Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι κινητό έχω και γιατί? (ποζεριάζουμε τώρα λέμε!)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ωραιο κινητο θα το παρω οταν η τεχνολογία με κάνει μισό άνθρωπο μισό mech ωστε να το φορτίζω πάνω μου κάθε 2-3 ώρες...

    Comment


    • #32
      Εγώ έχω ένα απλό κινητό νόκια των 50 ευρώ. Το έχω απο στρατό και το έχω ακόμη, δηλαδή περίπου 2 χρόνια. Γενικά δεν δίνω λεφτά για κινητό. Μου αρκεί μόνο να μπορώ να μιλήσω και να στέλνω μηνύματα. Τα άλλα τα βρίσκω εντελώς περιττά.
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • #33
        πλέον έχω το SE Xperia10 Mini pro

        Android ftw

        Καλό κινητό.

        μοναδικά παράπονα η ανάγκη hack στο Firmware για να αξιοποιηθεί το bluetooth και η κατανάλωση ενέργειας
        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

        Authenticity sir, authenticity. "

        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



        Comment


        • #34
          Originally posted by BigBOSS View Post
          Εγώ έχω ένα απλό κινητό νόκια των 50 ευρώ. Το έχω απο στρατό και το έχω ακόμη, δηλαδή περίπου 2 χρόνια. Γενικά δεν δίνω λεφτά για κινητό. Μου αρκεί μόνο να μπορώ να μιλήσω και να στέλνω μηνύματα. Τα άλλα τα βρίσκω εντελώς περιττά.


          συμφωνω

          Comment


          • #35
            Originally posted by Ground_zero View Post

            χαχα και εγώ το ίδιο έχω, 8gb micro sd με φούλ mp3 !
            Ελπίζω τον Απρίλη που θα έρθει ο μπρο μου απο Ολλανδία να μου δώσει το desireHD του..

            Comment


            • #36
              Και εγω στα ιδια με τον BB ειμαι, με ενα toshiba 40-50 ευρω απο τον στρατο.
              Και ειναι το πρωτο κινητο που αγορασα και αυτο γιατι μου εσπασε το προηγουμενο κατα την διαρκεια της θητειας, κανονικα παιρνω το προηγουμενο κινητο του αδερφου μου οταν αγοραζει νεο.

              Comment


              • #37


                με πλαστικό ψωμάκι με σουσάμι, τυρί και μπιφτέκι

                Comment


                • #38
                  Ωραίο, έχω το αντίστοιχο σε σουβλάκι.
                  "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                  Comment


                  • #39
                    Pic or it didn't happen.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by _Lloyd View Post
                      Ωραίο, έχω το αντίστοιχο σε σουβλάκι.
                      Ναι, αλλά κάποτε πρέπει να αλλάξεις το κομμάτι που έχεις στην αφύπνιση, γιατί μου έχει κολλήσει.
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • #41
                        Ένα Sony Ericsson Elm πήρα που είναι το δεύτερο λιγότερο ακριβό 3G που έδινε η 3. Υποχρεωτικό το 3G στο δίκτυό της δυστυχώς. Αξιοπρεπέσταστες φωτογραφίες για κινητό 100€. Πριν από αυτό είχα και έχω το Samsung Champ που είναι και πολύ γουτσου-γουτσου. Τόσο μικρό που δεν το βρίσκεις και πατάς ό,τι να ναι όταν πληκτρολογείς!


                        Comment


                        • #42
                          Εμένα με ενδιαφέρει μόνο το design. Τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιώ τα Νokia 7280 και 7380.
                          Τώρα ψάχνω απεγνωσμένα το Sapphire Arte μα δεν μπορώ να το βρω πουθενά. Any ideas, αλήθεια?

                          Comment


                          • #43

                            Comment


                            • #44
                              Μιας και το E5 μας τελειωσε ( μου το κλεψαν αλβανοι ) αποφασισα να παρω τον προγονο του μετα απο bargain στα 135 ευρω απο ebay



                              Αμα δεν ειχα την επιδοτηση αυτο θα επαιρνα απτην αρχη να ξεμπερδευα ειναι σε ολα καλυτερο ( εκτος απο κατι μικρες διαφορες απτην μπαταρια και την RAM ) γι αυτο και παιζει σε διαφορετικη τιμη απτο Ε5 που ειναι στα 200-250 max, e-shop τελευταια στιγμη που το κοιταξα εκανε 330 πιο παλια πρεπει να εκανε 500αρικο αν δεν κανω λαθος.

                              Να και ενα αντικειμενικο συγκριτικο με το Ε5

                              [tweetmeme source=”nkumar_” only_single=”false”] It got many people excited when Nokia announced arrival of many cheap devices back in mid april. Nokia C3, C6 and E5. Nokia …


                              Το μονο που μου λειπει ειναι οτι δεν εχει να γραφω ελληνικα, κατα τα αλλα ειμαι παααααρα πολυ ευχαριστημενος, 1 μηνα τωρα ειμουνα χωρις wifi - gps - browser ( τωρα και msn !?!?!?! ΡΑΟΥΡ !!!!! ) και αισθανομουνα ενα κενο :p

                              Comment


                              • #45
                                Τι κινητό έχετε;

                                Περήφανος κάτοχος ενός Sony Ericsson W205.



                                Πάνω από 30 ευρώ για κινητό δεν δίνω.

                                Comment

                                Working...
                                X