Announcement

Collapse
No announcement yet.

Βοήθεια με κάρτες για online αγορές

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Βοήθεια με κάρτες για online αγορές

    Λοιπόν παίδες ώρα για ένα δωράκι ακόμα.Αυτή τη φορά σε μένα.Το μόνο που θα σας κοστίσει είναι χρόνο και κόπο.Θέλω βοήθεια για να βγάλω μια κάρτα για ηλεκτρονικές αγορές μέσω νετ γιατί οι 2 προηγούμενες προσπάθειές μου απέτυχαν παταγωδώς.Ευχαριστώ.
    Carpe diem

  • #2
    Βημα 1ο: Πας σε μια τραπεζα
    Δεν υπαρχει βημα 2ο, φευγοντας θα χεις καρτα, δανειο και ενα σωρο αλλες υπηρεσιες που η τραπεζα ξερει καλυτερα απο σενα οτι τις χρειαζεσαι.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      Έχεις αριθμό λογαριασμού και πιστωτική ή χρεωστική κάρτα;
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • #4
        Τι σοι βοηθεια μπορει να θελει κανεις για κατι τετοιο; Ενα βημα ειναι ολο κι ολο και το εγραψε ηδη ενα απο τα ενοχλητικα πορτοκαλια.

        Comment


        • #5
          Πήγαινε σε μια τράπεζα Αττικής και ζήτα να βγάλεις μια Δωορκάρτα (gift card). Όλα τα υπόλοιπα θα στα εξηγήσουν αυτοί.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • #6
            Δεν είναι καθόλου δύσκολο να βγάλεις κάρτα.Έχω βγάλει ήδη δύο.Όμως με καμία δεν έκανα δουλειά.Εκεί είναι το θέμα μου.Όπως και να'χει θα το κοιτάξω από Δευτέρα.
            Carpe diem

            Comment


            • #7
              Ειναι visa και δεν εκανες δουλεια; Αν ειναι απλως προ-πληρωμενη ισως να μη κανει παντου. Οταν λες δεν εκανες δουλεια τι εννοεις;
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #8
                Eννοώ ότι όταν έβαζα τα στοιχεία μου σε διάφορους διαδικτυακούς τόπους δεν γινόντουσαν δεκτά.Προπληρωμένες ήταν και οι 2 btw.

                υ.γ.Δεν μεταφέρεις τα ποστς σε άλλο θέμα πιο σχετικό;
                Carpe diem

                Comment


                • #9
                  Γράψου στην Paypal και θα εισαι κομπλέ. Εκεί θα δηλώσεις μία κάρτα που θέλεις.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • #10
                    Ποιος ο λογος να παρεις προπληρωμενη;
                    Παρε μια debit και γεμιζε τη λεφτα οποτε θες, απλο ειναι το πραγμα............. Visa Electron or visa-anything και εισαι μεσα.. τελος.

                    Comment


                    • #11
                      Afto pou eipe o xeno isxyei.
                      Epishs ean pas se mia peirews ka zhtiseis viza gia agores apo to net (oxi pistotikh) tha vgaleis mia mesa se 20 lepta me taftothta kai AFM.
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • #12
                        Τώρα που έχω στρατιωτική ταυτότητα λες να μου δημιουργήσουν πρόβλημα;Δευτέρα θα πάω πάντως να δω τι παίζει.
                        Debit τι είναι;
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #13
                          H debit den einai pistotikh, einai san thn xrewstikh pou exoun oloi, thn adeiazeis opote thes kai thn gemizeis opote thes.
                          H diafora einai oti kanei kai gia net.
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • #14
                            Dude, εξ' ορισμου debit=χρεωση αρα το ιδιο πραγμα ειναι αυτο που λες και γενικα με αυτες τις καρτες μπορει κανεις να προβει σε συναλλαγες πασης φυσεως.

                            Με ολες τις καρτες μπορεις να κανεις αγορες περαν των cash cards και απο εκει και περα ειναι και να συνεργαζεται η καθε επιχειρηση με την εταιρεια που προσφερει ολες αυτες τις καρτες, γι' αυτο και ειναι προτιμοτερο να διαλεξει καποιος τα μεγαλα ονοματα του χωρου, βλ. Visa/Mastercard.

                            Altair εγω στο χω ξαναπει, απορω τοσο καιρο γιατι δεν εχεις κανει τιποτα με το θεμα. Τωρα στο στρατο μικρο το κακο, ειναι η πλεον νεκρη περιοδος για να σε νοιαζει, οποτε και να περιμενεις λιγο δε χανεις τιποτα εκτος αν πιστευεις πως ακομα και τωρα εχεις ορεξη για bargain hunting .

                            Επισης μη μου πεις πως δεν εχεις ουτε μια cash card εστω, γιατι τοτε θα απορω οσον αφορα το πως σου στελνουν λεφτα εκει που εισαι.

                            Comment


                            • #15
                              Dude, εξ' ορισμου debit=χρεωση αρα το ιδιο πραγμα ειναι αυτο που λες
                              To kserw wre alla thn cash card pou les, etsi thn leme kai afthn sta Ellhnika: "xrewstikh"
                              Omws gia agores mesw net den kanei.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment

                              Working...
                              X