Announcement

Collapse
No announcement yet.

Θέλετε βα γυρίσει ο Mesh?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Εγώ πάλι νομιζα οτι εσύ ήσουν ο Φέρρυμαν (αληθεια)

    OMG...

    WHO IS FERRYMAN?
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #47
      Εγω παλι πιστευα πως είχε καλυτερη φατσα αφου έκρινε τις φάτσες των άλλων... αλλά και γενικά μου τη σπάνε τα υβριστικά flamming χωρις υποβαθρο ακόμα και αν πανε στον Εβανς που μου τα κάνει τσουρεκια, συμφωνω με τη δεύτερη επιλογή του πολ.

      Comment


      • #48
        Πραγματικά και συνειδητά δεν ποστάρω σε αυτό το forum για διάφορους προσωπικούς λόγους, αυτό όμως που με κάνει να αναρωτιέμαι πως ένα τέτοιο θέμα μένει ακόμα ανοιχτό.

        1: Μιλάτε για ένα άτομο που έχει φάει ήδη μπαν για τον α ή β λόγο δεν έχει τρόπο να υπερασπιστεί τον εαυτό του.

        2: Το θέμα έχει ανοιχτεί από τρελή avataropersona που όλο το forum τον είχε κάνει βούκινο-ban και τον είχε "ισοπεδώσει" από την κοροϊδία, @ar@s, p@p@r@s,kol@r@as και τα συναφεί, αντί να σβηστεί αμέσως το flamming poll υπήρξε και φοβερή συμμετοχή.

        3: Αφού κάνετε μια σοβαρή προσπάθεια να ανέβει το επίπεδο του συγκεκριμένου forum, μην νομίζετε πως περνάει απαρατήρητο, τέτοια θέματα "ξεκατινιάσματος" πρέπει να εκλείψουν κατά την προσωπική μου άποψη.

        Όσο για την συμπεριφορά του Βασίλη δεν μπορώ να το κατηγορήσω ούτε να τον κρίνω τόσο αυστηρά που αντέδρασε έτσι προς σ' αυτή την κοινότητα, το μόνο που έχω να του προσάψω ήταν το διπλό account για την "ανωνυμία", διότι απλά έπραξε όπως έπραξαν άλλοι πριν μερικά χρόνια σε ένα άλλο forum με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.

        Ο καθένας με τις επιλογές του βέβαια κρίμα που κάποιοι δεν δίστασαν τουλάχιστον μπροστά σε μια φιλική σχέση και γνωρίσματα σε μερικών ατόμων τα πάθη να εξαντλήσουν την αυστηρότητα τους πέρα από τον ban αλλά κάνουν και διαπόμπευση του "φίλου" τους.

        Comment


        • #49
          Εδώ ο Akira έχει σχεδόν δίκιο.

          Απολαύστε τη στιγμή όμως, δεν είναι κάθε μέρα Κυριακή.

          Comment


          • #50
            Originally posted by TravisGr View Post
            0:Πραγματικά και συνειδητά δεν ποστάρω σε αυτό το forum για διάφορους προσωπικούς λόγους, αυτό όμως που με κάνει να αναρωτιέμαι πως ένα τέτοιο θέμα μένει ακόμα ανοιχτό.

            1: Μιλάτε για ένα άτομο που έχει φάει ήδη μπαν για τον α ή β λόγο δεν έχει τρόπο να υπερασπιστεί τον εαυτό του.

            2: Το θέμα έχει ανοιχτεί από τρελή avataropersona που όλο το forum τον είχε κάνει βούκινο-ban και τον είχε "ισοπεδώσει" από την κοροϊδία, @ar@s, p@p@r@s,kol@r@as και τα συναφεί, αντί να σβηστεί αμέσως το flamming poll υπήρξε και φοβερή συμμετοχή.

            3: Αφού κάνετε μια σοβαρή προσπάθεια να ανέβει το επίπεδο του συγκεκριμένου forum, μην νομίζετε πως περνάει απαρατήρητο, τέτοια θέματα "ξεκατινιάσματος" πρέπει να εκλείψουν κατά την προσωπική μου άποψη.

            4:Όσο για την συμπεριφορά του Βασίλη δεν μπορώ να το κατηγορήσω ούτε να τον κρίνω τόσο αυστηρά που αντέδρασε έτσι προς σ' αυτή την κοινότητα, το μόνο που έχω να του προσάψω ήταν το διπλό account για την "ανωνυμία", διότι απλά έπραξε όπως έπραξαν άλλοι πριν μερικά χρόνια σε ένα άλλο forum με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.

