Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Μπα ειναι καθαρα εννοιολογικο το θεμα, δε μπορουμε να συμφωνησουμε στα κριτηρια που καθοριζουν το ευρος μιας συναντησεως.

    Παντως χανουμε το στοχο, τι πανελλαδικες, πανευρωπαικες και κουραφεξαλα, το θεμα ειναι να γινει μια ιστορικη συναντηση.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #17
      Δηλαδη κατι σαν αυτο;
      http://www.youtube.com/watch?v=ybnzMnFEWJY

      Comment


      • #18
        Πάντως αν ξαναδιαβάσετε το πρωτο μου ποστ θα δειτε πως δεν υπάρχει καμια σχέση με flaming, και οτι και αν ειπώθηκε απο τους Αθηναίους ειπώθηκε με χιούμορ και μόνο.


        Αν ειναι να γινει κατι θα γινει αν υπαρχει ορεξη και προθεση...
        [/b]

        Χ1000

        Comment


        • #19
          Δεν ειπα πως εκανες flame εσυ, no worries there.

          Comment


          • #20
            Nαι ρε π***η μου λες και μόνο δύο πόλεις έχει η Ελλάδα, λες και οι άλλοι που ζουν αλλού ζουν στη ζούγκλα, τι τριτοκοσμικές απόψεις είναι αυτές :icon_twisted: :icon_twisted:
            [/b]


            Τόσα χρόνια ήμουνα Ηράκλειο και δεν είπα ποτέ τίποτα για συνάντηση εκεί.Όλο έλεγα άντε να πάω Αθήνα για να μπορέσω να παρευρεθώ σε καμιά συνάντηση μελών του φόρουμ.
            Πάντως και Σαλόνικα γούσταρα να ανέβω απλά τελικά δεν μπόρεσα.
            Αnyway.Κανονίζουμε όσοι γουστάρουμε και όσοι πιστοί προσέρχονται.'Nuff Said!

            Sorry για το flaming-δεν ξέρω τι ακριβώς είναι αλλά μάλλον και σε μένα πήγαινε το σχόλιο του Xenovagrant...


            EDIT:Ρε BigBoss Θεέ τι τέλεια sig,τώρα την είδα.
            Carpe diem

            Comment


            • #21
              Παντως κατι μου λεει οτι τα ατομα που ψηφηζουν αρνητικα στην προοπτικη της συγκεντρωσης ειναι οι Θεσσαλονικοι...

              Comment


              • #22
                Δηλαδη αν ερχοταν και ο Marvell απο Αγγλια θα ηταν πανευρωπαικη η συναντηση..??
                [/b]
                Θα έπαιρνε τέτοιες διαστάσεις

                Παντως κατι μου λεει οτι τα ατομα που ψηφηζουν αρνητικα στην προοπτικη της συγκεντρωσης ειναι οι Θεσσαλονικοι...[/b]

                Και γιατί να είναι μόνο Θεσσαλονικείς (είμαι κι εγώ μέσα στο νομό) μπορεί να είναι και από άλλα μέρη της βόρειας Ελλάδας, δεν υπάρχει μόνο Θεσσαλονίκη εδώ πάνω, αλλά και Καβάλα, Σέρρες, Δράμα, Κιλκις κτλ μέσα από την ύπουλη προπαγάνδα σου θες να παροουσιάσεις τα πράματα από μια οπτική γωνία κατά την οποία μόνο ο Ν.Θεσσαλονίκης ανήκει στη βόρεια Ελλάδα παίζοντας έτσι βρώμικα παιχνίδια και εξυπηρετώντας ξένα συμφέροντα και αλυτρωτικές βλέψεις.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #23
                  Δηλαδη αν ερχοταν και ο Marvell απο Αγγλια θα ηταν πανευρωπαικη η συναντηση..??
                  [/b]
                  Eγω παντως εκανα σημερα μια πανευρωπαικη συναντηση με τον Marvell στα Starbucks

                  Ειπαμε τον πονο μας που ειμαστε και οι 2 χωρις ps3 στις διακοπες .
                  Γυρισαμε στο παρελθον και στην SEGA.
                  Μιλησαμε για psp και για την παναθα



                  Comment


                  • #24
                    Loipon egw apoti katalavainw kapoioi exoun oreksh gia anousia kouventa kai kapoioi alloi exoun ksexasei to xioumor tous sthn apothikh mazi me ola ta ypoloipa axrhsta pragmata.

                    Ksypnate, peite mia hmeromhnia na synantitheite na perasete kala kai opoios erthei.....
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • #25
                      Loipon egw apoti katalavainw kapoioi exoun oreksh gia anousia kouventa kai kapoioi alloi exoun ksexasei to xioumor tous sthn apothikh mazi me ola ta ypoloipa axrhsta pragmata.

                      Ksypnate, peite mia hmeromhnia na synantitheite na perasete kala kai opoios erthei.....
                      [/b]

                      Εσυ να κοιτας τη δουλεια σου και να μας αφησεις υσηχους!!! :icon_twisted:

                      Comment


                      • #26
                        Καλα τα ειπε ο G. Zero πως κανεις ετσι κι εσυ τωρα.

                        Δε θα βγαλουμε ακρη παντως αλλα οκ δε πειραζει, τουλαχιστον οι οποιες μικροτητες ας παραμεινουν ασχολιαστες.

                        Hideo τι λεει, μαζευτηκε συσσωμη η ps3 userbase του forum ε;

                        Comment


                        • #27
                          Το θεμα δεν ειναι τι λες αλλα πως το λες,δεν τον ξερω και απο χτες για να ανεχτω τη προστακτικη απο αυτον.

                          Αρχικα λοιπον οσον αφορα την ημερομηνια, μου ειχε πει ο Boy Without Fairy οτι θα ανεβει καποια στιγμη στην Αθηνα μεσα στο Φλεβαρη, αν ισχυει ακομα αυτο θεωρω πως θα ηταν καλυτερα να περημενουμε ενα μηνα για να εχουμε και τον boy στην συναντηση, οποτε ας απαντησει αυτος αν τελικα θα ρθει και ποτε.

                          Comment


                          • #28
                            Κάτι μου είχε πει ο OneWingedAngel ότι μπορεί να έρθει κι αυτός αλλά μόνο μέχρι τις 5 του Γενάρη γιατί στις 7 φεύγει για Αγγλία.Όσοι ψήνονται να έρθουν από άλλες πόλεις ας πουν πότε μπορούν περίπου να κανονίσουμε να είμαστε όλοι μαζί.Οι Αθηναίοι δεν έχουμε πρόβλημα εδώ θα είμαστε,αν δεν έχουμε εξεταστική .Κι όταν είναι να έρθει και ο Boy κανονίζουμε και δεύτερη συνάντηση δε θα χαθούμε κιόλας.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #29
                              \καλό θα ήταν να γίνει μία τέτοια συνάντηση. Αν γίνει τον ιανουάριο λογικά θα μπορέσω να έρθω. Πείτε πότε και βλέπουμε ;) .

                              Comment


                              • #30
                                Την ερχομενη Παρασκευη ή το Σαββατο προτεινω εγω που θα εχω γυρισει καλως ερχοντων των πραγματων και θα ειμαστε ακομη σε περιοδο εορτων.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X