Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σκηνές από παιχνίδια που έμειναν αξέχαστες.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    πωπω γαμάτο τοπικ

    Αρχικά τα εύσημα στο Ραμπίδη το είχα τερματίσει αυτό το παιχνίδι ενώ εκείνη την εποχή έτρωγα και πολλά κορν φλεηκς όταν το έπαιζα! Δυστηχώς το πούλησα...

    Το πρώτο που μου ρθε ήταν η επική πίστα στο Ρομποκοπ 3 στο μαστερ σηστεμ όπου ο Ρομπο πετούσε! για κάποιο λόγο είχα πάθει τη πλάκα μου....

    Videoguía en la cual se muestra como completar el juego con 1 crédito.NOTA: subir el volumen al máximo para poder escuchar el sonido de la partida.


    και επίσης το wario land στο game boy poket η ολη φάση του ασπρόμαυρου (όχι κιτρινοπράσινου) και το ντελικάτο νεο game boy δεν θυμάμαι κάποια ιδιαίτερη σκηνή αλλά το όλο προτζεκτ μου δινε αερα επανστάσης...

    http://www.longplays.netPlayed By: RickyCI love wario! This game is full of awesomeness. I used save states for the gamble game so i had enough coins at the ...

    Comment


    • #17
      Καλά το Wario Land γαμούσε... απλά!
      Ωχ ποιός θεούλης ανέβασε όλο το gameplay! Rispekt!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • #18
        Το θέμα το είχα πρωτοανοίξει εγώ με τίτλο You Don't Remember I'll Never Forget.Μετά νομίζω ξανάνοιξε από άλλο μέλος και τώρα αυτό.

        Carpe diem

        Comment


        • #19
          Πραγματικά, υπόλοιπα μέλη, συγχωρέστε με και κλειδώστε αυτό το τόπικ.
          Πραγματικά λυπούμαι, δεν υπάρχει λύση, παρά το κλείδωμα ή διαγραφή. Συγγνώμη πάρα πολύ.
          Μα για κάτσε
          Ας μεταφερθούν τα ποστς.Δεν υπάρχει λόγος για κλείδωμα.Άλλωστε πιο πολύ μου αρέσει αυτός ο τίτλος από το λιτό Gears of War 3.
          Έτσι δεν είπες, φίλτατε; Ε λοιπόν το ίδιο λέω και εγώ. Μου αρέσει πιο πολύ αυτός ο τίτλος από το YOU DON'T REMEBER I'LL NEVER FORGET. Ας μεταφερθούν τα ποστς.

          Comment


          • #20
            Ποιος μίλησε για κλείδωμα;Απλά το ανέφερα.;)
            Carpe diem

            Comment


            • #21
              De javu το topic αν και μάλλον έχει χαθεί στο προβλημα που είχαμε πριν 1 χρόνο. Κλασσικά και τότε να γραφω για το πέρασμα από τον ανατολικό διάδρομο στο R.E, o Ryu να αναφέρει τη σκηνή από το Shenmue και να απαντάω εγω πόσο γαμάτο ήταν όλο το τελευταίο κομμάτι του παιχνιδιού.

              Πλάκα πλάκα τωρα που το σκέφτομαι πάνε 6 χρόνια από τότε που επαιζα εκείνο το κομμάτι. Μία μέρα πριν ξεκινήσει το euro 2004 από τις 11 το βράδυ μέχρι τις 6 το πρωι κολλημένος μπροστά από την οθόνη πιστεύοντας ότι λίγο θέλει ακόμα και τελειωνει, ενω παράλληλα άκουγα και Χελάκη () να σχολιάζει για το αυριανό ματς της εθνικής. Τελικά δεν πρόλαβα να το τελειωσω εκείνο το βράδυ, οπότε την άλλη μέρα είχε ξύπνημα, συνέχεια του παιχνιδιού μέχρι το τέλος και προετοιμασία για το ματς της εθνικής... Τα υπόλοιπα λίγο πολύ γνωστα...
              Πραγματικά ότι πιο ονειρικό έχω δει σε αυτά τα 18-19 χρόνια που ασχολούμαι με games. Δυστυχως από τότε η αναμονή του 3 είναι ανοιχτή πληγή. Σας το λέω να το ξέρετε, την μέρα που θα ανακοινωθει, αν ανακοινωθει ποτέ, εγω προσωπικα έχω κλειδωσει όλα το forum και έχω αφήσει ανοικτό μόνο το αντιστοιχο topic.

