Announcement

Collapse
No announcement yet.

Marvel Vs Capcom 3 Fate of Two Worlds

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marvel Vs Capcom 3 Fate of Two Worlds

    Ανοίγω θέμα για ένα από τα πιο αναμενόμενα sequels.
    Πάρτε και τα 2 trailer που είναι διαθέσιμα ως τώρα.






    Θα ασχοληθεί κανείς άλλος;
    Carpe diem

  • #2
    Δεν έχω PS3 / 360, όμως στάνταρ θα το λιώσω σε σπίτι φίλων. Δεν υπάρχει περίπτωση να το αφήσω, περίμενα μία δεκαετία για να βγει.

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • #3
      ΠΟΡΩΣΗ, ειδικά το τρίτο.


      Captain Amerika - Iron Man - Deadpool VS Dante - Chris Redfield - Ryu

      Wolverine - Hulk - Deadpool VS Dante - Chris Redfield - Ryu

      Deadpool - Iron Man - Hulk VS Dante - Chris Redfield - Ryu


      Θα απογοητευτώ πολύ αν δεν βάλουν Captain Commando. Βέβαια αν βάλουν Zero (από Megaman X) στη θέση του, ίσως αντισταθμίζεται η κατάσταση.

      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

      Comment


      • #4
        Πάρτε και αυτό για να γουστάρετε κι άλλο

        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • #5
          Δεν περιμενα να το πω, αλλα το παιχνιδι φαινεται πολυ ομορφο. Φοβερη αισθητικη, θα του δωσω σιγουρα μια ευκαιρια οπως φαινεται. Ωραια τα πρωτα gameplay vids, ευτυχως αυτοι που παιζαν ειναι καπως σχετικοι με τη σειρα.
          Μακαρι να βγει μεσα στο επομενο 1 ετος θα γινει χαμος σιγουρα, ιδιως προς ΗΠΑ μερια.

          Αντε Capcom, ενα Capcom VS SNK 3 μενει και θα ολοκληρωθουμε σαν gamers.

          Comment


          • #6
            To paixnidi einai poly grhgoro, poio grhgoro apo to SSF4, oxi tou goustou mou, to mono pou vlepw einai enas emetos apo epitheseis.

            Elpizw na einai poio watchable otan to dw apo konta kapoia stigmh giati thelw POLY Dante!!!!
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #7
              Marvel VS Capcom είναι αυτό, τι περίμενες . Χαμηλότερη ταχύτητα σημαίνει χαμηλότερη πόρωση. Θυμάμαι στο PS1 ένα από τα παιχνίδια (Marvel VS Street Fighter ή Marvel VS Capcom 1) εκτός του ότι είχε επιλογή για Normal ή Turbo ταχύτητα όταν επέλεγες χαρακτήρα, μπορούσες να διαβαθμίσεις από τα options επιπλέον το speed από 1 έως 4 και να το κάνεις ακόμα πιο γρήγορο. Μιλάμε για τον ορισμό του fast paced fighting

              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

              Comment


              • #8
                Oute ekeina htan kala IMO, pote den katalava ti vriskei o kosmos se afth thn seira (ektos apo ta crossovers...)
                pantws xarma ofthalmwn den einai, egw den efxaristiemai tipote me ola afta sthn othonh.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • #9
                  Βρηκες βρε phantom να αναφέρεις την πιο κατάλληλη έκδοση. Και τα δύο games που ανέφερες στο psone ήταν επιεικώς απαράδεκτα. Στο Saturn( X-men VS SF και Marvel VS SF) ήταν άψογα και ακόμη καλύτερα τα MvC στο Dreamcast. Στο psone, λείπανε frames των χαρακτήρων, δεν υπήρχε το γρήγορα tag team gameplay etc.

                  Όσο κι αν κάποτε μου άρεσαν αυτά τα games, μετά το Tatsunoko στο Wii μάλλον έκλεισε η ενασχολήσή μου. Πολύ γρήγορο gameplay, πολλά combos και δεν νομίζω να παίξω ποτέ όπως πρέπει πέρα από την πλάκα στα VS με τον αδερφό μου.
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • #10
                    Όντως οι αντίστοιχες εκδόσεις στο PS1 ήταν μούφες, απλά αυτές είχαμε, αυτές παίζαμε Άσε που αναφέρθηκα σε αυτά μόνο για την ταχύτητα. Το Tatsunoko το έπαιξα όμως δεν μου άρεσε καθόλου. Φωτιά και μπούρμπερη σε όσους υποστήριζαν (ή υποστηρίζουν) πως είναι διάδοχος της σειράς Marvel VS Capcom. Α, και είπα Marvel VS SF, όχι X-Men VS SF, άλλο το ένα άλλο το άλλο

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Burai_Fighter View Post
                      Όσο κι αν κάποτε μου άρεσαν αυτά τα games, μετά το Tatsunoko στο Wii μάλλον έκλεισε η ενασχολήσή μου. Πολύ γρήγορο gameplay, πολλά combos και δεν νομίζω να παίξω ποτέ όπως πρέπει πέρα από την πλάκα στα VS με τον αδερφό μου.
                      Yea me too. Το SF με κρατάει απασχολημένο και ικανοποιημένο. Για την πλάκα και την πώρωση πάντως θα του ρίξω μια ματιά!
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • #12
                        4 new characters announced:


                        Not bad, not bad, το παιχνιδι δειχνει ολο και καλυτερο. Κριμα που μαλλον δε θα ασχοληθω μαζι του σοβαρα γιατι δεν εχω καμια επαφη με αυτα τα παιχνιδια, αλλα οκ με λιγη καλη θεληση ολα γινονται.

                        Comment


                        • #13
                          O Dr Doom βλέπω έχει παρόμοιες κινήσεις με αυτές που είχε στο Marvel Super Heroes.Χάρηκα επίσης πολύ που είδα Super Skrull & Trish.Για την Chun Li τι να πω.Αναμενόμενο.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #14
                            Thor & Amaterasu announced !!!!!

                            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                            Comment


                            • #15
                              ΔΩΣΕ!!!

                              edit:Eίδα και τις εικόνες.Πανέμορφη η Amy μου.

                              edit 2: Φέρτε ένα Okami HD ρε γμτ.
                              Carpe diem

                              Comment

                              Working...
                              X