Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ban στον Χρήστη Evans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ban στον Χρήστη Evans

    Απαιτώ να γίνει ban στον κακό χρήστη Evans γιατί όλο μου τη λέει και με κράζει,με αποτέλεσμα να βάζω τα κλάμματα.

    Όμως επειδή είμαι δημοκρατικός θα σας αφήσω να ψηφίσετε τι θέλετε να γίνει πριν τον κάνετε ban.:xp:
    0
    Προσωρινό ban ώσπου να συνετιστεί.
    0%
    0
    Μόνιμο ban.
    0%
    0
    Προσωρινό ban ώσπου να συνετιστεί αυτός και όλοι όσοι κράζουν τον Altair
    0%
    0
    Μόνιμο ban σε όλους τους παραπάνω
    0%
    0
    Άντε ρε Altair να κάνεις κάνα μπανάκι στη θάλασσα.
    0%
    0
    Αltair κόψε τις μαλαγανιές και παίξε κάνα τίτλο αντί να ασχολείσαι με τον Evans
    0%
    0
    Ban στον Altair,ζήτω ο Evans.
    0%
    0
    Croc 0wnZ All
    0%
    0
    Banjo Kazooie 0wnZ Super Mario 64
    0%
    0
    Carpe diem

  • #2
    Έλα τώρα, έχω ήδη ένα αφιερωμένο topic περί ban με τον ίδιο ακριβώς τίτλο στο art-of-gaming (art or fail is yours to choose), δε χρειάζεται και δεύτερο αυτός ο κόσμος . Στην τελική τα posts μου εξέλαβέ τα ως τη φωνή της συνείδησής σου.

    "Altaiiiiiir, you are The n000000000b."

    "Νο, please, go away... don't remind me of that..."

    Comment


    • #3
      Είναι poll.Ψήφισε σε παρακαλώ πολύ.
      Carpe diem

      Comment


      • #4
        Εγώ θα πω πως αν δεν το έχετε καλύτερα μην ανοίγετε τέτοια topics ή τουλάχιστον πριν το κάνετε πάρτε μερικά ιδιαίτερα μαθήματα από τον Imrahil

        Comment


        • #5
          Άμα δεν σας άρεσε κύριε αντμινιστράτορα κάντε με ban.Υπάρχει επιλογή στο Poll.
          Carpe diem

          Comment


          • #6
            Egw paw me to banaki pantws.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #7
              στηριζω evans, θα ειμαι κοντα του σε αυτες τις δυσκολες στιγμες που περναει

              art of gaming? δεν το ειχα υποψην θα το τσεκαρω

              οποτε δαγκοτο
              Λευτεριά στους παίκτες του Fame Story 3

              Comment


              • #8
                Εγώ πάντως ψήφισα ban στον altair ζήτω ο Evans.

                Comment


                • #9
                  Εσύ δεν έχεις δικαίωμα ψήφουΕίσαι ο περί ου ο λόγος.Αλλά επειδή δεν μπορώ να σε αποκλείσω από την ψηφοφορία,απλά δεν θα ληφθεί υπόψιν η ψήφος σου.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    Δεν πάμε καλά;
                    Τι μακακίες κάνετε;
                    Στην τύχη τόπικς;

                    BTW ήθελα να πατήσω μόνιμο ban σε όλους τους παραπάνω αλλα πάτησα σκέτο "Μόνιμο ban"

                    Κανένας δεν θα πάει για ban αυτά είναι p@p@ries τσάμπα γιου γουειστεντ σοου ματς ταιμ φρομ μαι λαιφ!

                    Comment


                    • #11
                      Εγώ ψήφισα μόνιμο ban σ' όλους σας ! Έτσι δεν θα χω τον neogafισμό απάνω μου.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        LMS αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι εστί (καμμένο) χιούμορ,λυπάμαι.Θα ζητήσω την μόνιμη αποβολή σου κι εσένα.
                        Sub μπάναρέ τον άμεσα.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #13
                          Ξες ότι δεν νιώθω μούφα χιούμορ εγώ.

                          Comment


                          • #14
                            Φαιημστορίτες και φαιημοστίριτισες κι εγώ μαζί σας. Θα ρίξουμε τον εχθρικό ζυγό που σας κρατάει σκλαβωμένους μπροστά από το φακό για τον οποίο θα πουλούσατε και τη μάνας σας για να ανυψωθεί παραπάνω η αυτοπεποίθησή σας.
                            Οι υπόλοιποι ας κάνουν ότι θέλουν. Εγώ μπάνιο κάνω κάθε μέρα. Τώρα αν ο Altair έχει μερικά κιλάκια παραπάνω και γουστάρει ban από του ασφαλούς ή ο Evans θέλει τον Altair σαν party member να σκανάρει το χώρο για εχθρούς είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο.
                            Έχω την εντύπωση βέβαια ότι κάποιος από τους δύο είναι gay διότι τόσο πολύ ενδιαφέρον και πείραγμα δεν νοείται αλλά μπορεί να κάνω και λάθος. Στο 2010 είμαστε πανάθεμά σε, κάτι τέτοια θεωρούνται κλισέ και generic.

                            Comment


                            • #15
                              Altairάκο σε προσκαλώ Λευκάδα που είμαι κανά διβδόμαδο για μπανάκι
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment

                              Working...
                              X