              Comment


              • #22
                Λοιπόν τώρα που μεγάλωσα, όσο ξαναβλέπω τις σκηνές του παιχνιδιού αυτου, όλο και περισσότερο πείθομαι για τις επιρροές από Μιγιαζάκι.Σκηνές χαραγμένες στο κεφάλι μου:




                December 31/12 - http://www.youtube.com/playlist?list=PLtRTHzYmF_dm6R39c6rOBlwhL24Si2cjy&action_edit=1&feature=view_all CLICK ON THE LINK FOR A BETTER VERSIO...
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #23
                  Το σκηνικο που μπουκάρει το ελικοπτερακι στην αρχη του lost world στο megadrive για μενα το καλυτερο παιχνιδι της κονσολας!!!

                  Introduction for Sega Genesis' game, "The Lost World: Jurassic Park".--------------------DISCLAIMER:The Lost World: Jurassic Park ™ and ⓒ 1997 Universal Stud...


                  Τα γκολ του ISS Deluxe, παλι στο megadrive δυο παιχνιδια που πραγματικα νιωθω τυχαιρος που τα παιξα στο καιρο τους!



                  Kαι ενα τελευταίο που πραγματικά θα ναι αξεχαστο...

                  Comment


                  • #24


                    Θα ακολουθήσουν και άλλες αξέχαστες στιγμές. Α ρε δεν πρόκειται να βγει ξανά FF με τέτοιο feeling...

                    Comment


                    • #25
                      Λοιπόν εγώ ξεκίνησα το τόπικ και δεν έχω πει τίποτα.
                      Λοιπόν μου άρεσαν πάρα πολές σκηνές, αλλά επειδή αγόρασα Wind Waker πρόσφατα να μια σκηνή που είδα προχτές.

                      Comment


                      • #26
                        MUST SEE :

                        Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                        Authenticity sir, authenticity. "

                        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by sub_zero View Post
                          Σας το λέω να το ξέρετε, την μέρα που θα ανακοινωθει, αν ανακοινωθει ποτέ, εγω προσωπικα έχω κλειδωσει όλα το forum και έχω αφήσει ανοικτό μόνο το αντιστοιχο topic.
                          Μαζί σου! Άντε να έρθει η στιγμή! Έχω ένα καλό προαίσθημα ότι δεν θα περάσουν πολλά χρόνια ακόμα! Για να δούμε!
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • #28
                            Είναι από τον τερματισμό του Xenosaga, μιλάμε για μία από τις πιο ιδιαίτερες στιγμές που έχω ζήσει σε videogame. Φυσικά αποτελεί τεράστιο spoiler οπότε ας προσέξει όποιος ενδιαφέρεται να παίξει τη σειρά. Ο dope σίγουρα θα ανατριχιάσει, η θύμηση του μονολόγου και μόνο φέρνει δάκρυα λέμε.

                            Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

                            Comment


                            • #29
                              Ας γραψω και εγω μερικες

                              The Legend of Zelda:Ocarina of Time :

                              Η σκηνη που τραβας το Master Sword και η σκηνη μετα την μαχη με τον ganondorf που βγαινει ο Ganon.Νομιζα πως ειχα τερματισει το παιχνιδι και επαθα πλακα Η πλακα συνεχιστηκε οταν επρεπε να αποδρασω απο τον πυργο.Απιστευτος τερματισμος.

                              Final Fantasy VII :

                              Το supernova που αρχιζει να καταστρέφει τους πλανητες τον ενα μετα τον αλλο, καταπληκτικη σκηνη.

                              Super mario 64 :

                              Ειχα παθει ενα μικρο σοκ οταν το επαιξα για πρωτη φορα!

                              Comment


                              • #30
                                HQ: http://www.youtube.com/watch?v=-Jhr9kikuNQ&fmt=18"On our way to Ziekden, Delita and I came upon a small meadow, painted a golden hue by the setting sun. ...

                                Comment

                                Working...
                                X