            5:Ο καθένας με τις επιλογές του βέβαια κρίμα που κάποιοι δεν δίστασαν τουλάχιστον μπροστά σε μια φιλική σχέση και γνωρίσματα σε μερικών ατόμων τα πάθη να εξαντλήσουν την αυστηρότητα τους πέρα από τον ban αλλά κάνουν και διαπόμπευση του "φίλου" τους.

            Γαματο, θα το σχολιασω ολο

            Προσθεσα και αλλα τρία νουμερα για ευνοιτους λόγους.

            0: Δεν ειναι προσωπικοι λόγοι απλώς έφαγες ban και ξαναμπήκες, γι αυτό σου χει κοπεί το πολυ θράσος!

            1: Λέγεται κουτσομπολιό και δεν απαγορεύετε απο τους κανόνες του φορουμ!

            2: Δεν αντιλαμβάνεσαι τη σφαιρικότητα της σκεψης των μελών του φορουμ, ο Δαλαη Λαμα- sub zero πρωτος μας είπε πως δεν υπαρχει απολυτο καλο η απολυτο κακό, για αυτο και στη πιστα του στο Μοrtal Kombat δεσποζει το γιν γιανγκ. Ετσι μπορει να εκανε πολλα κακα ο Νικολαρας αλλα και καποια καλα επισης...:kill:

            3: Τωρα πια ξερεις γιατι τα μεσημερια νεκρωνει το chatbox επειδη βεβαια βλεπουμε Λαμπιρη... και δυστηχως ειναι ενα κομματι μας πλεον και πολυ δυσκολο να την αποβαλουμε...

            4: Δεν αξιζε κατι τέτοιο στο Βασιλη... γιατι ρε Βασιλη στο καναν αυτο?... σε σενα ρε? το Βασιλη? το Βασιλακη...

            5: Αυτη ειναι η μαγκια ρε, να μη κατανταμε σαν τη συγχρονη ελλαδα που φιλοι και γνωστοι μενουνε στο προσκηνιο επειδη ειναι φιλοι και γνωστοι και τα κανουν ολα μπουρδελο, οπως λενε και οι Αμερικανοι είσαι τοσο καλος οσο η τελευταια σου σου δουλεια, με αλλα λογια, σου την εδωσε και εγινες ξαφνικα μαλακας? Παρε δρομο...

            Comment


            • #51
              @Ακιρα

              Σιγα, θα μας παρουν τα ζουμια...

              Να πω λιγο μονο για το θεμα της κοροϊδιας: εαν ειναι κοροϊδια το να βαζεις @@ στο ονομα σου απλως και μονο για να δειξεις μια ταση, τι να πω κι εγω που εδω και πεντε χρονια με εχουν χαρακτηρισει ως "τον μεγαλυτερο χεστη - κωλο του ελληνικου gaming", εχουν κανει την φατσα μου avatar, Emo, τουαλετες με σομπρερο και σκεψη, ασπρομαυρες σκεπτομενες φωτογραφιες και δεν ξερω κι εγω τι αλλο. Με ειδε κανεις ποτε να παραπονιεμαι; Ισα ισα που αυτα γινονται για αστειο και τελικα μας κανουν να δενομαστε και περισσοτερο.

              Για το ξεκατινιασμα ειμαι μαζι σου 100%. Αλλωστε τα λεγαμε και παλαιοτερα.

              Θα σου πω ομως πως ειδικα εδω μεσα, πισω απο τις avataroπερσονες υπαρχουν ατομα τα οποια εχουν πει ονοματεπωνυμο, εχουν δειξει το προσωπο τους, μιλανε πλεον ο ενας στον αλλο με το ονομα τους τις μισες φορες, εχουν βρεθει, εχουν γελασει, εχουν στεναχωρεθει και εχουν γενικα παρουσιαστει μπροστα σε ολους. Αυτο το πραγμα ειναι τιμη και κατακτηση αυτης εδω της κοινωτητας, και κανενας μα κανενας δεν μπορει να το αφαιρεσει. Μαλιστα προσωπικα δεν γνωριζω κανενα αλλο φορουμ στην χωρα το οποιο να εχει φτασει σε σημειο πανω απο το 80% των ενεργων μελων του να γνωριζονται και να μιλουν καθημερινα με αυτον τον τροπο, ποσο μαλλον να εχουν δειξει τις φατσες τους και τα ονοματα τους.

