Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα Δομή στο Forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Azrael View Post
    Oχι, wtf υπαρχει κ αλλος με το ιδιο nick?

    Εγω μετα το φορματ εβαλα μσν και ειχα εναν με e mail lock n load marcus και εναν αλλο sniper jones what the hell και χωρις να μου στειλουν invite.
    ο locknloadmarkus ειμαι εγώ ρε

    Comment


    • #32
      Καλα ρε παιδια Ταννο και Bart πως μπηκατε στο μσν μου χωρις να μου στειλετε invite?Μετα το φορματ οταν ξανακατεβασα το προγραμμα σας βρηκα μεσα λολ.
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • #33
        Originally posted by Azrael View Post
        Καλα ρε παιδια Ταννο και Bart πως μπηκατε στο μσν μου χωρις να μου στειλετε invite?Μετα το φορματ οταν ξανακατεβασα το προγραμμα σας βρηκα μεσα λολ.
        lol τι λες ρε, παλι ληγμενα πηρες; Δε χανονται οι επαφες οταν κανεις format
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #34
          Oχι ρε, λεω πως δε τους ειχα ποτε και ξαφνικα μετα το φορματ, κατεβαζω το μσν κανω install, μπαινω και βλεπω δυο επαφες νεες μεσα, με περιεργα mails και τα περασα bots . Πως μπηκαν μεσα wtf.Ηταν τοτε με την αλλη τη κολλημενη με τις καλτσες και λεω ωπα εδω ειμαστε, μας πηραν χαμπαρι
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • #35
            Ρε παιδια γιατι κανατε σουμα και τα news sony/ms/nintendo ?
            Ground_Zero:

            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

            Comment


            • #36
              Δε τα κάναμε σούμα, υπάρχουν ακόμα αλλά κριμένα για να δοκιμάσουμε το νέο μοντέλο.

              Η σκέψη είναι ότι δε χρειαζόμαστε παραπάνω από ένα Thread για τα News. Εξάλλου τα News Threads είναι για να δεις την επικαιρότητα, δε πρόκειται να ψάξει κανείς στις προηγούμενες σελίδες για να βρει μια παλιότερη είδηση. Η επικαιρότητα αυτομάτως καθιστά τα προηγούμενα posts άχρηστα. Ακόμα κι αν θέλει κάποιος να βρει μια παλιά είδηση όμως, ποιος το κάνει μέσω forum; Όλοι στο Internet ψάχνουμε πηγαίνοντας στα ανάλογα sites.

              Το μόνο που χάνεται και είναι κρίμα, είναι τα διάφορα σχόλια, γι’ αυτό δοκιμάζουμε το άνοιγμα ξεχωριστού Thread για τον σχολιασμό της επικαιρότητας.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • #37
                Βέβαια αυτό προϋποθέτει να δω το νέο και μετά να πάω σε άλλο θρεντ να κάνω σχόλιο. Δε θα δουλέψει!
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • #38
                  Ουτε το αλλο λειτουργουσε, η καλυτερη λυση ειναι αυτη που δε θα εφαρμοστει ποτε: section για news και ξεχωριστο topic για καθε ειδηση.

                  Παρτε και ενα παραδειγμα http://www.adslgr.com/forum/forumdisplay.php?f=106
                  Ξερω, ξερω, δεν εχουμε πολυ κινηση για κατι τετοιο, μπλα μπλα μπλα... κι ομως ειναι καλυτερο οπως και να το δει κανεις γιατι τιποτα δεν ειναι μπερδεμενο. Οι απλες ειδησεις σχολιαζονται λιγο ή καθολου και μενουν πισω ενω αυτες που προσφερονται για σχολιασμο και συζητηση μενουν ενεργες. Μπορει τα topics να ναι πολλα αλλα ο αριθμος των posts ειναι ιδιος τελικα.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by straier View Post
                    Βέβαια αυτό προϋποθέτει να δω το νέο και μετά να πάω σε άλλο θρεντ να κάνω σχόλιο. Δε θα δουλέψει!
                    Συμφωνώ ότι δεν είναι ό,τι πιο άμεσο, γι’ αυτό και μπαίνει δοκιμαστικά. Στο CGMag είχε δουλέψει πάντως. Τέλος πάντων, η λογική είναι καλύτερα να κάνουμε 2 click παραπάνω, παρά να χάνονται τσάμπα τα posts των μελών που σχολιάζουν. Θα δούμε πως θα πάει και θα πράξουμε ανάλογα. Σουλουπώσαμε επίσης τα sticky θέματα με τη νέα δομή.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • #40
                      Oχι ρε παιδιά, αυτό που κάνατε είναι πέρα για πέρα λάθος (και έγινε χωρίς καν να ρωτήσετε). Είπαμε να συγχωνεύσουμε πολλά πράγματα σε ένα, όχι όμως και ΟΛΑ. Ας μείνουμε για ένα διάστημα με τη μία αλλαγή και μετά ας προχωρήσουμε σε μία νέα... Είμαι τελείως αντίθετος με το topic για το σχολιασμό της επικαιρότητας και με την ύπαρξη ενός θέματος για δημοσίευση νέων.

