Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι κινητό έχω και γιατί? (ποζεριάζουμε τώρα λέμε!)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    k800i
    Carpe diem

    Comment


    • #62
      Αυτό έχω τα τελευταία 6 χρόνια, καλό ήταν.

      Comment


      • #63
        Εγώ το έχω 3 χρόνια,αλλά κάτι ο στρατός,κάτι ότι βαριόμουν να περάσω τις επαφές από το άλλο σε αυτό,το χρησιμοποιώ εδώ και 2 βδομάδες.
        Carpe diem

        Comment


        • #64
          Jesus. Μιλαει για πεταμμενα λεφτα ο ανθρωπος που εχει χαλασει οτι εχει και δεν εχει σε videogames που τρωνε σκονη...
          Christop περιμενε iphone 5 , να το παρεις απο τους πρωτους να το παιζεις και μαγκας

          Comment


          • #65
            Το τι κάνω εγώ βλακάκο είναι δικό μου θέμα.Δε ζήτησα ποτέ συμβουλή.Ο Christop ζήτησε συμβουλή και του απάντησα.GTFO τώρα troll.
            Carpe diem

            Comment


            • #66
              Originally posted by Altair View Post
              Το τι κάνω εγώ βλακάκο είναι δικό μου θέμα.Δε ζήτησα ποτέ συμβουλή.Ο Christop ζήτησε συμβουλή και του απάντησα.GTFO τώρα troll.

              Comment


              • #67


                Μιας και κάηκε το Galaxy Nexus που είχα βρήκα ευκαιρία να αγοράσω πάλι το αγαπημένο μου κινητό.

                Nokia N900:



                Με maemo! :resp:
                I'm back bitches... Version 2.0

                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                Comment


                • #68
                  Εγώ έχω Nokia 109. Πιάνει τίποτα;

                  Comment


                  • #69
                    iphone 5 γιατι εκει εχω τα apps μου και με βολευει το interface παρα πολυ, αν αλλαζα πλατφορμα θα ηταν μαλλον για windows phone το android δεν μου αρεσει καθολου.

                    Comment


                    • #70
                      Galaxy S4, γιατί εκεί έχω τα apps μου και με βολεύει το interface πάρα πολύ, αν άλλαζα πλατφόρμα θα ήταν μάλλον για windows phone, το iOS δεν μου αρέσει καθόλου.

                      Comment


                      • #71
                        Τα βλεπω να πηγαινουν πολυ μπροστα τα windows phone..

                        Comment


                        • #72
                          ZTE v965 78€ από to2c.com, android παντούφλα, βλέπω anime 720p mkv και τα μυαλά στα κάγκελα, mp3 κανά παιχνιδάκι, ααα που και που παίρνω κανά τηλέφωνο. Πάντως όλοι τέρμα hardcore σας βλέπω πριν είχα ένα lg που απλά ξεκόλλησε το πληκτρολόγιο από το τηλέφωνο. Πήγα να το κολλήσω πίσω με εποξική αλλά είχα κάποια θεματάκια.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by i Have no Equal View Post
                            Τα βλεπω να πηγαινουν πολυ μπροστα τα windows phone..

                            Ναι, όσο πιθανό είναι να φύγεις εσύ από ios και εγώ από android

                            Comment


                            • #74
                              huawei με μπατσοκ, huawei και με ΔΙΟΡΥΖΑ :p





                              Comment


                              • #75
                                ποζεριάζαμε με αυτες τις σαβουρες που δεν κανανε καν update, θεε μου δηλαδη.

                                Comment

                                Working...
                                X