              Το οτι εχει κανει καποιος κατι παλαιοτερα δεν παει να πει οτι α) μπορει να συνεχισει να το κανει και τωρα και β) κρινεται απο τοτε για τωρα. Εχουμε αποδειξει πως χιλιοι καλοι χωρανε εδω μεσα. Ενας κακος ομως περισευει οσο ο κωλος του ελεφαντα σε παγκακι της πλατειας.

              Και σιγα την αυστηροτητα! Εαν ειναι αυστηρο το να τρως ban σε ενα φορουμ, τι θα πρεπει να πεις οταν εξω στον κοσμο θα σε απολυσουν απο την δουλεια σου ή θα σε χωρισει η γυναικα σου. Αυτα εχουν να κανουν με κανονες, και οταν πατας (οχι απλως παραβαινεις) συνεχως τους κανονες, ε μια δυο δεν μπορει να σε ανεχονται για παντα. Και στην τελικη δεν ειδα ποτε κανεναν απο αυτους που δημιουργησαν προβλημα και ΤΟΥΣ ΕΓΙΝΕ ΕΠΑΝΗΛΗΜΕΝΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ να βγουν και να πουν "Ναι ρε παιδες, εκανα μαλακια, σορρυ".

              Εαν θελουν καποιοι σεβασμο, αυτον θα πρεπει να τον κερδισουν. Και για να γινεις και να μεινεις μελος σε μια οποιαδηποτε κοινωνικη ομαδα, πρεπει οπως και να το κανουμε να υπακους στους κανονες που εχει θεσει (που σιγα και τι ειναι δλδ, αυτονοητα πραγματα οπως σεβασμος προς τον αλλο και ανεση και ποιοτητα λογου, λες και τι ζηταμε εδω μεσα δλδ).

              Η κοροϊδια γυρναει παντα μπουμερανγκ. Νομος.
              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

              Comment


              • #52
                Originally posted by Dj Solid View Post

                Η κοροϊδια γυρναει παντα μπουμερανγκ. Νομος.
                και νομος και τραγουδι...


                Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

                Comment


                • #53
                  Eγώ δεν μπορώ να καταλάβω πάντως γιατί έφαγε ban ο nikolaras...Δεν είδα κάτι μεμπτό τελευταία...
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by TravisGr View Post
                    Όσο για την συμπεριφορά του Βασίλη δεν μπορώ να το κατηγορήσω ούτε να τον κρίνω τόσο αυστηρά που αντέδρασε έτσι προς σ' αυτή την κοινότητα, το μόνο που έχω να του προσάψω ήταν το διπλό account για την "ανωνυμία", διότι απλά έπραξε όπως έπραξαν άλλοι πριν μερικά χρόνια σε ένα άλλο forum με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.
                    ρε λές?
                    κάνουν τέτοια κακά πράγματα τα παιδιά?
                    λές να είναι αλήθεια?
                    δεν το πιστεύω!
                    σε ποιό forum έγινε αυτό?
                    ο Ramparter o Loggo κ τα άλλα παιδιά trollaroun?
                    Ε ΟΧΙ!!!
                    πείτε μου αλήθεια!

                    Comment


                    • #55
                      Κλειδώνω το θέμα.

                      Comment


                      • #56
                        Η γνωστή ομάδα που μπαίνει στο forum, όχι με σκοπό να γίνει κομμάτι της κοινότητας συνομιλώντας ουσιαστικά με τα υπόλοιπα μέλη, αλλά μπαίνει, περιστασιακά, καθαρά για να προκαλέσει και να δημιουργήσει χαμό (κάποιοι το έχετε δηλώσει ξεκάθαρα στο MSN). Και σα να μην έφτανε αυτό, ξεσπά σε fanboy-στικά παραληρήματα, προσωπικές επιθέσεις και όλα τα καλά. Ε δεν είναι σε θέση να μας κάνει υποδείξεις, είναι τουλάχιστον υποκριτικό. Στη πραγματικότητα, με αυτή τη συμπεριφορά, δεν έχει καν δικαίωμα να μπαίνει στο forum. Και δεν υπάρχει καμιά άλλη κοινότητα που να έχει επιδείξει ανοχή αντίστοιχη με τη δική μας.

                        Ίσως τελικά το άμεσο ban σε αυτές τις περιπτώσεις, να είναι μέσα στα μέτρα που πρέπει να πάρουμε για να σοβαρέψει το forum.
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • #57

                          Comment

                          Working...
                          X