                      Επίσης γιατί ενώθηκαν τα gamertages/ psn ids με τα αντίστοιχα meetings; Παιδιά, εκτιμώ τη δουλειά που κάνετε, αλλά ρωτάνε πριν προχωρήσετε σε μία αλλαγή, οποιαδήποτε και αν είναι αυτή.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Evans View Post
                        Επίσης γιατί ενώθηκαν τα gamertages/ psn ids με τα αντίστοιχα meetings; Παιδιά, εκτιμώ τη δουλειά που κάνετε, αλλά ρωτάνε πριν προχωρήσετε σε μία αλλαγή, οποιαδήποτε και αν είναι αυτή.
                        Τα ids του καθενος φαινονται και στο προφιλ του και αρκει να υπαρχουν στο op, η ουσια των topics ειναι τα meetings, δε βλεπω λογο να υπαρχουν 2 topics γι αυτο.

                        Για τα αλλα εχεις δικιο οτι ισως δεν ειναι αναγκη για τοσες αλλαγες.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #42
                          Εγώ παιδιά λόγω έλλειψης χρόνου δεν μπορώ να δοκιμάσω όπως θα ήθελα τη νέα δομή,τα ταγκς κλπ,όμως εκτιμώ πολύ τη δουλειά που κάνετε.Είμαι σίγουρος ότι είναι πολύ χρονοβόρο και κουραστικό όμως βλέπω πως ότι γίνεται,το κάνετε με τρελό μεράκι.ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!

                          :resp::resp::resp:
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #43
                            Πολύ ωραία η νέα δομή,αρκετά φιλική προς τον χρήστη και ωραία δουλεία;)

                            Πάμε όμως και στα κατά:

                            Τα news section οφείλουν να είναι

                            Πέντε News Threads σε sub section στο General

                            Γιατί με μόλις ένα νομίζω θα γίνει ένας χαμός.

                            Η ενότητα games νομίζω θα γίνει σύντομα λίγο χαώδης και πέραν τον tag νομίζω χρειάζονται κ τα 4 sticky topics του deus_dope με τον κατάλογο τον παιχνιδιών ανά κονσόλα σε διαφορετικά topics

                            Επίσης στο Gamers Odyssey Network μου φαίνεται λίγο άκυρο να υπάρχουν οι τεχνικές απορίες,νομίζω θα ήταν καλύτερο έαν subsection στο General Discussion/News ή στο Games.

                            Κατά τα άλλα καλή δουλεία συμαζεύτηκε(ειδικά στο μάτι) το forum αν και νομίζω και με την παλαιά δομή είμασταν μια χαρά


                            Comment


                            • #44
                              Η ενότητα games νομίζω θα γίνει σύντομα λίγο χαώδης και πέραν τον tag νομίζω χρειάζονται κ τα 4 sticky topics του deus_dope με τον κατάλογο τον παιχνιδιών ανά κονσόλα.


                              Όχι εντάξει, μαζεύονται και σε ένα topic όλα αυτά.

                              Επίσης στο Gamers Odyssey Network μου φαίνεται λίγο άκυρο να υπάρχουν οι τεχνικές απορίες,νομίζω θα ήταν καλύτερο έαν subsection στο General Discussion/News ή στο Games.


                              Πιθανότατα κάτι θα γίνει με αυτό στο τέλος.

                              Αν θες να αλλάξουμε το username σου πεσ'το.

                              Comment

                              Working...
                              X