει που βγαίνει σε quote το τελευταίο ποστ αυτόματα.
                        [/b]
                        αντί να πατάς
                        πάτα

                        NDS themes

                        Comment


                        • #13
                          αντί να πατάς
                          πάτα


                          [/b]

                          Αρα ποια η διαφορά μετάξύ "quote" και "reply";
                          "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                          by Fyge 114 Amaliada edition

                          "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω&#33; "

                          by Chaoscrow

                          Comment


                          • #14
                            Το quote δεν σε μεταφέρει στην σελίδα για να γράψεις το ποστ, απλά κρατάει στην μνήμη το post που επέλεξες να κάνεις quote. Η χρησιμοτητα του είναι ότι μπορείς να κάνεις quote παρπάνω από 1 ποστ χωρίς να παιδεύεσαι. Αφού επιλέξεις έτσι όσα θες μετά πατάς αdd reply.

                            Comment


                            • #15
                              Ο συνδυασμος quote+fast reply λειτουργει;
                              (Ναι βαριεμαι να το δοκιμασω)

                              Comment

                              Working...
                              X