Announcement

Collapse
No announcement yet.

Top 20 Mega Drive Games

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Titus View Post
    Ά
    Κάτι που ήθελα να σε ρωτήσω είναι για το ποιόν emulator χρησιμοποιείς και με τι ρυθμίσεις. Η ποιότητα μερικών παιχνιδιών είναι καταπληκτική, και είμαι πολύ περίεργος να μάθω γιατί το Story of Thor μου φαίνεται σχετικά μάπα.
    Νομίζω youtube downloader
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #62
      Για το pc θα το δουμε μαζι Τιτε, τα ειπα και με τον Σωτο.
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #63
        Ναι Τίτε, τα videos είναι όλα κατεβασμένα από YouTube με το μαραφέτι της DVDVideoSoft. Άλλα έχουν καλύτερη, άλλα λιγότερη καλή ποιότητα. Ήταν δύσκολο να κάτσω να βρω τα καλά footage, ειδικά από διαφορετικά σημεία σε κάθε τίτλο, ενώ γενικά κυκλοφορεί πολύ σαβούρα στο YouTube. Αλλά θα ήταν απείρως πιο δύσκολο και χρονοβόρο να κάτσω να τα τραβήξω μόνος μου. Θα ήθελε άπειρο χρόνο και κόπο.

        Πάντως βγήκε καλύτερο απ’ όσο το περίμενα, νόμιζα ότι θα χαλάει πολύ η ποιότητα.

        Για PC τα είπα και με τον Κώστα, κάντε το όπως νομίζετε.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • #64
          Πολύ καλή λίστα,αλλά ΙΜΟ το Bloodlines έπρεπε να μπει σε καλύτερη θέση.
          Είσαι μεγάλη παιχτούρα που έβαλες το Alien Soldier.Θυμάμαι το είχα νοικιάσει κι επειδή ήταν πολύ δύσκολο το είχα παρατήσει,αλλά κάτι με έτρωγε το ξανανοίκιασα και ασχολήθηκα κάπως παραπάνω χωρίς μεγάλη επιτυχία όμως.
          Carpe diem

          Comment

          Working...
          X