Announcement

Collapse
No announcement yet.

Θέλετε βα γυρίσει ο Mesh?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eγω γουσταρω χωστε bans.Και απο ποτε ειναι φασισμος δλδ το μπαν;Πιο χαλαρο φορουμ απο αυτο δεν εχω ξαναδει.Ειναι σε αλλα που αν πεις κατι προσβλητικο μια φορα μονο εφυγες.
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

    Comment


    • #32

      Comment


      • #33
        παντως το ποστ μου ειναι 100% ειρωνικο, και χαβαλετζιδικο... μη παρεξηγηθω δηλαδη... απλως δε μπορεσα να αντισταθω...

        Comment


        • #34
          Μονο μη βγει παρα εξω αυτη η φωτογραφια.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #35
            δε σε εκανα θεο? οχι πες?

            Comment


            • #36
              Ε ναι ρε φίλε, τον έκανες! :resp:

              Εντωμεταξύ αυτή την πόζα έχει και στην ταινία!
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #37
                yup απο την ταινια τον εμπνευστηκα!

                Comment


                • #38
                  Αν και διαφωνώ με το μπαν αλλά και με αυτό που είπε ο Έβανς πριν του απαντήσει ο Νες, από την άλλη νομίζω πως είναι δικαιολογημένο. Εφόσον δεν είχε σκοπό προφανώς να γίνει μέλος της κοινότητας δεν του στοίχισε τίποτα το μπαν, ούτε φυσικά και στο φόρουμ... Δεν είναι θέμα διάστασης απόψεων, είναι θέμα έλλειψης εκτίμησης (και προς τις δύο κατευθύνσεις).
                  Παρόλα αυτά επιμένω πως η αδιαφορία είναι η πιο αποτελεσματική τακτική, είτε αφορά ηλίθια τόπικς είτε τρολλς και άλλα εξωτικά πλάσματα.
                  Όπως είπε ο Ραφαήλ τόσες μέρες καλά είμασταν, και με όρεξη για καινούργιες συζητήσεις και με καινούργια μέλη, γιατί να κολλάμε σε αυτά που χαλάνε την εικόνα του φόρουμ και να μην πληθύνουμε αυτά που την ομορφαίνουν;
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • #39


                    Mein Banpf
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #40
                      lol
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • #41
                        Ποιος ειναι ο Mesh και τι είπαν με τον Evans; μπορεί κάποιος να βάλει σχετικό link;
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • #42
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • #43
                            Πλάκα μου κάνεις.

                            Ο Mesh ήταν ο D. Agony? Του 'χα κάνει και photoshop παλιότερα και γενικά δε φαινόταν ότι είχε τέτοιες τάσεις. Κάποια περίοδο μάλιστα νόμιζα ότι ήταν ο Ferryman .

                            Γενικά το συγκεκριμένο μέλος το θεωρούσα "φιγούρα" του forum, απ'τα άτομα της κοινότητας.

                            Γιατί όλα αυτά? Επειδή θεώρησε ότι θίγεται η Ninty? Πφφ... Σε αυτές τις περιπτώσεις κολλάει το περίφημο Get a Life. Θεωρώ παράλογο τα άτομα να παίρνουν μέρος σε συζητήσεις αποκλειστικά για να υπερασπιστούν την τιμή (?) εταιρειών. Πες τη μαλακία σου, διαφώνησε αλλά Ok...τεσπα, Ισχύει απόλυτα το sig του Σομαρι δυστυχώς.

                            Λυπάμαι/
                            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                            Authenticity sir, authenticity. "

                            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                            Comment


                            • #44
                              Εγώ διαφωνώ με το ban του mesh. Είπε 2 μικρότητες παραπάνω σε ένα θέμα που ήταν ήδη γεμάτο από δαύτες. Στο κάτω κάτω δεν νομίζω να προσβλήθηκε ο evans (θέλω να ελπίζω δηλαδή). Πέρα από αυτό έχω την εντύπωση ότι είχε κάνει και 1-2 ενδιαφέροντα posts που τον κάνουν να ξεφύγει από την στενή έννοια του troll. Anyway...

                              Originally posted by Scatman View Post
                              Πλάκα μου κάνεις.

                              Ο Mesh ήταν ο D. Agony? Του 'χα κάνει και photoshop παλιότερα και γενικά δε φαινόταν ότι είχε τέτοιες τάσεις. Κάποια περίοδο μάλιστα νόμιζα ότι ήταν ο Ferryman .
                              Δε ξέρω αν θέλω να μάθω τι έγραψε ο Mesh που να σε έκανε να νομίζεις κάτι τέτοιο

                              Btw τέλεια η ramphotoshopia

                              Comment


                              • #45
                                Εγώ για κάποιο λόγο παλιά νόμιζα ότι ο Schatten Jagger ήταν ο Ferryman.

                                Πέρα από αυτό έχω την εντύπωση ότι είχε κάνει και 1-2 ενδιαφέροντα posts που τον κάνουν να ξεφύγει από την στενή έννοια του troll. Anyway...


                                Το θέμα είναι πώς όταν ψάξεις μέσα στα posts ενός μέλους για να βρεις αυτά που δεν είναι προσβλητικά, τότε σαφώς υπάρχει ένα πρόβλημα...

                                Comment

                                Working...
                                X