Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tag System

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tag System

    Με αφορμή τη νέα δομή που μπορεί να δοκιμάσουμε, είπαμε να εκμεταλλευτούμε καλύτερα το Tag System. Βοηθήστε λίγο να τελειώνουμε λέγοντας μας τι σας βολεύει περισσότερο μη πειραματιζόμαστε άδικα. Αυτή τη στιγμή έχουμε βάλει δυο μοντέλα Tags:

    1: Tο πρώτο, λίστες μονάχα με τα αποκλειστικά κάθε κονσόλας και ένα multiplatform tag, αποκλειστικά με τις multiplatform κυκλοφορίες. Όπως ήταν χθες για όσους το πρόλαβαν.

    2: Το δεύτερο έχει λίστες με όλες τις κυκλοφορίες (multiplatform και exclusives) για PC, 360, PS3 κλπ.

    Με άλλα λόγια, δείτε τα Tags όπως είναι τώρα, και πείτε αν θέλετε να μείνουν τα exclusives ή τα full lists tags.

    Ποιο από τα δυο θέλετε να κρατήσουμε;

    Δεν είναι ανάγκη να καθυστερούμε με posts, απλά ψηφίστε να τελειώνουμε.

    Παραδείγματα:

    Exclusive + Multiplatform Tags
    Multiplatform Games
    PS3 Exclusives

    Complete List Tags
    Xbox360 Games
    PS3 Games
    0
    Exclusive + Multiplatform Tags
    0%
    0
    Complete List Tags
    0%
    0
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

  • #2
    To 2 ειναι αυτο που λεμε εγω με τον Raphael?
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      Ναι
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • #4
        Εβαλα 2 παραδειγματα στο op να ειναι σαφες.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #5
          Παραδειγμα
          Street Fighter IV: Fighting, Multiplatform Games, PC Games, Xbox360 Games, PS3 Games
          Gran Turismo 5: Racing, PS3 Exclusives


          Σίγουρα αυτό είναι αυτό που πρότεινε ο Loggo;

          Comment


          • #6
            Ειχα βαλει τα εξης παραδειγματα στο op

            1. Παραδειγμα
            Street Fighter IV: Multiplatform,
            Fighting (edited)
            Gran Turismo 5: PS3 Exclusives, Racing

            2. Παραδειγμα
            Street Fighter IV: Fighting, PC, Xbox360, PS3
            Gran Turismo 5: Racing, PS3


            Raphael δε μπορω να μαι σιγουρος, εχουμε μπλεχτει λιγο. Ας επιβεβαιωσει ο Loggo.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #7
              Εγώ προτείνω:

              Metal Gear Solid 4: PS3 Exclusives, Stealth
              Modern Warfare 2: Multiplatform, FPS

              Έβαλα στο op παραδείγματα, πως είναι στη πράξη.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • #8
                ΟΚ ειχα παρεξηγησει λιγο αυτο που ελεγες.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Loggo View Post
                  Εγώ προτείνω:

                  Metal Gear Solid 4: PS3 Exclusives, Stealth
                  Modern Warfare 2: Multiplatform, FPS

                  Έβαλα στο op παραδείγματα, πως είναι στη πράξη.

                  Καλο αυτο, αλλα το Mass Effect για παραδειγμα τι tags θα εχει ;

                  Γιατι ειναι Multiplatform (X360,PC) αλλα ειναι console exclusive (NO PS3).

                  Comment


                  • #10
                    Ό,τι έχει βγει σε παραπάνω από ένα format πηγαίνει στα multiplatforms.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • #11
                      Αναλαμβάνω κατ'όπιν κλείσει το poll, και με την άδεια του υπόλοιπου forum φυσικά, να ονοματίσω τα threads του forum.
                      Η ταξινόμηση των threads θα γίνει σύμφωνα με το μοντέλο που θα ψηφισθεί και απο 'δω και στο εξής, προς το καλό όλων νομίζω, η έγνοια για το tagging των threads που υπάρχουν αλλά και αυτών που θα δημιουργηθούν, θα είναι αποκλειστικά δική μου.

                      Comment


                      • #12
                        ΟΚ νομίζω είναι ξεκάθαρη η προτίμηση, τέτοια τσόντα ούτε στις τελευταίες εκλογές.

                        Μη χάνουμε άλλο χρόνο λοιπόν, φουλ για Complete List Tags.
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • #13
                          Kai tha itan akoma megaliteri an eixa katalavei ti paizei prin psifiso (vasika an eixate katalavei kai eseis oi idioi )
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #14
                            Ε ρε και πετύχω έστω κι έναν να μου κλαίγεται ότι δυσκολεύεται να βρει τίτλο με τη δοκιμαστικη δομή. Εδώ θα έχω τις αποδείξεις.

                            Είμαστε σε δύσκολη θέση, χρειάζονται υπεύθυνες, δυσάρεστες αποφάσεις.
                            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                            Comment


                            • #15
                              Ωραιος o Evans, συμφωνει απολυτα με τον Loggo στο αλλο thread και εδω ψηφιζει την αλλη επιλογη.
                              Do a barrel roll!

                              Comment

                              Working...
                              X