Announcement

Collapse
No announcement yet.

DjSolid, authority.gr και καριερα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DjSolid, authority.gr και καριερα

    Μετα λυπης σας ενημερωνω οτι η καριερα μου σαν εξωτερικος συντακτης στο Authority.gr ελαβε τελος, κι αυτο γιατι υπηρξαν καποιες εξελιξεις.

    Συγκεκριμενα, μετα την αναγνωση των πολλων αφιερωματων και αρθρων που εγραψα για το site, και μια ακροαση του podcast του οποιου καναμε με τον Raphael, μου προταθηκε η θεση του μονιμου συντακτη στον τομεα της ηλεκτρονικης ψυχαγωγιας σε μεγαλη Εφημεριδα των Αθηνων και συγκεκριμενα απο τον ιδιο τον αρχησυντακτη της εφημεριδας, με τον οποιο ειχα επαφη μεσω τριτου.

    Ετσι λοιπον, αρχομενης απο την Μεθεπομενη Δευτερα (οχι αυτη που μας ερχεται, γιατι ειναι Δευτερα του Πασχα), θα αρθρογραφω στην σελιδα της τεχνολογιας και συγκεκριμενα θα εχω ενα μονοστυλο για τα videogames.


    Θα ηθελα να ευχαριστησω προσωπικα ολους τους συντακτες και συνεργατες μου στο authority.gr, καθως και ολα τα παιδια τα οποια με στηριξαν και διαβαζαν και κριτικαραν τα αρθρα μου,καλα και κακα. Επισης τιποτα μα τιποτα δεν θα ηταν εφικτο εαν δεν υπηρχε αυτη εδω η παρεα - συντροφια του φορουμ, μεσα απο το οποιο αναδειχτηκα και αποδειξα την αξια μου σαν συντακτης και σαν αρθρογραφος.

    Φυσικα δεν θα μπορω πλεον να ειμαι τοσο ενεργος οσο παλαιοτερα,αλλα θεωρω οτι θα εχω την υποστηριξη ολων στην νεα μου αυτη προσπαθεια. Ειλικρινα ολα εγιναν παρα πολυ γρηγορα, και μου ηρθε και μενα ξαφνικο, αλλα ηταν μια ευκαιρια η οποια δεν θα μπορουσα να μην εκμεταλευτω.

    Keep it up in here!!!!!!! Dj Solid out.-
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

  • #2
    Ντάξει το καταλάβαμε ότι είναι πρωταπριλιά

    Comment


    • #3
      Ela re mpravo!
      Ante tha kaneis kai kati sxetiko me afto pou htheles.
      Ola kala na sou pane sou efxomai
      Elpizw na mhn einai kanena prwtapriliatiko asteio vevaia.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #4
        πηρες την ιδέα απο αυτά που συζητάγαμε το μεσημέρι.

        Comment


        • #5
          Ο καταραμενος ο Ferry με καρφωσε.

          Νταξ, ειπα κι εγω να κανω το κομματι μου μερα που ειναι, δεν σκοτωσα δα και κανεναν!!! (inside joke).

          Η πλακα ειναι οτι προταση οντως υπηρξε, αλλα απο ενα μικρο περιοδικο στην Θεσσαλονικη που ειναι μεσα ενας φιλος, και ειπα ευγενικα οχι. Αλλα μεγαλη εφημεριδα, μπαααααα......οχι ακομα!

          Ground sorry αδερφε μου... Το'χαψες ομως! χαχα!!!! Αντε να πιασεις λιμανι να σε δουμε ε...
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • #6
            Den yparxei edit sto post, opote einai olofanero oti kati psiliastika, kala ekana kai krathsa mia pisinh
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #7
              bump for epicness

              Comment


              • #8
                Εσύ δεν έφυγες;
                Carpe diem

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Evans View Post
                  bump for epicness


                  Winage.
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment


                  • #10
                    Τι έγινε ρε πείτε και σε μας.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by ChrisTop View Post
                      Τι έγινε ρε πείτε και σε μας.
                      Τι "τι έγινε;"; Crystal clear είναι η κατάσταση.
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • #12
                        Egw Dj tha se sthriksw pantws, tha agorazw thn efimerida. vasika malakies gia tis roz aggelies tha thn agorazw, an thelw stiles gia Vg exw kai to eurogamer.
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • #13
                          Μην έχοντας προσέξει ημερομηνίες, bump κτλ. διάβαζα τελείως αφηρημένα το πρώτο post θεωρώντας το σημερινό και όσο προχωρούσε η ανάγνωση σκεφτόμουν όλο και περισσότερο "Τι λέει ο μαλάκας;"
                          Μετά ένιωσα, μην παίζετε μ'αυτά τα πράγματα, κυκλοφορούν και κακοπροαίρετοι(εγώ)

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Imrahil
                            Μην έχοντας προσέξει ημερομηνίες, bump κτλ. διάβαζα τελείως αφηρημένα το πρώτο post θεωρώντας το σημερινό και όσο προχωρούσε η ανάγνωση σκεφτόμουν όλο και περισσότερο "Τι λέει ο μαλάκας;"
                            Μετά ένιωσα, μην παίζετε μ'αυτά τα πράγματα, κυκλοφορούν και κακοπροαίρετοι(εγώ)
                            Ε, ναι. Μια απ' τα ίδια κι εγώ, με τη διαφορά ότι τελικά θυμήθηκα ότι το post αυτό είχε γίνει τον Απρίλη. Και αυτό έκανε το bump του Θεού Evans ακόμη πιο epic.

                            ...Ακούς Evans; Είσαι Θεός! Θες να περάσεις μια βόλτα απ' το σπίτι μου γνωριστούμε καλύτερα;
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • #15
                              min eiste aderfes
                              Ground_Zero:

                              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                              Comment

                              Working...
                              X