Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Dead Redemption

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Red Dead Redemption

    Eκανα και ενα ποστ στα νεα με ενα νεο trailer,αλλα νομιζω οτι προκειται για εναν πολυ ενδιαφερον τιτλο για να μην εχει δικο του thread.

    To trailer


    Eικονες.



  • #2

    Comment


    • #3
      Eίναι ένα far west GTA; γνωρίζω ελάχιστα για τον τίτλο.
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • #4
        Kι εγώ μόλις πρόσφατα τον ανακάλυψα και φαίνεται πολύ εντυπωσιακός τίτλος. Mε τα GTA της Rockstar δεν έχω ασχοληθεί, δεν μου άρεσαν. Μου άρεσε πολύ το Bully όμως και αυτό εδώ δείχνει πολύ φιλόδοξο και με πολύ ενδιαφέρον θεματολογία.
        sigpic

        Comment


        • #6
          Ίσως μιλάμε για ένα διαμάντι

          Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • #7
            Η άγρια δύση προσφέρει άπειρες επιλογές για ένα sandbox game. Δε γίνεται να αποτύχει.

            Comment


            • #8
              Τα western είναι από τα αγαπημένα μου είδη(clint eastwood φάσεις κτλ) , γουστάρω απίστευτα που θα κυκλοφορήσει το συγκεκριμένο παιχνίδι , το οποίο δείχνει ότι πάει από το καλό στο καλύτερο... Μετά το εξαιρετικό Batman:AA , αυτό και αναμένετε το επίσης εντυπωσιακό Tranformers : War of Cybetron .
              Επιτέλους αρχίζουν σιγά-σιγά να παίρνουν στα σοβαρά κάποια πράγματα κάποιοι...

              Comment


              • #9
                Όπως το βλέπω αποτελεί σίγουρη αγορά (εκτός και αν παίρνει 6-7αρια από reviews). Aλλά έχω μια απορία. Όταν ταξιδεύεις πάνω στο άλογο τι θα ακούς; τότε (τέλη 19ου αιώνα) δεν υπήρχαν ραδιόφωνα.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #10
                  Ότι άκουγες και στο Bully όταν ήσουν πάνω στο ποδήλατο-δηλαδή τη μουσική που θα διαλέξει ο developer.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #11
                    Νέο βίντεο
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #12








                      Comment


                      • #13
                        EPIC WIN το παιχνίδι.

                        Comment


                        • #14
                          Exclusive Life in the West Part II HD

                          Comment


                          • #15
                            Τα γραφικα στις εικονες που εβαλε ο hideo πιο πανω δεν υπαρχουν. ο_Ο
                            Do a barrel roll!

                            Comment

                            Working...
                            X