Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mark Knopfler

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mark Knopfler

    Μπορεί να έχετε ακούσει για την συναυλία αυτή, μπορεί και όχι . Θα γίνει στις 13 Ιουνίου '08 στον Λυκαβήτο.
    Εγώ σκοπεύω να πάω με άλλους δυο τρεις συμμαθητές μου. Θα είναι κανένας απο εσάς εκεί;
    "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

    by Fyge 114 Amaliada edition

    "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

    by Chaoscrow

  • #2
    Aπ'ότι βλέπω κανενας δεν ακούει λίγη rock'n'roll - blues - country κτλπ
    "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

    by Fyge 114 Amaliada edition

    "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

    by Chaoscrow

    Comment


    • #3
      Εγώ ακούω,rock and roll φυσικά αλλά δεν παίζει με την καμία να ανέβω αν και θέλω να τον δω πάρα πολύ.Κια αυτός περίοδο εξετάσεων βρήκε...ΕΛΕΟΣ!

      Άλλη μία συναυλία που θέλω πολύ να έρθω αλλά πάλι δεν μπορώ λόγω εξετάσεων είναι οι Blue Oyster Cult...Damn you athens guys


      Comment


      • #4
        Ο Knopfler ήταν κορυφή με τους Dire Straits, στην μετέπειτα σόλο καριέρα του όμως έχασε τον μπούσουλα

        Τον είχα δει solo ζωντανά το 1996 (αν θυμάμαι καλά) και δεν μου είχε κάνει και πολύ εντύπωση. Η μεγαλύτερη απογοήτευση της βραδιάς ήταν το Sultans of Swings, αφού αποδείχτηκε οτι ζωντανά δεν μπορούσε να βγάλει καλά το απίστευτο σόλο της κομματάρας αυτής Καλύτερα βάλε στο CD σου να ακούσεις κλασσικούς Dire Straits...

        Comment

        Working...
        X