Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tag System

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Αν συμφωνειτε τοτε θα βγαλω τη δυνατοτητα να μπαινουν tags απο απλα μελη.
    Όταν δημιουργείται ένα νέο θέμα; Δε θα ήταν πρακτικό να μπορεί να βάλει ο δημιουργός του θέματος tags;
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • #32
      Εγώ προτείνω να μείνουν ελεύθερα τα Tags, κι αν δεν υπάρχει συνέπεια το αλλάζουμε. Προσοχή στη χρήση μόνο, δε χρειάζεται κάθε θέμα Tags. Το βασικό είναι να μπαίνουν στα Game Threads.
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • #33
        Βασικά ο περιορισμός έχει το σκεπτικό του να υπάρχει κάποιο άτομο υπεύθυνο για το tagging. Είναι λίγο άκαμπτο το σύστημα του forum και θέλει πολύ συγκεκριμένη ονομασία στα tags.

        Comment


        • #34
          Ναι, πρέπει να φτιάξουμε πρώτα ένα post με οδηγίες για το πως πρέπει να χρησιμοποιούνται. Αν κάνει ο καθένας του κεφαλιού του, εκ των πραγμάτων, θα αναγκαστούμε να το βγάλουμε.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • #35
            Κατ' εμέ, θα ήταν καλύτερα τα απλά μέλη να μην μπορούν να επεξεργαστούν τα tags, εκτός από τον starter του εκάστοτε thread.

            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

            Comment


            • #36
              Για την ωρα ειναι ελευθερα αλλα προσωπικα ειχα στο μυαλο μου αυτο ακριβως που ειπε ο Phantom Duck.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #37
                Συμφωνώ κι εγώ. Ας γίνει και ένα θέμα στους κανόνες που να εξηγεί τι και πως και οι παραβάτες να τιμωρούνται με δημόσιο πυροβολισμό.
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • #38
                  Δεν θυμάμαι αν έχει ειπωθεί αλλά έχω την εξής απορία.Γιατί στα tags ενός τίτλου δεν υπάρχουν πουθενά οι λέξεις του ονόματός του;
                  Κάτι ακόμα.Ξέχασα να βάλω tags στο θέμα του Forgotten Sands.Παρακαλώ να μεριμνήσουν οι μοντς.Ευχαριστώ.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Altair View Post
                    Δεν θυμάμαι αν έχει ειπωθεί αλλά έχω την εξής απορία.Γιατί στα tags ενός τίτλου δεν υπάρχουν πουθενά οι λέξεις του ονόματός του;
                    Γιατι δεν εχει νοημα αυτο, δε μιλαμε για mete keywords. Τα tags υπαρχουν για ομαδοποιηση των topics.
                    Do a barrel roll!

                    Comment

                    Working...
                    X