Announcement

Collapse
No announcement yet.

Θέλετε βα γυρίσει ο Mesh?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Θέλετε βα γυρίσει ο Mesh?

    Το θέμα είναι απλό ναι ή ου?Εγώ προσωπικά τον θέλω πίσω γιατί μου την σπάει άτομα που λένε την αποψή τους(η οποία φυσικά είναι αντίθετη με τις ιδεολογίες των admins)να γίνονται BAN.Και είναι πολύ λογικό καθώς οι admins εδώ μαζί με 2-3 μούτρα(ο θεός να τα κάνει),φιόνγκοΥς θα τους έλεγα, έχουν δημιουργήσει κλίκες και κάνουν μαζίκες λεκτικές και όχι μόνο επιθέσεις. AYTO EINAΙ ΧΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΦΑΣΙΜΟΣ.Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ
    0
    Ναι ρε να έρθει κάτω η ΧΟΥΝΤΑ
    0%
    0
    Ας πάει στο διάολο
    0%
    0

  • #2
    ποιος ειναι ο mesh?...

    Comment


    • #3
      Στειλτε μηνυμα, GO(κενο)BAN αν θελετε να παραμεινει εκτος forum o mesh ή GO(κενο)RET αν θελετε να γυρισει πισω. Χρεωση 1,19€/SMS.

      Ενας τυχερος θα κερδισει ενα δωρεαν γευμα για 2 προσφορα του Gamers Odyssey και του Daily Burger.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #4
        μπορω να παω μόνος μου και να φάω και τα δυο γευματα αν κερδίσω?

        Comment


        • #5
          ΦΑΣΙΣΤΑΡΑ

          Comment


          • #6
            η αληθεια είναι οτι ο ραμπιδης είναι ΛΑΟΣ, αλλα δε περιμενα πως θα φτανε σε τετοια ακρα, τι να πω η εξοθσια και η προσκοληση σε ακραιες ιδεές αλλαζουν τον ανθρωπο...

            λυπαμαι Ραμπ...

            Comment


            • #7
              Υπηρξε Mesh ποτε?

              Η βιβλος του GΟ το λεει ξεκαθαρα :

              Δε σ'αρεσει, φευγεις.

              what a mesh! Καθαριστε τον τοπο
              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

              Authenticity sir, authenticity. "

              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



              Comment


              • #8
                cum back mesh... ;)
                Deus Misereatur...
                Gloria filiorum patres i.e.m.e
                Viva los Vatos Locos

                ---------------------
                UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                Comment


                • #9
                  Ban - ip restriction και σε mesh, και σε νικολαρα, και σε οποιονδηποτε αλλο νομιζει οτι εδωμεσα ειναι το τσιφλικι του και μπορει να λεει και να κανει οτι θελει.

                  Κανενας δεν ειπε οτι εδωμεσα εχουμε δημοκρατια. Υπαρχουν κανονες και τροποι. Επιτελους ας μπει μια ταξη, νομιζα οτι ειχαμε κανει αυτο το φορουμ γιατι στο προηγουμενο επικρατουσε χαος και δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα απο μονοι μας.

                  Και επιτελους, ας ληξει αυτη η κοροιδια. Εδω μεσα ειναι ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΙ, αρκει να καταλαβαινουν ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. Δεν ειναι δυσκολα: σεβασμος και λογικη.

                  Επειδη ο καθε ελληναρας νομιζει οτι μπορει να κανει οτι θελει, δεν παει να πει οτι θα το ανεχομαστε κιολας.

                  Edit: και επειδη μπορει να ειπωθει και τιποτε περιεργο, το ονομα μου ειναι στην υπογραφη μου και η φατσα μου σε ολο το φορουμ. Ετσι, για να εχουμε και τα @@ να υποστηριζουμε αυτα που λεμε και οχι να κρυβομαστε πισω απο ενα κωλοαβαταρ.
                  :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                  Comment


                  • #10
                    Παιδες περα απο τη πλακα ειδα οτι το θεμα εχει απασχολησει αρκετους, δεχθηκα και καποια μηνυματα οτι ηταν λαθος, ακραια αποφαση το ban κλπ. Δε μπορω να ξερω τι εχει ο καθενας στο μυαλο του και δε μ'αρεσει να μαθαινω πραγματα απο τριτους. Αν ειστε αντιθετοι πειτε το, δε μπορω να ξερω ποιοι συμφωνουν και ποιοι οχι, στη τελικη αν δε θεωρειτε οτι ειμαι καλος σε αυτο που κανω μπορω να το παρατησω τελειως το administration του site.

                    Ευχαριστω.

