Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer's Odyssey: THE COMIC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gamer's Odyssey: THE COMIC

    Κατα καιρους κανω διάφορα comic σχετικά με τη παρέα μου κλπ τελευταία όμως σκεφτόμουν να ξεκινήσω μια ιστορία σχετικά με τη κοινότητα του φόρουμ αλλά χρειάζομαι τόσο κάποιες φωτο απο εσάς όσο και να μου πουν ποιά άτομα θέλουν να συμμετέχουν.

    Αρχικά κάποια άτομα θα τα βάλω είτε θέλουν είτε όχι , και απο κει και πέρα θα συμπληρώσω με τους υπόλοιπους ενδιαφερόμενους.

    Το comic θα γινει με βάση το χαβαλέ και inside jokes ουτε θα προσβάλει ούτε θα θίγει άτομα, αυτά όσοι πιστοί προσέλθετε, δηλώστε συμμετοχή και βάλτε και μια φωτό σας δίπλα.

  • #2
    Tso kai lo provlepw!
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • #3
      Εγω προβλεπω να ξεφτιλιζομαι παλι στην ελληνικη gaming κοινοτητα. Αντε να δουμε για ποσο ακομα θα σερνεται το ονομα μου και η υποληψη μου σε αυτο εδω το φορουμ...


      Θελω ρολο ραδιοφωνικου DJ, να κραζει και να φωναζει!!! Ακουστικα κτλ τα θεωρω απαραιτητα στοιχεια στην εικονα μου. ΚΑΝΟΝΙΣΕ!
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #4
        εσυ, ο ραμπιδης, ο cprl, ο big boss,o raphael, o evans, ειστε μέσα είδη το στορυ τωρα μη περιμένεις να στο πω, το θέμα είναι πως θα χρησιμοποιούνται πολλά στοιχεία του χαρακτήρα του καθενός βέβαια θα υπάρχουν πολλά άλλα μέλη ακόμα ανάλογα και με τια απαιτήσεις του σεναρίου.

        Comment


        • #5
          Μη με κάνεις να φαίνομαι σαν την oldbag του Phoenix Wright pls :xp: . Και ό,τι είπαμε νερό και αλάτι, ξέρεις :xp: . Ήθελα να συμμετέχω οπότε thanks . Πάντως η ιδέα είναι φοβερή και γενικά τα σκίτσα σου μου αρέσουν, οπότε αναμένουμε τα καλύτερα (και οι απαιτήσεις είναι πολλές ).

          Comment


          • #6
            πανω απο ολα το χιουμορ έβλεπα κάποια βιντεο του xenosaga που ξερω πως σου αρέσει ωστε να έχει ο χαρακτηρας σου επιροές απο εκεί γενικά σχεδόν στο καθένα θα σαρκάζεται και το κόλλημα του όποιο κι αν έιναι αυτό (πχ big boss-> MGS) etc

            Comment


            • #7
              Με το που κυκλοφορησει θα εχουμε και σπεσιαλ καλυψη / παρουσιαση στο Podcast, να ξερεις! Και αν εχεις και skype, θα παιξει και συνεντευξη!χαχαχαχαχ
              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

              Comment


              • #8
                skype ε? μπορω να βάλω λολ!

                Comment


                • #9
                  Xenosaga, ε ? Πολύ θα ήθελα να το διαβάσω. Κι εμένα μ' αρέσει αυτό το παιχνίδι ! Αν και θα ήταν ακόμα πιο κάφρικο η μάχη Ramparter VS crpl που ώρες ώρες διαβάζω τις καφρίλες σας περί Golden Eye και τέτοια FPS.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by TannoSake View Post
                    Xenosaga, ε ? Πολύ θα ήθελα να το διαβάσω. Κι εμένα μ' αρέσει αυτό το παιχνίδι ! Αν και θα ήταν ακόμα πιο κάφρικο η μάχη Ramparter VS crpl που ώρες ώρες διαβάζω τις καφρίλες σας περί Golden Eye και τέτοια FPS.
                    αναρωτιεμαι τι ακριβως έχει καταλαβει...:kill:

                    Comment


                    • #11
                      Βάλε κι εμένα με κολλήματα τα Okami,Fahrenheit,Ico,Shadow of the Colossus.

                      Ότι θες βασικά.;)
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #12
                        Και εννοειται οτι πρεπει να βαλεις τον (πρωην) μεγαλεμπορα του forum να σωζει την κατασταση οποτε καποιος χρειαζεται κατι!
                        "Φιλαρακι...με 50ε δικο σου...τα μεταφορικα δικα μου.." :cunao::cunao:

                        Comment


                        • #13
                          Να σου θυμισω οτι εχω license to ban - μα ποσο πιο cool ρε γαμωτο, ωρες ωρες με ζηελυω γιατι ειμαι πολυ γαματος.

                          Anyway κανε οτι θες αλλα πριν ποσταρεις θα χρειαστεις ενα μικρο approval, ετσι στην αρχη του Comic θα μπορεις να γραψεις "Rampo360 approves this Comic" - πωπω I'm on fire today.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Ramparter View Post
                            Να σου θυμισω οτι εχω license to ban - μα ποσο πιο cool ρε γαμωτο, ωρες ωρες με ζηελυω γιατι ειμαι πολυ γαματος.

                            Anyway κανε οτι θες αλλα πριν ποσταρεις θα χρειαστεις ενα μικρο approval, ετσι στην αρχη του Comic θα μπορεις να γραψεις "Rampo360 approves this Comic" - πωπω I'm on fire today.
                            Κι αν σου πω ότι "Chuck Norris approves this comic series" ? :xp:
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Jesus can walk on water
                              But Chuck can swim on land
                              Rampo on the other hand,can swim on water
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment

                              Working...
                              X