                    ΥΓ: Ψηφισα τη πρωτη επιλογη, "κατω η ΧΟΥΝΤΑ", αν ειναι δυνατον εγω που παντα ημουν κατα της εξουσιας, κατεντησα ο ιδιος φασιστας, τη πουτανα μου τα χω παρει πολυ με τον εαυτο μου τωρα.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Dj Solid View Post
                      Ban - ip restriction και σε mesh, και σε νικολαρα, και σε οποιονδηποτε αλλο νομιζει οτι εδωμεσα ειναι το τσιφλικι του και μπορει να λεει και να κανει οτι θελει.

                      Κανενας δεν ειπε οτι εδωμεσα εχουμε δημοκρατια. Υπαρχουν κανονες και τροποι. Επιτελους ας μπει μια ταξη, νομιζα οτι ειχαμε κανει αυτο το φορουμ γιατι στο προηγουμενο επικρατουσε χαος και δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα απο μονοι μας.

                      Και επιτελους, ας ληξει αυτη η κοροιδια. Εδω μεσα ειναι ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΙ, αρκει να καταλαβαινουν ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. Δεν ειναι δυσκολα: σεβασμος και λογικη.

                      Επειδη ο καθε ελληναρας νομιζει οτι μπορει να κανει οτι θελει, δεν παει να πει οτι θα το ανεχομαστε κιολας.

                      Edit: και επειδη μπορει να ειπωθει και τιποτε περιεργο, το ονομα μου ειναι στην υπογραφη μου και η φατσα μου σε ολο το φορουμ. Ετσι, για να εχουμε και τα @@ να υποστηριζουμε αυτα που λεμε και οχι να κρυβομαστε πισω απο ενα κωλοαβαταρ.
                      x2.

                      Έλεος πια με την ανοχή.
                      Πρώτα κάνουμε παράπονα για τη "κατάσταση" του forum, κράζουμε μέλη και φωνάζουμε για υποτιθέμενα θέματα συμπεριφοράς και έπειτα ενθαρρύνουμε τη κατάσταση.

                      Comment


                      • #12
                        Σεβαστητε και μένα που είμαι στο κόσμο μου και δώστε μου μερικα παραπεμπτικα λινκς για τα οποία αυτος ο mesh που δε θυμαμαι κι ολας εγινε ban...

                        Comment


                        • #13
                          O,τι ειπε ο Dj, δε θελει παραπανω αναλυση.
                          Ground_Zero:

                          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                          Comment


                          • #14
                            Σεισμός, σεισμός, για πάντα φασισμός. Πλέον μιλάμε για φασισμό της πλειοψηφίας, όμως. Παρά τη θέλησή μου, λοιπόν, οριστικό ban σε Mesh και nikol@r@S.

                            Αν κάποιος πιστεύει ότι δεν είναι αυτό που θέλει η κοινότητα ας μαζέψει μια - δυο απόψεις πριν ανοίξει poll και αρχίσουμε πάλι την προσπάθεια για τετραγωνισμό του κύκλου.

                            Ευχαριστώ.
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • #15
                              Για να πω την αλήθεια πάντως, ακόμα κι εγώ που δεν είμαι και πολύ του ban, βλέποντας το post του Mesh χθες στον Evans ήμουν έτοιμος να μιλήσω για ban. Για εμένα το ban δε ήταν τόσο συνέπεια του χθεσινού post, όσο της γενικότερης συμπεριφοράς του Mesh στο forum, του οποίου από τα 18 posts, τα μισά ήταν παραλήρημα fanboy-σμου και τα άλλα μισά flaming και προσωπικές επιθέσεις. Ε το χθεσινό απλά ξεχείλισε το ποτήρι.

                              Δεν χρειάζεται κάθε φορά που τίθεται ζήτημα συμπεριφοράς να κάνουμε λόγο για χούντες και μαλακίες. Όλοι είναι ευπρόσδεκτοι εδώ πέρα και ο λόγος τους μετράει όσο και των υπολοίπων, νομίζω ότι τόσα χρόνια το έχουμε αποδείξει αυτό και κανένα fanboy δεν είναι σε θέση να μας κάνει κριτική στο εν λόγο ζήτημα. Όλοι είναι καλοδεχούμενοι εδώ πέρα με τη προϋπόθεση ότι:

                              1: Δεν κάνουν προσωπικές επιθέσεις
                              2: Δε ξεσκίζονται στο flaming

                              Προσωπικά έχω εισηγηθεί και παλιότερα οι φανατισμένοι οπαδοί των εταιριών (άκουσον, άκουσον) να γίνονται ban στα δυο πρώτα posts. Τόσο απλά. Ο Mesh σε 18 posts κατάφερε να τα κάνει όλα σε χρόνο ρεκόρ. Μη κάνουμε λόγο λοιπόν για έλλειψη Δημοκρατίας.

                              Κλείνοντας, να πω ότι όποιος έχει την εντύπωση ότι στη Δημοκρατία επικρατεί χάος και ο καθένας κάτι ό,τι γουστάρει, καλά θα κάνει να το ψάξει λίγο περισσότερο.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment

                              Working...
                              X